Pokrm Bohů

• USA The Food of the Gods (více)

Že se i z obyčejného výletu na vzdálený ostrov může stát horor, o tom se na vlastní kůži přesvědčil Morgan (Marjoe Gortner) s přáteli, kteří byli krátce po příjezdu napadeni agresivním rojem gigantických vos. V zoufalém hledání pomoci se Morgan objevuje u hospodářského stavení, které k jeho smůle obývá jiný zvířecí zabiják enormních rozměrů. Celá situace se po dalším průzkumu, kdy se skupina utvrzuje v přesvědčení, že celý ostrov obývají obrovská zvířata, jen zhoršuje. Tím však jejich zoufalá cesta za vysvobozením zdaleka nekončí. Do cesty se jim staví abnormálně veliké krysy, které se shromáždily za jediným účelem – eliminovat lidského narušitele. (Conspi)

Eraserhead

Noc oživlých mrtvol s krysama :-) Na svou dobu slušně brutální. Trikové záběry (zvlášť krysy oblézající modýlky aut, domů,...) jsou úsměvné, ale možná právě v tom je to kouzlo, které činí tohle pitomoučké béčko zábavnou podívanou. ()

tenebrae86

Srandovní katastrofický horor s přerostlou havětí. Děsivě veliká drůbež, hmyz a hlavně potkani terorizují nebohé civilisty. Film je to docela špatný, hodně sází na triky, ale i na sedmdesátá léta mi to přijde jako strašný brak. Myšlenku jsem úplně nepochopil, všechno se točí kolem jakési záhadné mrdky, vyvěrajicí ze země a postavy melou neuvěřitelné nesmysly. Zabití jsou sice dost krvavá, ale většinu času jsem se filmu vysmíval, nebo se nudil. ()

ypres.bass

Film podle novely H.G.Wellse o tom že pokud chcete zbohatnout na zneužití přírody může se vám to nevyplatit. Film jsem viděl asi před 10 lety (v českém dabingu!) a moc bych ho chtěl vidět znova. ()

fruity

Viděl jsem to asi v 11-ti letech a úplně mě to přikovalo ke gauči. Triky a ani primitivnost zápletky mě tenkrát moc nevzrušovaly a napínavý se mi to zdálo dost. Kdybych to viděl dnes, tak bych se asi hodně nasmál, ale zatím to zůstává v mé paměti za 3 hvězdy. ()

Azareth

Nezaujímavý a neoriginálny sci-fi horor s otravným hereckým obsadením, trápnymi efektmi a trpkým scenárom. Jedna hviezda za potkanov, ktorí potešia a tiež za miestami slušnú atmosféru, s ktorou mohli tiež pracovať viac. ()

ferika

Moja oblubena Pamela Franklin hra ako ponocna. Monstra, teda amatersky zvacsene blizke zabery potkanov uz v case vzniku boli ukazkou excelentne "spackaneho" remesla. Mam v pamati klasicke ducharske horrory a fantasy trhaky, ktore boli na urovni. Stara klasika? No bola, ale bolo lepsie vsadit na atmosferu, nervy drasajucu hudbu, dobre herecke vykony (ktore napr. Pamela dokazala uz v detskom veku) a zaujimavu zapletku. Co z toho najdem tuna? Hladam, hladam a hla! Zasa tie amaterske zabery potkanov! No tak toto nie je moja polievocka. Lutujem! ()