Na úspěšnou Bláznivou komedii 1 a 2 volně navazuje Bláznivá komedie 3, která má díky neodolatelné komičnosti Paola Villagia a Renata Pozzettiho velkou šanci na divácký úspěch. Paolo a Renato opět způsobují katastrofy všude tam, kde se objeví - divadlo, kde pracují jako elektrikáři lehne popelem, dva soudce, které mají chránit před zločinci, přivedou do více než trapné situace, poté se oba "starají" o miminko, které se "náhodně" ocitne před jejich dveřmi... Zamilují se oba do jednoho děvčete a zároveň skončí oba jako strážci majáku na pustém ostrově, kde způsobí poslední a konečnou katastrofu. Blázni se vrací !!! (oficiální text distributora)

Valenta28

Sice výrazně slabší než jednička, ale okouzlil mne. I přes ne tak zdařilý obsah stále zůstávají tito dva herci vtipní a scény skvěle vymyšlené. Ovšem ty dvě hvězdičky musely ubýt. Na jedničku to nemá. ()

HellFireFery

Říká se "do třetice všeho dobého". V případě série "Bláznivá komedie" to bohužel neplatí. Přestože se na dalším pokračování podílela stejná sestava (i na režisérské a scénáristické stoličce), tak výsledek působí neuvěřitelně amatérsky a humor je zde tlačen příliš na sílu. Díky tomu tento díl ztrácí kouzlo italského humoru, díky kterému jsem si tak oblíbil první dva díly. Český dabing je bohužel kompletně pozměněn a i to filmu jako takovému strhává body. Škoda, že tvůrci nezůstali pouze u prvních dvou dílů, které jsou dnes již zcela legendární. ()

ZekiZeki odpad!

Čiré filmové peklo! Italové jako by v 90. letech zapomněli jak točit komedie, které jim v 70. a 80. letech tak dobře šly od ruky ... ()

PeteBuck

S každým novým dielom to ide dolu vodou. Opäť scénky, kde sa dvaja cvoci v podaní Paola Villaggia a Renata Pozzetta predstavujú v nejakej úlohe (elektrikári, ochrankári). Ale tentokrát je to čím ďalej, tým viac útrpnejšie sledovať. Scénka s divadelným predstavením bola fajn, ešte ma celkom pobavili, keď chránili toho sudcu, inak to bola nuda. Na konci to zaklincovali v podstate vykradnutým filmu Traja muži a nemluvňa, to som už iba odzýval. Škoda. ()

soukyd33

Tak ta první scéna je prostě geniální. Odehrává se v divadle, a stojí za to ji vidět. Starání se o dítě je spíše nuda, ale jsou tam zajímavé nápady. Hvězdiček 3 ()

vinducha

Nemůžu si pomoct , ale přes pár trapných momentů mě prostě tihle 2 nekňubové baví. Uznávám , že je to hodně infantilní zábava . Ale když se strejda celou dobu filmu culí , tak je to prostě v pořádku . Ani napotřetí mě tihle 2 prdlí tlouštíci výrazně nezklamali. ()

Fixa odpad!

Už je tomu asi 20 let, co jsem se jako dítě skvěle bavil u prvního nebo druhého dílu. Chtěl jsem se na něj podívat znovu a omylem se mi dostal do ruky třetí díl. Je to vážně dost ubohý a já ač chápu o co jim jde, prostě nemám smysl pro tenhle humor, který baví stylem klaunů děti, ale témata jsou pro dospělé. Ano, zasmál jsem se asi jednou při tom baletu, ale už fakt jenom ze zoufalství. Když jsem se dostal až k tomu, kdy Pozzeto čůral a pořád to ještě komentoval slovy:,,já čůrám, pořád čůrám",snad pro ty, co to ještě nepochopili a scéna ne a ne skončit, prostě jsem to vzdal a vypnul. Myslím, že je to objektivní náhled, jelikož jsem se na to nedíval sám. I ostatní trpěli. Na druhou stranu zjistíte, že je pak všechno ostatní zábavnější... ()

io.

Stejně jako u prvních dvou dílů člověk nemůže očekávat nějaký superfilm. Je to prostě hromada střeštěných gegů, kde se ani režisér ani herci nesnaží tvářit, že se "to" opravdu stalo, ze všeho čiší těžká nadsázka a komu to vyhovuje, ten se i pobaví. Já se u toho nenudím, ale když chci vidět "film" tak si určitě pustím něco jiného. Filmový fanda by se ovšem ani tomuto dílu neměl vyhýbat - nemá k tomu důvod. ()

lazyman

Oddechovka! Takto se tento film musí brát, výborná scéna s medvědem, krásná Sonia Viviani, která tomu dodává šmrnc a nádech "erotiky", pár dobrých "heftů" a "gagů" obou hlavních představitelů. A tím bych skončil, na vyčištění hlavy je to dobrá komedie. ()