• OG_Swifty
  ***

  Druhy film z trilogie o zlych muzich uz neni takova pecka, ale porad je to jeste docela slusna kovbojka. Opet se tu predhani jedno velke jmeno za druhym a opet to nema s realitou spolecnyho vubec nic. V cem tenhle film zaostava oproti prvnimu dilu, to je mene originalni pribeh + slabsi herecky + zaverecny souboj mezi Scottem a Ryanem. Co naopak film drzi nad vodou je sehrana dvojka Scott / Gabby, rivalita zaporaku / zenskych a nektere vedlejsi herecke obsazeni (vcetne Lexe Barkera jako banditu Emmetta Daltona!). A taky mi oproti prvnimu filmu chybela ta kvalitni vypln, ktera sice nesouvisela s pribehem, ale dokreslovala dobovou atmosferu. Lepsi tri hvezdy.(6.1.2018)

 • liquido26
  ***

  Badmeni se vrací. Tento film je volným sequelem k o dva roky staršímu westernu Badman's Territory. Opět se jedná o ahistorickou týmovku legendárních banditů divokého západu. Setkáme se opět s Daltonovými, ke kterým se tentokrát přidávají Youngerovi, Billy the Kid, Sundance Kid a další více či méně známí desperádové. Proti nim stojí opět šerif v podání Randolpha Scotta (i když tentokrát se jedná o úplně jinou postavu) a o zábavnou stránku filmu se zase stará George Hayes coby trochu střelený zarostlý stařík. V malé roli jednoho z Daltonů se objeví Lex Barker a Sundance Kida si vystřihl Robert Ryan, který je hlavním záporákem příběhu a jeho Sundance má rozhodně na míle daleko k tomu skutečnému nebo tomu, kterého skvěle ztvárnil Redford. V porovnání s již zmiňovaným "prvním dílem" (pokud se to tak dá nazvat, když ty filmy nemají skoro nic společného) to není taková zábava a bohužel těch banditů je tam už příliš a člověk je nestíhá všechny pobírat.(7.2.2013)

 • dopitak
  ****

  Bisexuální přítel Caryho Granta Randy Scott v roli provizorního šerifa, který si na pozadí osadnického závodu o půdu vybírá ze dvou žen. Všimněte si menší role Lexe Barkera, který si tu vystřihl jednoho z gangsterů, Emmetta Daltona. I v roli padoucha však zůstal čestný!(25.2.2012)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace