Reklama

Reklama

Coffee Town

Trailer

Obsahy(1)

Někdo pracuje v kanceláři, někdo doma. Will  pracuje v kavárně Coffe Town u svého domu, a už si nedokáže představit práci kdekoliv jinde. A není se čemu divit - v kavárně je příjemné prostředí, jeho nejlepší přátele Gino a Chad a především Wi-Fi zdarma. Problém nastane, když tuto kavárnu chce její management přestavět na bistro. Will brzy pochopí, že aby si zachránil svou "kancelář", bude muset udělat něco radikálního... (wolf3r)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (42)

emma53 

všechny recenze uživatele

Bez jakéhokoliv uzardění dám 87 minutovému sitcomu (v mých očích) Coffee Town pětku jak vyšitou, protože já se senzačně bavila s celou tou trojkou, kterou po herecké stránce moc neznám, ale byla výborná a o jejich super hláškách ani nemluvě v nichž policajt vypaloval asi ty nejlepší. A profesionální zpěvák Josh Groban si svou roli totálního hudebního antitalenta Sama musel docela užívat. ()

Sarkastic 

všechny recenze uživatele

„Ale jako ve všech kancelářích tu existují jistá pravidla k přežití a ta musí být dodržována. Základní pravidlo? Neustále něco pijte. Když přestanete pít, už nejste zákazníkem.“ Zpočátku to vypadalo na velmi osvěžující komedii plnou odlehčených vtípků. Navnadily úvodní „kafé“ titulky spolu s představením „města“ a jeho (ne)všedními „obyvateli“. Postupně se z toho vyklubala vcelku klasická teenagerovská komedie s outsiderem, jeho trhnutými kamarády, podivnými návštěvníky, arogantním sokem (nejen v lásce) a místní sexy „kostí“. Celkově se to dá označit za takovou milou blbost, nutno ovšem dodat, že i přes nemálo infantilních fórků (a scén, které u diváka vyvolávaly spíš pocit trapnosti než smíchu) převážně docela zábavnou (a v některých ohledech i sympatickou svou politickou nekorektností). I díky příjemně odlehčené atmosféře nakonec hodnotím ještě slabšími 4*. „…a chcete udělat něco dramatického a Elvisovského...jako třeba vystřelit na vaši televizi. Ale spokojíte se s něčím mnohem méně stylovým. Jako krůtím sendvičem.“ ()

Reklama

castor 

všechny recenze uživatele

Tak zaprvé nemám rád ňoumovité a pasivní hrdiny bez alespoň nějakého životního směru. Tím naše hlavní postava v podání Glenna Howertona bohužel místy je. Těší ho, že v jeho oblíbené kavárně je Wi-Fi zdarma, že je kousek od jeho bytu, že v ní pokecá s přáteli (policajt vede) a že do ní chodí i nohatá Adrianne Palicki, která navštěvuje nedalekou posilovnu vždy v jiném sportovním oblečení. Jenže management má s podnikem trochu jiné plány.. Frekvence vtípků nabírá překvapivě s přibývajícími minutami na obrátkách, Coffee Town se staví někam mezi nezávislou vlaštovku a popcornovou řachandu, která spoléhá hlavně na ukecané hrdiny, kteří sice nejsou úplně z masa a kostí, ale téměř pokaždé najdou v kapse chytrou, nebo sarkastickou poznámku, hrají jim k tomu všemu náladotvorné songy a celé to má poměrně příjemnou atmosféru. Takže k těm čtyřem hvězdám mám svoje pádné důvody!! ()

Fr 

všechny recenze uživatele

,,VÁŽNĚ, TOHLE MÁM ZA TO, ŽE JSEM DOBREJ CHLAP, ŽE PODRŽÍM LIDEM DVEŘE A ŽIJU MORÁLNÍ ŽIVOT. MÁM Z TOHO HOVNO. JEDINÝ MÍSTO, KDE SE CÍTÍM JAKO DOMA MI SEBEROU. DÍKY SVĚTE! KUREVSKY MOC DÍKY!“… /// Týpek co maká v kavárně (jako na noťasu…wifi zdarma,… mezi lidma… jasný ne?). Pak dva týpci co za ním choděj, pak ten prodavač, ještě ta sličná slečna … dost toho nakecaj… Zvlášť, když je do loupeže 8, pak 7, pak … dní. A protože se nebavěj jen o smejvání hoven v míse močí, tak je to vobčas i vtipný. A tohle všechno stačí k tomu (nebo snad právě proto?), že si k Willovi nejdu cestu a fandím mu v tý podivný snaze vytvořit zločin. Časem je vtipnej nejen ten polda, ale i ten třetí (taková ,,ksichtí“ mladší verze Louise Litta) šmoula. Bonusem je slušivá Adrianne Palicki. Netřeba čekat víc než sympatickou kravinu, kde kraví i soundtrack (a proto se vo něm nikde na netu nepíše…) a která vám buď lidsky a charakterově sedne, nebo ne. Nečekejte zázraky, jen lehce kultivovanější zábavu než od Rogena. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Často přemejšlím, jak dostat víc kafe do kafe, porna do porna... 2.) Rajcuje mě taneční scéna z filmu Rad. 3.) Ve sbírce mám péčko s trpaslíkama. 4.) Thx za titule ,,Markot“. /// PŘÍBĚH *** HUMOR ** AKCE * NAPĚTÍ ne ()

misterz 

všechny recenze uživatele

Ničím výnimočná komédia, na druhú stranu ale uznávam, pár vtipov sa podarilo. Väčšinou mi to však prišlo akési silené a miestami aj trápne. Našťastie z hlavnej postavy sem-tam vypadlo aj niečo rozumné. A poučenie? Často človek dosiahne to po čom túži, až keď sa o to prestane snažiť. 60/100 ()

Zajímavosti (1)

  • Josh Groban, který se ve filmu jako Sam marně pokouší prorazit s rockovou kapelou, je ve skutečnosti úspěšný americký zpěvák, který měl k roku 2013 na kontě přes 25 milionů prodaných desek. Nezpívá ovšem rock, ale pop. (venalce)

Reklama

Reklama