Souboj bájných tvorů (TV film)

• Kanada

Pegasus Vs. Chimera

• Kanada

Blood of Pegasus, The

(neoficiální název)

Fantasy / Sci-Fi

Kanada, 2012, 83 min

• Sylviiik

Proč???? Proč se točí filmy s těmihle otřesnými digitálními triky a béčkovými herci??? Jaký to má význam, pouštět do světa slátaniny typu Sharknado, příšera versus příšera a jim podobné? Vždyť je přeci všem, i těm režisérům, jasné, že se z toho nemůže stát hit!!! Dnešní diváci chtějí co nejlepší triky a když je film nemá, končí v odpadu CSFD. Film bez smysluplných dialogů, s hloupou zápletkou, herci neherci a sérií triků, které bych zvládla na pc vytvořit i já, přece nemůžou nikoho bavit, pominu-li skutečnost, že ve správné náladě se pár lidí uchechtne, jak proboha tohle mohl někdo stvořit!!!! A nejlepší je u toho ten popis.....má cenu se dívat na film, když je v popisu celý děj filmu i jeho závěr? :D Kterej tupan...(3.5.2019)

• Embolo45

A tak ,kousnul jsem se ..A dokoukal to celý.. Hláška ,,Pegas je nesmrtelný, ale když má dostatečně velké zranění umře..,,..Tak pri tyhle logice jsem nesmrtelnej i já😀😀😀 Je to holt čirá šílenost ale když to člověk vezme tak ,že to bude brát čistě jako parodii ,pobaví se .. nicméně nic víc než odpad se i tak dát nedá(18.1.2019)

• xzajox

Človek si povie. Mytológia, staroveké Grécko, to mám rád, to si pozriem. No sklamanie príde hneď na začiatku. Znaky TV filmu sú zreteľné okamžite, no sklamal ma hlavne hneď prvý súboj s mečmi. Vyzeralo to, ako keby súperi stáli a celá akcia bola tvorená len strihmi. Podobne aj väčšina efektov. Zúfalé až smiešne. Dopozeral som to však do konca. Príbeh to má neoriginálny až gýčový. Herci sú relatívne neznámi, čo ale až tak nevadilo. Monštrá sú animované jednoduchšie, no dalo sa na to pozerať. Ozvučené to tiež nebolo zle, ale žiadny zázrak. Celkovo, ak máte radi mytológiu, a viete prekusnúť viac nedostatkov, pozrite si. Ak nie, o nič neprídete. 21% (1*)(19.12.2013)

• brasek

Tak raz večer... už názov filmu má tendenciu napovedať, že tu niečo nebude v poriadku ale nevyskúšaš, nevieš. Začiatok na zaplakanie... vystrelený šíp do ľavého boku príšery skončí v pravom boku a to je napovedá o lacnom snímku, nezáujmu filmárov o príbeh a tak prichádza otázka prečo vlastne snímok dopozerať, keď samotným tvorcom je absolútne jedno ako ich dielo vyzerá!?(19.10.2018)

• LEFTFLANK

bohužiaľ nedalo mi aby som sa nepokúsil nájsť túto zhovadilosť navyše s blbým prekladom v telke ako vždy. Úprimne, videl som asi 5 minút z filmu, scénku z lovu alebo súboja proti niečomu čo malo byť drak? jašter? prerastený varan? ktovie či to vedeli samotní tvorcovia filmu. Úroveň efektov skoro podobná ako pôvodný Súboj titánov, úroveň herectva sa ale rovnala filmom od Asylum spoločnosti ak to aj nie je ich film. Takýmito sračkami by som nechcel byť krmený. Ešte horšie ak si niekto myslí, že je to minimálne dobré. Fuj toto!(20.1.2019)