Jsou zpět, nebo ne? (S03E01) (epizoda)

 • USA

  They're Back Again, Aren't They?

Fantasy / Mysteriózní / Komedie

USA, 2017, 42 min

Tvůrci:

Tom Kapinos

Režie:

Karen Gaviola

Scénář:

Ildy Modrovich

Střih:

Ray Daniels III

Scénografie:

Alex Hajdu, Timothy Stepeck (set dekoratér)

Kostýmy:

Julia Schklair
(další profese)
 • Necrotongue
  ****

  Tak mám za sebou první epizodu třetí sezóny a můžu s klidem prohlásit, že je to stále stejně dobrá, nenáročná zábava, která mě často rozesměje. Několik záležitostí mě ale i tak nemile překvapilo, chyběla mi Mazikeen a příliš mě nepotěšila ani nejnovější úprava Luciferových schopností.(16.7.2018)

 • MMR
  ****

  Ta postupná a neustálá proměna Lucifera mi ani trochu nejde k chuti. Díky tomu se seriál ubíhá jiným směrem, než bych sám chtěl.A upřímně, chybí mi ten Lucifer z první série.(5.10.2017)

 • chrispe
  ***

  To se jako fakt Amenadiel znovu promění ve fňuknu? Třetí série se v prvním díle nevymyká všem předchozím dílům. Tam kde jsme skončili, tam zase začínáme. Jasně. S jednou fyzickou změnou a nejspíš novým záporákem (Bůh už asi není v kurzu). Ale to je asi tak vše. A 25!!! dílů před námi... těžko říct, zda se těšit nebo bát.(14.3.2020)

 • Loki_Six
  ****

  Amenadiel - What? You mean the string of nonsensical emojis? Fire, sword, doughnut, spaceman, clock, dancing lady, flashlight, thumbs up. How am I supposed to know what that means? Lucifer - I ignited the flaming sword, used it to cut a hole in space and time, Mum's light flooded through it, then it closed up behind her. All good!(18.10.2018)

 • Mr.Revenge
  ****

  Seriál si zatím drží svoji kvalitu (leč zrovna 3 série má být nejslabší). Dost se mi líbí jaký progres odnáší všechny charaktery,ale prostě u Lucifera to není zrovna to co bych rád viděl,ano líbí se mi jak naložují s jeho charakterem,ale zase nechci aby se z něho stal hodný andělíček. Chci aby byl neutrální když už a hlavně chci aby byl takový jako byl nejlíp v první sérii (i v druhé byl dobrý,ale tam se už držel při zemi). Všechny charaktery jsou super,ale hergot fakt nechci Lucifera kladnýho jak mraky a hlavně taky nechci aby se z toho stala normální drama seriál páč tenhle díl nebyl absolutně vtipnej jen vážnej což v minulých dílech tolik nebylo.(13.7.2019)