poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

 • Peytl
  odpad!

  Snad proto, že se mi v krku umístila tlupa Streptococcus pyogenes a tudíž se mi najednou zjevila ohromná, časová a nezaplněná bublina, jsem v částečném (to na omluvu-výmluvu) deliriu zapnul TV, kde na mě číhal italský klenot korunovaný drahokamem jménem Paolo Villaggio. Až na mně (asi tak za 3 dny) bude provedena soudní pitva, pak mě k smrti mrzí, že nebudu přítomen ( myslím aktivně) u konečné zprávy, kde bude už znám můj bestiální vrah. Pokud to zapříčiní viry, pak je mi aspoň útěchou, že to od nich nebyla nějaká zlomyslnost, ale je to zkrátka jejich job :). Ovšem v druhém případě (vražda klenotem) vyžaduji, aby byla Itálii vyhlášena válka.....vydržel jsem asi 27 minut plus-mínus nějaká ta mdloba a mám pocit, že buď mi dal felčar antibiotika s halucinogeny a nebo jsem už v pekle. Odpad!!!!!(30.12.2011)

 • B!shop
  ***

  Pan ucetni odesel do duchodu, umrel, vratil se na Zemi a znova umrel a tak to melo zustat, zadnej navrat pomoci klonovani uz se nemel konat. Na prvni pohled je sice vse v poradku, klasicka vypraveci struktura, stary dobry osvedceny obsazeni a spousta sice uz se opakujicich, ale porad schopnejch pobavit scenek. Jenze tady uz to proste nefunguje, at Villaggio saskuje jakkoliv a dela jakkoliv velky kravoviny, pobavi jen naprosty minimum vtipu a kolikrat to vyzniva dost sentimentalne. Proste zbytecnej dil.(10.10.2009)

 • subic
  **

  Tady se pozná, kdo je Fantozziho fanda. Pravda, úroveň těžce upadá, fóry jsou dělané už hodně pod tlakem, ale normálně se na to dá dívat u nějaké jiné činnosti, jako je třeba čištění akvárka. Poslední díly z devadesátek už nejsou tak výrazné. Fantozzi má vyhrát miliardy, kdyby šel vsadit sám a neposlal manželku, která nevsadila. Objeví se i příšerná dcerunka hlavně na pánském striptýzu, kam zavítá i Fantozzi v převleku za tlustou starou bábu. A na začátku je Fantozzi naklonován z vlasů.(28.11.2015)

 • Pump
  odpad!

  Dnes jsem si vzpomněl na tento film a uvědomil si, že jsem v anketě "vadí vám vulgarismy na ČSFD" hlasoval špatně. Prosím, nemohl bych hlasovat znovu? Nová odpověď : "ne, vhodně použité nevadí". To už je snad úsměvnější náš firemní pan účetní, když mi oznamuje, že nedostanu prémie. Žádný slovní průjem není dost veliký na popsání tohoto odpadu.(8.12.2008)

 • Sosak
  odpad!

  Jižani prostě nejsou vtipný - Francouzi, Španělové i Italové komedie prostě neumí a většinou nám divákům naservírujou něco jako je třeba tenhle výtvor. Pan účetní dosahuje vrcholu nevkusu a trápí každého, kdo si ho pustí. Ten kašpar tam jenom tak zmateně pobíhá, trapčí, huhlá a okolní situace jsou tak vynucený a zoufale nevtipný, až se tomu člověk zdráhá uvěřit. Očistec. Pokud máte dojem, že jste viděli už kdejakou kravinu a nic vás nepřekvapí, tak si tohle rozhodně opatřete - to vás totiž určitě překvapí...(29.12.2007)

 • - Film se natáčel v Říme v Itálii. (rafix)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace