Anthony Edwards (Pohotovost) a Linda Fiorentino (Muži v černém) hrají hlavní role v této napínavé komedii. Jonathan Moore (Edwards) je plachý student zvěrolékařství na Kalifornské univerzitě. Zároveň je šampiónem ve školní paintballové hře Dostanu tě. Na prázdninách v Západním Německu podlehne svodům starší ženy, erotické a tajemné Sashi (Fiorentino). Z té se ovšem záhy vyklube opravdový špion! Když se Jonathan vrátí domů do Los Angeles, má v batohu podezřelou roli filmu a za zády agenty KGB! Rázem se ocitá v realistické verzi své oblíbené hry Dostanu tě! (oficiální text distributora)

sitans

Tak to snad tvůrci nemysleli vážně. Aby se čtyři KáGeBáci volně pohybovali v Americe po kampusu s bouchačkama, tak to teda nešlo ani v 80-tých letech. ()

CampaHD

V 1985 som mal desať a dalo sa to zohnať, úplne som to v tej dobe žral (za to * naviac), inak bežná záležitosť toho obdobia, i keď troška iná, Linda v tej úlohe bol môj detský mokrý sen a Jeff dokázal maximum. Pekná spomienka 65% ()

Davis81

Špionážní filmy mám rád. Tohle je sice takový dost odlehčený....naivní....komediální, ale má to náboj. Cestování L.A., Paříž, obě části Berlína, slovně i tehdejší Československo, Praha. Přízvu agenty samozřejmě český nebyl, znělo tu rusky. Samozřejmě ta část ve východním Berlíně se natáčela na západní straně. Jinak to asi tehda nešlo. Je tam i pár "bot", např. ALDI v záběru východní části, nemyslitelné, ale OK. Mě ten film dobře bavil. ()