Komentáře uživatelů k epizodě (4)

 • Jara.Cimrman.jr
  ****

  "Jestli nás chcete zradit, tak mi to řekněte přímo." Upřímnost? Tak to by chtěl premiér Berg od Evropské unie opravdu hodně. K tomu se EU rozhodně nikdy nesníží. Jenže tato epizoda nabízí o hodně víc. Třeba neschopnost Norů chránit ten kousíček své východní hranice s Ruskem, taky vylhaní paní ředitelky z neobhajitelné situace a samozřejmě krysy opouštějící potápějící se politickou loď. Ještěže u nás nemáme nic, co by nám chtěl někdo vzít. Já jsem však klidný, protože i kdybychom něco takového měli, tak to dobrovolně vydáme či levně prodáme, protože v řiťolezectví do zadnic mocností máme dlouhodobou praxi.(29.4.2017)

 • Necrotongue
  *****

  A je tady říjen, který přinesl ještě více komplikací do už silně komplikované situace. Atmosféra houstne a je s každou epizodou o něco pochmurnější, zatímco pátá epizoda přišla s vyloženě výbušným závěrem, konec sedmého dílu je krajně mrazivý.(27.2.2017)

 • Cheeter
  *****

  Krásně to graduje, krásně se to komplikuje, dobře to probíhá, aby to mohlo zajímavě skončit. Jen to nechci zakřiknout, ale prostě spokojenost, to se nedá říct jinak.(15.3.2017)

 • Luk Skywalker
  ****

  Svobodné Norsko se stalo opravdovým odbojem. Premiér ani nevím co zachraňuje, zdá se, že už něco co už nemá smysl. EU dává od Norska ruce pryč a dává Rusům volnou ruku, okupace není jen domnělá a dočasná, ale opravdová a má trvat nastálo. Pobavili dva politici, kteří prohlásí, že už nejde dělat eko politiku, to je výmluva nebo jsou tak blbí (taky bych je nepustil). Seriál zatím neskutečně graduje.(9.1.2019)