Charles je po pěti letech propuštěn z vězení. Hodně se toho změnilo, z Paříže se stalo jedno velké staveniště a ani ve zlodějské branži už to není, co to bývalo. Charles si ve své vězeňské cele vše promyslel. Chce udělat poslední velkou loupež ve svém životě, aby zabezpečil sebe a svou věrnou ženu na stará kolena. Pro svůj plán vyloupit největší kasino v Cannes potřebuje parťáka. Francis je sice trochu mladý, zbrklý a ještě se neumí chovat, ani oblékat, ale rychle se učí. Charles z něj udělá elegantního šviháka a jeho počestného švagra přemluví, aby jim dělal řidiče. Jeho plán je promyšlený do posledního detailu, jen nesmí nikdo udělat chybu. (Česká televize)

honza.g

Pěkná klasická krimi, Gabin je osobnost, ať hraje postavu na kterékoliv straně zákona. A Delon je k nakousnuti vždy. Ale hvězdu odebírám za vyloženě odfláknutý konec. ()

throwaway

Jeden z nejlegendárnějších brněnských dabingů s hvězdným obsazením na Jeana Gabina (Zlatomír Vacek) a Alaina Delona (Ladislav Lakomý). ()

710.cz

Trochu předvídatelné, hodně naivní....ty dialogy jsou fakt chvílema hodně blbý... Gabina mám moc rád, ale když dělá "umění", je otravnější, než Delon. ()