poster

Pan účetní opět zasahuje

 • Itálie

  Fantozzi 2000 - la clonazione

 • Slovensko

  Pán účtovník opäť zasahuje

Komedie

Itálie, 1999, 100 min

 • JohnMiller
  **

  uf hodnotenie CSFD ma až zarazilo. Fantozzi a jeho tragikomický život !!!celá séria nemá podľa môjho názoru žiadny až tak hrozný film aby patril ku top najhorším filmom. V tejto časti sa fantozziho trápenie ani po smrti neskončí pretože ho chudáka naklonujú a trable môžu pokračovať a jeho kultová rola.(17.1.2013)

 • Sosak
  odpad!

  Jižani prostě nejsou vtipný - Francouzi, Španělové i Italové komedie prostě neumí a většinou nám divákům naservírujou něco jako je třeba tenhle výtvor. Pan účetní dosahuje vrcholu nevkusu a trápí každého, kdo si ho pustí. Ten kašpar tam jenom tak zmateně pobíhá, trapčí, huhlá a okolní situace jsou tak vynucený a zoufale nevtipný, až se tomu člověk zdráhá uvěřit. Očistec. Pokud máte dojem, že jste viděli už kdejakou kravinu a nic vás nepřekvapí, tak si tohle rozhodně opatřete - to vás totiž určitě překvapí...(29.12.2007)

 • Stíba
  ****

  Celá tahle série o panu účetním má svoje specifika a závěrečný díl z nich nijak nevybočuje. Proto mě překvapuje tak kritické hodnocení, jelikož z mého pohledu je to naopak možná vůbec nejlepší díl, s takovým docela fajn symbolickým zakončením a pro mě trochu nostalgickou vzpomínkou na některé scény v čele se scénou mopedisty jedoucího za Fantozziho dcerou ale taky striptýzový úsek je nečím, na co jsem se po letech rád podíval. Tudíž s nostalgickým přimhouřením dávám 4*, ostatní ať si obdivují Maléry pana účetního, které si mě třeba vůbec nezískaly.(14.5.2020)

 • hrona
  ***

  Pravdou je, že tento díl zrovna silný není, opakující se scénky z dob minulých úspěšnějších dílů, už ztrácí na svém kouzlu.I přes tyto nedostatky, je v celku solidní a ne úplně hloupý. Pro fanoušky pana účetního jistá povinnost, a't už si o tom každý udělá svůj vlastní obrázek, je to dle mého názoru slušné zakončení celé Fantozziho série.(6.3.2009)

 • inyan
  *

  Tak to je opravdový očistec, zůčastnění v tomto filmu zřejmě prožily, asi něco podobného, jako duševní pohnutí v šestinedělí, o čemž mluvil Josef Švejk při jedné ze svých eskapád ...Stále stejné gagy časem unaví a oplzlé vyplazování jazyka pana účetního zase znechutí...Nicméně nemohu opomenout kladnou stránku věci a to, že jsou zde zesměšňovány nadnárodní společnosti, genetická medicína, sociální zabezpečení a ostatní negativní jevy v naší moderní společnosti... Podobně jako ve starších dílech ,kde je hlavním aktérem účetní Fantozzi...Komu nevadí megagiga společnosti ten ať si 1* odečte. Musím zakončit jednou z povedených hlášek -Tak pojď ty bestie...(26.3.2008)

 • - Film se natáčel v Říme v Itálii. (rafix)