Tyranosaurus junior

• Česko Tamča a Tyrča (festivalový název) (více)

Mezitím, co se geniální, ale šílený vědec Dr. Wachenstein chystá oživit tělo tyranosaura, se seznamujeme s mladou dvojicí - fotbalistou Michaelem a jeho dívkou Tammy. Ti jsou však jednoho večera přepadeni gangem Billyho, který je do Tammy zamilován a uvězní Michaela v parku šelem, kde ho ošklivě potrhají leopardi. Po převozu do nemocnice na Michaela narazí právě Dr. Wachenstein, který mladíka unese a vyoperuje mu mozek, který implantuje do těla tyranosaura. Operace je kupodivu úspěšná a prehistorické zvíře se probouzí k životu. (TomikZlesa)

Blazkowicz

No teda, to byl nářez. Nemám tušení jakou verzi jsem sledoval, ale dal jsem přednost české verzi v perfektní dobové kvalitě (tj. VHS s šumem jak hovado) před HD verzí v angličtině. Udělal jsem dobře, protože dabing byl vynikající. Nápodobně náplň filmu. Kvalitní béčkové gore, hlášky a neuvěřitelný T-rex. Smíchy jsem se mohl potrhat, když volal telefonem. Krátké ruce tady nejsou žádný problém. Do toho opravdu šílený profesor, černý kámoš a celkové ladění do parodie. Kdo tohle mohl vymyslet. 4-* ()

xzajox

Bože, toto je hovadina. Celá story, efekty, herecké výkony, katastrofa. Zdravím všetkých, ktorý sem prišli vďaka "High on life" :D Popravde však, ak viete, čo za sr*čku uvidite, dá sa na tom fajn zabaviť. Teraz aspoň vieme, kde trčal P.Walker pred Fast & Furious. K tomu pohľad na tanečky sexy Denisky, alebo ako v šatočkách jazdí na T-rexovi, no toto si zaslúži aspoň "Hm, okej", za 2* ()

nanamarak1

Tenhle film je tak debilní a nuceně vtipný, že vtipnej vůbec není. Jedna hvězda za celkem hvězdný cast a druhá za pana doktora a Helgu (nebo jak se jmenovala) a jejich potvůrku, která rozpoutala místy slušně krvavá dobrodružství. ()

Marakoss

Těžko věřit, že tohle byl první film kde jsem Paula Walkera spatřil. Ve video půjčovnách (já vím, že už ani netušíte co to je) zřejme byl vylnosný business půjčovat tyto levné hity. Je to takový klenot, že se ukázka z filmu dostala do relativně nové hry (high on life) dabované Justinem Roilandem. Kdo ho znal, ví, že se to bez sarkastického komentáře neobešlo. A to asi vystihuje tohle dílo. No jdu si vyš**t mozek dalším hraním. ()

70s80s90s

V časoch videopožičovní som si skoro každý deň vybral 2-3 filmy, ktoré si pozriem. Jeden-dva hlavné a ten tretí bol vždy nejaká oddychovka. V jeden deň som si ako oddychovku vybral práve tento film s nie moc pútavým coverom a popisom od Davay home video. Pamätám si, že z prvých dvoch filmov som nebol moc nadšený, ale po pozretí tejto stupídnej killovačky sa všetko zmenilo. Veľmi zábavné pozeranie a na tú dobu pekný bizarný brak. Super scéna pri vyoperovaní mozgu. Denise Richards v najlepších rokoch je pastva pre oči. Dnes som hrdým vlastníkom tejto sexy bizarnosti na VHS. ()