Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Eliův plán vychází, proto je tu Coulson a spol., aby ho zastavili. On má však eso v rukávu. Mimo několika nástrah se mu podařilo zajmout Robbieho. Fitz díky schopnostem Daisy přijde na účinný plán, jak Elie zastavit. Snad ještě bude koho zachraňovat... (Varan)

Recenze (4)

Hust3r 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Fajn mid-season finále, tým se dal opět dohromady, ale samozřejmě nemohl nepřijít nějaký zvrat, který do budoucna zásadně ovlivní průběh seriálu. No, tuhle zápletku jsem úplně nechtěl, ale budu doufat, že to alespoň nebude kopírovat Avengers 2. ()

Reklama

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

The Laws of Inferno Dynamics uzavírají první část 4. série zvanou Ghost Rider. A jako finále této části to funguje poměrně dobře. Tým S.H.I.E.L.D.u se tu opět dává dohromady, aby společně porazili Elie, který mě konečně docela bavil. Sice tu má podivně překombinovaný plán a je tu i podivně překombinované vyřešení S.H.I.E.L.D.u, jako postava celkově se mi ale docela líbil. Rozvíjí se nám tu i nějaké vztahy, třeba vztah Coulsona a May, nebo Macka a Yo-Yo, která se nám opět vrací a má tu 2 takové scény alá Quicksilver, kdy vidíme ve slowmotionu používání jejích schopností. Ta první scéna, kdy utíká před ohněm, je vyloženě divná, protože nedává moc smysl :D Notak, jak může být rozšiřující se oheň rychlejší, než člověk běhající rychlostí 1 tepu srdce :D Ta druhá, která je přímo součástí finálního souboje s Morrowem, už byla lepší a bavila mě. Ghost Rider je pořád super, akorát mě mrzí, že už se v seriálu mockrát neobjeví a jeho připravovaný seriál bohužel Hulu zrušilo, takže se ho nikdy nedočkáme. Quake je taky fajn a Mace, ze kterého se stává Patriot, mě taky bavil. Ještě bych chtěl pochválit hudbu, která je prostě super. Zároveň se nám zde nastiňují nějaké věci do zbytku 4. série, hlavně záporačka Aida a celkově LMD. Každopádně tento díl jsem si poměrně dost užil. Hodnocení: 74% ()

Galerie (17)

Reklama

Reklama