Reklama

Reklama

VOD (1)

V tomhle dílu, který se vrací do minulosti, Lucifer pomůže Amenadielovi zvládat výstřední život Los Angeles. Chloe a Dan vyšetřují vraždu zápasníka MMA. (Netflix)

Recenze (6)

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Jedenáctá epizoda byla úplně mimo současného dění, měla by mít podtitul: "Jak to vlastně všechno začalo..." Nebyl jsem sice nadšením bez sebe, ale na druhou stranu jsem se standardně pobavil. Opět mě dostala Mazikeen, takové množství mučících nástrojů a možností by přece vzrušilo každého, že? ()

Ostorax 

všechny recenze uživatele

malý náhled do dřív odbytého počátku celého seriálu se sice úplně nezdařil,zachovává si alespoň průměr za zpracování ,co se týká zábavy tak to je lepší př. ta scéna natáčení porna nebo jak byl Amenadiel nahlásit že byl okraden ta byla také top,plusové body ještě za odhalení pár neznámých skutečností př. původ luciferova auta. celkem tedy čtyři z pěti. ()

Loki_Six 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Amenadiel - What, there's no music in hell? Lucifer Morningstar - Only for torture, and usually out of tune. Lately we've been playing music by this chap named Bieber. Gosh, you should hear the screams. ()

Galerie (15)

Reklama

Reklama