Norma Louise (S03E06) (epizoda)

Norma Louise

Drama / Mysteriózní / Horor / Thriller

USA, 2015, 43 min

Norma odíde do Portlandu, kde ako zmyslov zbavená začne nakupovať a bare do seba nalieva poháriky a nechá sa zbaliť prvým chlapom, ktorý ju osloví. Norman je z jej odchodu zúfalý a tak sa Emma ponúkne, že Dylanovi pomôže a ostane na noc u Batesových. Šrifa Romera postrelia Parisoví ľudia. Dylan naznačí Calebovi, aby odišiel, kedže Norma odišla z domu a nevyzerá to, že by sa chcela zmieriť. Romera v nemocnici navštívi Parisov kandidát na šerifa, Romero ho na parkovisku zastrelí. Opitá Norma skončí v posteli s psychológom Finniganom. Norman sa v noci oblečie do matkiných šiat a so zmäteným Dylanom hovorí, ako keby bol Normou. Norma po vytriezvení príde domov, naloží oboch synov a vyberie sa na farmu, kde Calebovi odpustí. Dylan je z toho nadšený, Norman už menej. Prvýkrát epizóda v tomto seriáli pomocou času navodzuje pocit tiesne a tvorcom to celkom vyšlo.Pasáž v ktorej Freddie Highmore vystupuje ako Norma je vynikajúca a pripomenula mi skvelý herecký výkon z filmu Rozpoltený. Tretia séria rozhodne nenudí.(18.6.2018)

Naprosto jsem si tímto neopakovatelným filmovým dílkem zamilovala Veru Farmigu. Je báječná a navíc je stejně stará jako já. Je to nejlepší seriál dnešní doby.(5.7.2018)