Na úspěšnou Bláznivou komedii 1 a 2 volně navazuje Bláznivá komedie 3, která má díky neodolatelné komičnosti Paola Villagia a Renata Pozzettiho velkou šanci na divácký úspěch. Paolo a Renato opět způsobují katastrofy všude tam, kde se objeví - divadlo, kde pracují jako elektrikáři lehne popelem, dva soudce, které mají chránit před zločinci, přivedou do více než trapné situace, poté se oba "starají" o miminko, které se "náhodně" ocitne před jejich dveřmi... Zamilují se oba do jednoho děvčete a zároveň skončí oba jako strážci majáku na pustém ostrově, kde způsobí poslední a konečnou katastrofu. Blázni se vrací !!! (oficiální text distributora)

cariada

Tak zase po řadě letech mám tu možnost na to koukat. Ty dva jsou prostě magoři na entou ,ale k popukání. Hned první scéna na baletu mě dostala asi nejvíc. Hodně neprávem zůstávají tyhle komedie zapomenuté. ()

Juto

Táto posledná časť je prinajmenšom taká zábavná ako predchádzajúca časť. Niektoré vtipy sú opakovaniami z Fantozziho a iných filmov, ale stále je to smiešne. 6/10 ()

PanFilmov

Celá táto krutá komediálna trilógia nemá chybu proste od prvej časti so scénami údržbárov na svadbe, alebo poskokov na pumpe cez druhú časť napríklad na vianoce na mikuláša až po tretiu, a zároveň najbrutálnejšiu časť so scénami elektrikárov v divadle a na záver zabíjajúca scéna s majákom som sa celý čas stále rehotal ako blázon. Proste najlepšie čo sa komédie týka, krutá dvojka skvelých komikov a stará talianska zábavná klasika. ()

AsylumFan odpad!

Chlapci jsou na tom se sebereflexí asi zhruba stejně jako další megatrapáci Suchánek a Genzer. Oni si snad vážně myslí, že je to vtipný. Bez ohledu na to, že pár vymletých nováckých hlav bude tvrdit, že ano. Ne, není to vtipný. Je to trapný a ubohý. Je to pokleslý humor, který je až k pláči. - 0 %. ()

Mr.Jackass

Asi nejslabší z celé trologie, přesto jsem se opět místy chytal za břicho....ale už méně než v předchozích dílech... ()

iXtr3m3

Čo viac si môže človek priať ako Paola Villagia na veľkom plátne? Videné v dedinskom kine vrátane ostatných častí. ()

TERRORDROME

Taliansky magori to skúšajú aj po tretí krát, ale miesto benzínu majú v nádrži už len čučo. Epizóda s elektrikármi v divadle ponúka presne to čo aj predchádzajúce dieli, čiže poriadne zdegenerovanú zábavu s gagmi typu prevŕtanie baleťáckeho rozkroku vŕtačkou a následné vymrštenie úbožiaka do výšky troch metrov. Bohužiaľ sa zdá že táto časť zostala tvorcom z natáčania predošlých filmov do ktorých sa už nevošla a oni k nej teraz dotočili zbytok filmu. Ten však s úvodom nejak nejde dohromady pretože humoru výrazne ubudlo a vtipy sú rozložené veľmi riedko. Tu a tam sa blisne nejaký ten fór, ako keď Renato zožerie niečo strašne štipľavé a následne vyslope celý vodopád až začne voda tiecť hore kopcom. Inak je to ale s každou minútou nudnejšie a nudnejšie a vrcholom je epizódka kde nájdu bábätko a rozhodnú sa o neho postarať. V tomto momente sa kedysi bláznivá komédia definitívne zmení na rozpliznutú limonádu o dvoch náhradných gay oteckoch. FUJ! Veľká škoda že to úplne dokurvili. ()

peetriss odpad!

Zajímalo by mě, jakému hodnocení by se tento film těšil, kdyby byl pod ním podepsán Troška. Toto je tatáž úroveň, jen v italské provenienci. Odpad bez kompromisů. ()

MickeyStuma

Do třetice všeho dobrého. Paolo Villaggio a   Renato Pozzetto jsou zase zpět. Jenomže jim už   nějak dochází dech. Je tu opět spousta skečů   a estrádních skopičin které pobaví, ale   celkově to už prostě není nějak ono. Od   předchozích snímků se nijak neodlišuje. Opět   několik povídek a opět plné taškařic. Ale   bohužel tu originalitou neoplývá téměř nic,   takže je vše nelichotivě předvídatelně a   takové neotřelé. Kdo však ty minulé neviděl,   tento ho pobaví určitě dobře. ()

Rathalos

Tak oproti prvym dvom dielom je tento o nieco slabsi,ale aj tak sa jedna o v celku dobru zabavu,ved co ine cakat od tychto dvoch talianskych komikov...:-) ()

Nocturno culto

První díl je legendární, o tom netřeba více diskutovat, pokračování na to v nastoleném duchu navázalo a 3. díl je důstojným zakončením této bláznivé trilogie ..Scény s elektrifikovanou loutnou, prostřeleným balónem, ochrankou soudce, poskytování první pomoci až po lehce infantilní starání se o sirotka stojí za zhlédnutí, hlavně ten úplný konec ..Ten je parádní tečkou .. Jen mě u toho posledního dílu mrzí přeobsazení dabingu, nemělo to už ten šmrnc ale přesto tomu nemohu dát jinak než plný počet, jednak z nostalgie a zadruhé, protože mě to vážně pobavilo, je to tak absurdní a pitomé až je to vtipné ... ()

subic

Paolo Villaggio a Renato Pozzetto opět jako řemeslníci, kteří místo oprav spíš způsobí další katastrofy a k tomu jedno zatoulané mimino. Opět se jedná o slet gegů, plno opravdu dobrých gegů, ale taky plno slabých. ()