zigy

Plné gagů, které oscilují na škále od geniální až po trapný. Spousta překvapujících point, které jsem fakt dopředu neodhadl. Místy ne moc chutné, to mě trochu vadí. Něco mezi Monty Pythons a inspektorem Clouseau ( i díky super dabingu Fišera). Ale ne tak kvalitní. ()

PatrikP4

Spousty lidmi milované... Boužel moc ne... Vůbec jsem se pro pana účetního nedokázal nachdnout... Ani vtipy mě správně nebavily... ()

ZetDaElO

Fantozzi vo svojom treťom diely stratil na trápnosti, ale aj pythonovských gagoch, je nasratejší, opakuje scénky z minulých dielov (chudnutie, odchod z roboty o 17tej), pridal na nude a zmenil hlasy niektorých postáv v dabingu (hlavne skvelého rozprávača). Paradoxne najlepšie hodnotený diel na CSFD, je pre mňa tým najslabším. 4/10 ()

BosMutus

Vše, co jsem se kdy dozvěděl o účetnictví, jsem získal právě z filmů o Fantozzim. Tento (v pořadí již třetí) díl je absolutní top ze všech ostatních. Největší koncentrace gagů a komických situací je vměstnána právě zde. Už jako malému dítěti se mi tento film velmi líbil. Kdykoli jedu na kole do kopce a opouštějí mě síly, rozpomenu se na moment, kdy Fantozzi pozře "bombu" a hned rázem přišlápnu do pedálů. ()

KorenGeorge odpad!

Mám rád bláznivé italské komedie s jednoduchým humorem, např. Nástrahy velkoměsta, i filmy, kde je humor tak blbý,až je vtipný, ale tohle byla tak uboze nevtipná trapárna, že jsem měl chuť to DVD vyrvat z přehrávače a vyhodit do koše. Humor stupidní a tak násilně tlačící na pilu, že jsem se za tvůrce červenal až na prdeli. Zaměstnancům končí směna, tak skáčou z oken kanceláří. No, hahaha. Dcera Fantozziho vypadá jak opice. 2X hahaha. Co bylo na těch kokotských scénách vtipného, mi asi nikdo nevysvětlí. I Italové mají svého Zdeňka Trošku. ()

Diego75

Tento film je dle mého názoru tím nejlepším ze série o účetním Fantozzim. Paolo Villaggio zde naplno využívá své herecké schopnosti. Vtipné scény, jako ujídání karbanátků a závody na kole, jsou pro mě legendami. Rovněž si i můžeme všímat, že na rozdíl od prvních dvou dílů hraje Pinu herečka Milena Vukotic, která ztvárnila roli manželky skvěle. Je dobře, že Paolo Villaggio a Neri Parenti společně natočili tento skvost. ()

PeteBuck

Prvýkrát som to videl tuším už niekedy za komanča, alebo tesne po prevrate a hoci som bol decko, zvíjal som sa od smiechu. Prekonali to iba Horúce strely. Hlášky doslova zľudoveli (a ty karbanátky, škóóóda, že si  nedášš; vy ste to povedali a ono sa to objavilo na oblohe - ja som to nepovedal, iba som si to myslel - ale vy nesmiete, myslieť, Fantozzi, to robíte chybu). V tomto filme som ako decko prvýkrát počul slovo porno a súdiac z ťažko úchylných vzdychov, ktoré sa ozývali z celého činžiaku, som pochopil, že je to niečo s nahotinkami, nasledovala scénka, ako Fantozii kľačí pred tou zvýjajúcou sa kočkou a úplne rozžhavený do biela kričí: svlínkni si kalhotky, potom objíme televízor, omylom kolenom stlačí ovladať, prepne to na toho farára a vtedy vletí do obývačky jeho žena. Koniec. Toto proste bola pecka. Nehovoriac o milión veciach, kde sa parodovalo úplne všetko - despotickí šéfovci, skorumpovaná cirkev (a vlastne aj všetko ostatné), podliezaví zamestnanci, plačky na pohrebe, na hovno rodina, atď. Proste čo si len zmyslíte. Asi najvydarenejší diel zo série o starom známo účtovníkovi. Keď to vyšlo na DVD, tak som sa iba modlil za dve veci: aby to čo najskôr prišlo a aby tam bol pôvodný český dabing. Oboje vyšlo. ()

Teron

Zkusil jsem tři díly této údajně veleslavné série. Bohužel u mě ale jde o sled dosti primitivních gagů kombinovaný s nulovým charismatem hlavní postavy. ()

Jason13

Fantozzi č.3 = nejlepší Fantozzi.. Ačkoliv série už trochu začala vykrádat sama sebe (odtučňovací kúru už jsme viděli v jedničce), tady je to ale jaksi upgradované, lepší a odpouštím to.. Pína a pekař, dcera/opička, výlet na lodi a hlavně cyklozávod - to je pro mě klasika, která nezklame.. ()

gizi

Tato klasická bláznivá komedie se dá při dobrém rozpoložení sledovat neustále. Jako mladý kluk jsem se u ní mlátil smíchy a dnes se svým synem a manželkou společně taky. 90%. ()

JimWalker007

Musím dať plný počet hviezd, keďže tento film hodnotím na základe prvého zoznámenia s Fantozzim v 80. rokoch minulého storočia... A dodnes si pamätám na kŕče v bruchu a slzy smiechu v očiach, kvôli ktorým som niektoré zábery videl v kine iba rozmazane...Paolo nás dokázal rozosmiať, ako nikto iný predtým, pri spomienkach na niektoré gagy sme sa v škole bavili ešte niekoľko dní potom.. ()

migeldiablo

Milujem absurditu! A tento film ju servíruje hneď od úvodnej klapky až po záverečné titulky. Škoda, že ďalšie diely o Fantozzim neboli až také dobré, ako tento prvý diel. ()