Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Deke podrazil Daisy a prodal ji Kasiusovi. On teď má Ničitelku světů (dle legendy právě Daisy zničila Zemi). Neváhá a hodlá ji nejvyšší nabídce prodat. Daisy se seznámí s Benem (dalším Inhumanem). Ben umí číst myšlenky. Deke nalže Coulsonovi a May, že je Daisy v pořádku. Uvěří mu a vydají se do „zakázaného“ 35. patra pro odpovědi. Kasius si pozve Daisy a Jemmu k němu. Chce se dozvědět, jak se dostali na stanici. Daisy mu řekne její verzi příběhu. A teď je na řadě Jemma... (Varan)

(více)

Recenze (7)

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

"One powerful Inhuman, long thought gone, now here to enrich one lucky patron's life. Quake, Destroyer of Worlds. Someone, maybe someone in this room right now, will win this prize. Her power will be your power. So are there any requests as we begin?" Koniec top. ()

Reklama

BaronMartin 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Epizoda A Life Earned balancuje na rozmezí 4 a 5 hvězd, za ten závěr ale prostě musím dát 5 :D Děj epizody mě velice bavil, a to jak linka Daisy, například její scéna s Kasiem a Simmons je super napínavá, tak linka Coulsona a zbytku crew. Komu začínám přicházet na chuť, tak je Deke, který mě doteď moc nebavil, ale konečně začíná být trochu zajímavou postavou. Záporák Kasius je taky velice fajn. A samozřejmě, ten závěr kdy se nám konečně ukáže Fitz je naprosto epický :D Dost dobrá epizodka. Hodnocení: 80% ()

Galerie (7)

Reklama

Reklama