Souboj bájných tvorů (TV film)

• Kanada

Pegas verzus Chiméra

Fantasy / Sci-Fi

Kanada, 2012, 83 min

• Gilmour93

Tahle kanadská soda sice dala krosček do ksichtu řecké mytologii, ale ve srovnání s dýmějovým morem to nebylo tak zlé. Kostýmy z prostěradel a okenních závěsů jistě daly nějakou práci, herci na inzerát ze sebe ždímali maximum a to veledílo postprodukce obrazu, lev zkřížený s muflonem, budilo minimálně u dětí předškolního věku hrůzu. Dokonce se v roli čarodějnice objevila Rae Dawn Chong, která kdysi pomohla Arniemu v Komandu s kládou! Zamrzel jen nesmrtelný Pegas, co může umřít. Chápu, že nízký rozpočet nedovolí, aby měl křídla i na zemi, ale co ta barva? Nepoučili se snad od Leterrierova Souboje Titánů, jak se pracuje s kvótami?(21.1.2019)

• LEFTFLANK

bohužiaľ nedalo mi aby som sa nepokúsil nájsť túto zhovadilosť navyše s blbým prekladom v telke ako vždy. Úprimne, videl som asi 5 minút z filmu, scénku z lovu alebo súboja proti niečomu čo malo byť drak? jašter? prerastený varan? ktovie či to vedeli samotní tvorcovia filmu. Úroveň efektov skoro podobná ako pôvodný Súboj titánov, úroveň herectva sa ale rovnala filmom od Asylum spoločnosti ak to aj nie je ich film. Takýmito sračkami by som nechcel byť krmený. Ešte horšie ak si niekto myslí, že je to minimálne dobré. Fuj toto!(20.1.2019)

• brasek

Tak raz večer... už názov filmu má tendenciu napovedať, že tu niečo nebude v poriadku ale nevyskúšaš, nevieš. Začiatok na zaplakanie... vystrelený šíp do ľavého boku príšery skončí v pravom boku a to je napovedá o lacnom snímku, nezáujmu filmárov o príbeh a tak prichádza otázka prečo vlastne snímok dopozerať, keď samotným tvorcom je absolútne jedno ako ich dielo vyzerá!?(19.10.2018)

• Sylviiik

Proč???? Proč se točí filmy s těmihle otřesnými digitálními triky a béčkovými herci??? Jaký to má význam, pouštět do světa slátaniny typu Sharknado, příšera versus příšera a jim podobné? Vždyť je přeci všem, i těm režisérům, jasné, že se z toho nemůže stát hit!!! Dnešní diváci chtějí co nejlepší triky a když je film nemá, končí v odpadu CSFD. Film bez smysluplných dialogů, s hloupou zápletkou, herci neherci a sérií triků, které bych zvládla na pc vytvořit i já, přece nemůžou nikoho bavit, pominu-li skutečnost, že ve správné náladě se pár lidí uchechtne, jak proboha tohle mohl někdo stvořit!!!! A nejlepší je u toho ten popis.....má cenu se dívat na film, když je v popisu celý děj filmu i jeho závěr? :D Kterej tupan...(3.5.2019)

• Embolo45

A tak ,kousnul jsem se ..A dokoukal to celý.. Hláška ,,Pegas je nesmrtelný, ale když má dostatečně velké zranění umře..,,..Tak pri tyhle logice jsem nesmrtelnej i já😀😀😀 Je to holt čirá šílenost ale když to člověk vezme tak ,že to bude brát čistě jako parodii ,pobaví se .. nicméně nic víc než odpad se i tak dát nedá(18.1.2019)