mrLotus

Fantozzi jako vždy absolutní mega chudák.Zaručeně nejlepší díl který je natočen s panem učetním.Villaggio je zde na samém vrcholu.Tento díl má to štěstí,že byl nadabován ještě pořádným dabingem(verze československé televize)Díky panu Fišerovi je to absolutní lahudka.Takže pane Fišere,díky vám za 5 hvězdiček. ()

rafix

Ušlápnutá komedie a bravůrný Paolo Villaggio jako nešikovný smolařský úředník. Dobré gagy a hlavě hlášky. Tento film je jeden z nejlepších co kdy byl natočen. ()

smrtubohem

Asi nejlepší ze série komedií o účetním fantozzim. Některé gagy byly tak dokonaé, že jsem se skoro udusil smíchy. Fakt výborná věc ()

honzic

Snad nejvydařenější díl celé série, super gagy a scény od začátku Vás rychle vtáhnou do komediální taškařice a nejsou tak roztrhané a nesouvislé jako první dva díly, čímž je zábava zaručena na celý film. Hodnocení. 75 % ()

Kahovcii3

Humorný příběh o Ugovo nesnázích a trablích. Paolo Villaggio zahrál roli účetního bravůrně. Celý film působí od začátku do konce více jak vtipně. A Fantozziho roztomilá manželka Pina a dcera Mariangella filmu nasazují korunku :-) ()

Domin1359

Úžasná komedie 80.let, která nikdy neomrzí a vždy děsně rozesměje. Paolo Villaggio je úžasný představitel hloupého a nešikovného účetního. Praktický každá scéna mě rozesmála. Zasloužených pět hvězdiček. ()

HellFireFery

Jednoznačně nejlepší film herce Paola Villagia. Všechny humorné skeče mu právě zde naprosto sedí a nejsou nucené ani přehnané. Skvělá práce! :) ()

spable

Villaggio je znamenitá figura. Jenže pozor na stupeň kvality jeho humoru! Film v době uvedení v českých kinech byl hojně navštěvován. Dnes působí jako kultovní italská sranda. V sérii scének z Fantozziho poníženého života se najde výsostná snůška směšných situací a gagů, Villaggio však nemá zábran a tak se vše mísí s připitomělým piškvořením a ksichtařením. Film mám rád, ale jeho banalita je značná. ()

Danielitto

Komedie s netradičním, trochu jednoduchým, ale osobitým italským humorem. Skvělým. Doporučuji hlavně kvůli tomu atypickému humoru, protože takový nikde jinde nenajdete. Viva FANTOČI! ()

Jack_F.

Tak dobře jsem se zasmál, tak proč nakonec musím od filmu(komedie!!) odcházet s tím, že je to nějaké drama? Ale jinak fůra skvělých gagů. ()

Honzuna

Šílená italská komedie o legendarnim učetním. I přes nespočet gegů a momentu kdy se člověk popada za břicho občas přijde slabší chvilka, která sráží celkový dojem. Celkově film hodnotím kladně, ale nemužu se zbavit pocitu nevyvaženosti v kvalitě humoru. ()

bmx6

Maléry pana účetního je jednoznačně nejlepší film o účetníčkovi Fantozzi.U žádné komedie jsem se tolik nenatlemil,tak jako u téhle.Hugo Fantozzi má pěkně bláznivou rodinku.Šerednou dcerku,co vypadá jako opička-často si ji tak i pletou,no a ženu Pinu-taky děs.Drastické hubnutí,povinný cyklistický závod,jachta s účetním Fillini,pekař-všude v domácností samé pečivo-tohle jsou nejlepší části filmu.Opravdu vynikající bláznivá komedie. ()