Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Lidstvo stojí na prahu třetího tisíciletí, ale některým se stýská spíš po světě, takovém, jaký byl dřív. Například vévoda Balabam, majitel firmy, kde dříve pracoval nebožtík Ugo Fantozzi, je nešťastný z toho, že zaměstnanci již nemají takový respekt před svými šéfy jako kdysi, ba dokonce, že se on sám k nim musí chovat slušně a stýská se mu po časech, kdy mohl své lidi ponižovat a vykořisťovat. Stýská se mu zejména po Fantozzim, který byl přímo vzorem úslužného a snaživého úředníka. Naštěstí je tu věda, která dala lidem nové, dříve netušené možnosti a jednou z nich je klonování. A právě výzkumy genetického klonování se čirou náhodou Balabamova firma zabývá. Vedení firmy tedy požádá Fantozziho vdovu Pinu o pramínek vlasů po zesnulém manželovi a pokusí se pana účetního naklonovat. Experiment se zdaří a vytoužený účetní Fantozzi je opět tady. Úslužnější a zdvořilejší než dříve, se vrhne znovu do práce a slouží šéfovi například jako ochotná rohožka. A s ním pochopitelně přicházejí také nové maléry, které ho potkávají na každém kroku, ať už je uvržen do role vychovatele šéfova syna, nebo propadne sázení a musí předstírat, že vyhrál hromadu peněz, nebo jsou při oslavě Silvestra i s manželkou omylem považováni za albánské uprchlíky a deportování zpět do Albánie a jako by to nestačilo, zamiluje se jeho šeredná vnučka do podlého striptéra. (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (81)

ripo 

všechny recenze uživatele

Píše sa rok 2000 a účtovník Fantozzi je už po smrti. Pracovníci firmy sa búria a tak majitelia lovia v pamäti a spomínajú na staré časy, keď ich podriadení mali zo šéfov strach a rešpekt. Potrebovali by niekoho zo starej doby, niekoho takého, aby ich poslúchal. A spomenuli si na jediného - účtovníka primitíva Fantozziho, lenže ten už je po smrti. A tak neváhajú a naklonujú si ho..... Znôška stupidity a "komediálnych" scén , ktoré nemajú medzi sebou nič žiadnu súvislosť. Zábava pre ľudí s nízkym prahom vnímavosti. ()

hrona 

všechny recenze uživatele

Pravdou je, že tento díl zrovna silný není, opakující se scénky z dob minulých úspěšnějších dílů, už ztrácí na svém kouzlu.I přes tyto nedostatky, je v celku solidní a ne úplně hloupý. Pro fanoušky pana účetního jistá povinnost, a't už si o tom každý udělá svůj vlastní obrázek, je to dle mého názoru slušné zakončení celé Fantozziho série. ()

Reklama

B!shop 

všechny recenze uživatele

Pan ucetni odesel do duchodu, umrel, vratil se na Zemi a znova umrel a tak to melo zustat, zadnej navrat pomoci klonovani uz se nemel konat. Na prvni pohled je sice vse v poradku, klasicka vypraveci struktura, stary dobry osvedceny obsazeni a spousta sice uz se opakujicich, ale porad schopnejch pobavit scenek. Jenze tady uz to proste nefunguje, at Villaggio saskuje jakkoliv a dela jakkoliv velky kravoviny, pobavi jen naprosty minimum vtipu a kolikrat to vyzniva dost sentimentalne. Proste zbytecnej dil. ()

Anthony odpad!

všechny recenze uživatele

Přiznám se, že u původních Malérů pana účetního jsem se smál od začátku do konce. Jenže Villaggio je teď uslintaný, dýchavičný, starý, tlustý, nechutný slizoun a podobným směrem se vyvinula i tato série. Viděl jsem kdysi pár minut i z dalších pokračování a byly to stejný sračky. Tehdy jsem se dost nasmál, teď ani jednou. ()

Peytl odpad!

všechny recenze uživatele

Snad proto, že se mi v krku umístila tlupa Streptococcus pyogenes a tudíž se mi najednou zjevila ohromná, časová a nezaplněná bublina, jsem v částečném (to na omluvu-výmluvu) deliriu zapnul TV, kde na mě číhal italský klenot korunovaný drahokamem jménem Paolo Villaggio. Až na mně (asi tak za 3 dny) bude provedena soudní pitva, pak mě k smrti mrzí, že nebudu přítomen ( myslím aktivně) u konečné zprávy, kde bude už znám můj bestiální vrah. Pokud to zapříčiní viry, pak je mi aspoň útěchou, že to od nich nebyla nějaká zlomyslnost, ale je to zkrátka jejich job :). Ovšem v druhém případě (vražda klenotem) vyžaduji, aby byla Itálii vyhlášena válka.....vydržel jsem asi 27 minut plus-mínus nějaká ta mdloba a mám pocit, že buď mi dal felčar antibiotika s halucinogeny a nebo jsem už v pekle. Odpad!!!!! ()

Galerie (16)

Zajímavosti (1)

  • Film se natáčel v Říme v Itálii. (rafix)

Reklama

Reklama