Když Nick (Elijah Wood) zjistí, že vyhrál večeři se svou oblíbenou hvězdou Jill Goddard (Sasha Grey), je neuvěřitelně nadšený, že konečně dostal šanci setkat se s ní. To vzrušení ho opustí, když zjistí, že herečka nesdílí stejné nadšení jako on. Jillin manažer Chord (Neil Maskell) mu nabídne něco, co nemůže odmítnout: Chord umožní Nickovi neustále sledovat Jill přes počítač. Nick se zpočátku zdráhá, ale Chord ho přesvědčí tím, že by měl dostat alespoň nějakou šanci se k herečce přiblížit. Nick začne svou hvězdu sledovat. Posléze zjišťuje, že není vše v pořádku a že Chord na něj ušil boudu. (Terva)

BlackHood

Malé hodnocení váždě nechápu. Open Windows byl skvělý, napínavý a strašně zamotaný thriller. Příběh byl fakt neskutečně pomíchaný. Jen nechápu, proč žánr horor, s kterým to nemělo nic společného. Strašidelnost 0/4 Brutalita 1/4 ()

murderbird

největší meta trip s nejzvláštnějším hereckým obsazením, kterému vévodí pětiminutovka neila maskella. je to geniální nebo je to sračka? a je sasha grey fakt tak příšerná herečka, nebo to umí tak dobře zahrát? i want to believe... ()

warrenur

Namet je zaujimavy, horsie jeho pretavenie do "realnej" podoby. O logike si mozeme nechat zdat. Jediny, kto tu ako-tak hra, je samotny Wood. Vidiet Sashu s dokonalym poprsim ako sa snazi cudne zakryt jednoducho stoji za to. :)) Proste trapas. Slabota. Wood mal v minulosti istotne vacsie stastie na vyber netradicnych kuskov po Panovi prstenov. Toto je fakt slabe. Aj po stranke efektovej. Dvojhviezdie z mojej strany. Avsak len-tak-tak. ()

FallenGeMiNi

Jedna hvězda za Sashu, druhá za Elijaha. Příště radši jednodušší příběh, který několikrát během filmu nepohřbí sám sebe. ()

XXXXXXXX

Nadějný začátek, je rychle zapomenut díky bahnovitému zbytku snímku. A závěr? Nějak nevím jestli byl geniální nebo naopak blbý jak tágo. Asi zase začnu stahovat jenom ty kvalitní filmy... ()

kelto44

49% je podľa mňa málo, aj keď to nie je nič géniálne, mňa to bavilo od začiatku a E. Wood je proste dobrý herec. Len že posledná tretina filmu bola už preflaknutá a nudná, vyjasnenie sa dalo tiež čakať. No aj tak je to výborný film. /70%/ ()

Olafsson

Hele zajímavej koncept, ale příšerný herecký výkony... Koukal jsem na to jen kvůli polykačce hadic v jedné z hlavních rolí... Nesympatickému Pytlíkovi jsem přál smrt od první chvíle co se objevil na obrazovce a u porňačky jsem tak nějak pořád čekal až ukáže frndu... Starej zvyk no... Jo a ten blbeček co to celý řídil mě neskutečně tom svym hlasem lez na nervy. Za mě dvě hvězdy, víc ne.... ()

hrumsrt

Jakože tak zajímavou ústřední dvojici jen tak nevidíte - Frodo Pytlík a Sasha BDSM Grey. Ono není divu, že na ní někdo může ve filmu oči nechat, ale když už jste na tom tak zle, že jedinou nádhernou herečku vezmete s filmů s poněkud "odvážnějším" obsahem. Celá struktura filmu je prostě děsná! Je to nepřehledné, kdy mě už z toho za chvíli bolely oči. Navíc pořád čekáte na rozuzlení (s hledáním pointy ztrácíte čas), a když přijde tak si říkáte: "Tohle je ono? Sem graduje celý snímek? Na tohle jsem hodinu a půl čekal?" Jakože ano spád je pozoruhodný, kdy jen čekáte, kam to až vygraduje... ALE najednou boom a vy se v tom ztratíte... 40% ()

Ace.A.T.L.

Zajímává zápletka, zajímavá myšlenka, zajímavý propletení času a postav. Tenhle film neohromý, ale ani neurazí. Já jsem si ho příjemně užil. Za mě posctivý 3* a DOPORUČUJU ()

Kalda69

Nadprumerny zacatek postupne klesa do sedeho prumeru az podprumeru a ukazuje co vsechno by bylo mozne s dnesni technikou provadet. Vzhledem k tomu, ze je cely dej ukazovan jen pres digitalni vystupy at uz kamer ci jinych senzoru nelze dat min nez 3*. ()

linger

Nebolo to uplne najhorsie, ale dost prekombinovane a chaoticke... v pribehu neslo len o pascu na niekoho, ale o pascu v pasci v pasci. Herectvo Sashi Grey vo vypatych momentoch dost zlyhavalo, ale pri niektorych scenach bolo jasne, ze jej idu lepsie :) Elijah celkom ok, aj ked hlaska: Co to je? tvorila vacsinu jeho scenara. Co sa techniky tyka, do tej sa velmi nerozumiem, ale vidiet vdaka hackovaniu skrz kufor auta postavu? A uz som uplne zabudla, ako funguju tie ping pong kamery. Skratka, je to viac scifi ako horor, miestami amaterske, ale duo Wood&Grey alias hlupacik a mrcha sa mi vcelku pacilo. ()

Azareth

Ja som sa bavil. Rozhodne nie zlý film, ktorý má myšlienku a vydarené časti. Krása Sashy Grey očarila moje oči a Elijah Wood hrá primerane - spokojnosť. ()

buchannon

Ano Frodo Pytlík se zde snaží hrát, ale nějak se mu to nedaří, bohužel. Přitom je to výborný herec, ale tato srágora zkrátka není jeho krevní skupina. Myslím, že by ses měl vyhýbat španělským nízkorozpočtovým hororům jako čert kříži. 49,99999999999999999% ()