Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Z galvanovny unikl kyanidový roztok do kanalizace a nebezpečné situaci musí okamžitě čelit pracovníci čističky odpadních vod, kteří až dosud žili nevzrušeným životem. Neviditelné nebezpečí prověří vztahy mezi nimi a ukáže, jaký má kdo charakter. (Česká televize)

Recenze (11)

movie 

všechny recenze uživatele

Hodně bizární a tzv. na levačku televizní drama z pracovního prostředí. V první půlce intenzivní napětí na pracovišti, v druhé "neviditelné" drama v podobě kyanidu uniklého do kanalizace, ucpaný odpad, stržené šoupě, náměstek je na cesě. Mladý rebel Miroslav Donutil v top formě. ()

LadyPupu 

všechny recenze uživatele

Herci se statečně potýkají s debilním scénářem, hrají, co jim síly stačí, ale výsledek stojí stejně za houby. ()

Reklama

vitekpe 

všechny recenze uživatele

Ja udilim nadprumer. A to ne proto, ze by slo o nejaky dobry film, ale pro ten level bizarnosti, ktery je v tom obsazen. V podstate je to brnenske televizni akcni drama, pracovni moralita, psychologicka studie a navic s milostnou vlozkou v zaveru (femme fatale Simona Pekova). :) Proste, jestli mate silu a entuziasmus (popr. vztah k bizarni podivane), pobavite se...jinak zbytecne. ()

sator 

všechny recenze uživatele

Režisér Štursa požádal Donutila aby mu v inscenaci, hrál. Ten mu řekl na rovinu že je to neuvěřitelná slátanina a jak něco takového může točit? Ten mu odvětil že je to po dlouhé době kdy mu dali práci  a nemá z čeho žít. ()

Galerie (4)

Zajímavosti (1)

  • Režisér Vojtěch Štursa požádal Miroslava Donutila, aby mu v inscenaci hrál. Ten mu řekl na rovinu, že je to neuvěřitelná slátanina a jak něco takového může točit. Ten mu odvětil, že je to po dlouhé době, kdy mu dali práci, a nemá z čeho žít. (sator)

Reklama

Reklama