Experimentální snímek poskládaný ze zpomalených záběrů známých herců v různých situacích. (Estrellita)

AdamesWWE

[10/10] Originálny nápad, spomalené zábery emócií, Rickman je úplne spičkový. Zaujímavé, efektné, jedným slovom vynikajúce. ()

ABLABLABLA

Je škoda, že celá tahle série se nedá nikde sehnat (teda aspoň já našla jen Alana Rickmana a Lili Taylor plus sestřih několika dalších, kde jsem zahlédla P. Kříže či L. Schreibera). Hodnotím tedy podle Rickmana (jako většina tady) a to musím uznat, že bylo skvělé... sednoucí hudba, skvělá mimika, možná že ten začátek se až moc dlouho vlekl, ale konec to všechno vynahradil. Aneb jak z pití čaje udělat velké drámo a umění. Hodnotím 4*, ale těžko říct, jaké jsou ostatní portréty. ()

Estrellita

Zajímavý experiment, bohužel se jedná pouze o ten experiment a žádné další znaky filmu (jako je třeba příběh nebo aspoň pointa) se tu nenacházejí. 49% ()

Veronica27

Taky se musím přidat a hodnotit.Viděla jsem Alana Rickmana, jako vždy perfektní.Bylo zajímavé a fascinující sledovat jeho mimiku. ()

ErzebethB

Krasné zpracování. Byla jsem nadšená ze zpomalených emocí, které v případě mimča a A.Rickmana byly uchvacující :) ()