V městečku Lucky Town se před časem usadil malý chudý cirkus, v němž účinkují pouze čtyři akrobaté. Ti však dokážou pravé divy, a proto si je místní lidé velmi oblíbili a nedají na ně dopustit. A právě mezi tyto hvězdy manéže jednoho dne vpadne Cat Stevens, který se snaží uprchnout Finchovi, největšímu grázlovi v okolí, a jeho mužům. Cirkusáci raněného muže ukryjí ve svém karavanu a ochrání ho před pronásledovateli. Tím se však zapletou se do nebezpečné hry s Finchovými zabijáky. A jejich odveta a na sebe nenechá dlouho čekat. Zákeřně zavraždí nejmladšího z akrobatů, jenž náhodou zůstane na okamžik sám. Cat, který se jakž takž zotaví, proto Hutchovi navrhne, že mu na oplátku pomůže dostat Finche. Spolu se šerifem pak nastraží na všechny lotry důmyslnou léčku. Ovšem ještě dříve, než zločinci skončí za mřížemi, dostanou od Cata a Hutche pořádně za vyučenou... (oficiální text distributora)

Pitryx odpad!

No tak tohle se vůbec nepovedlo. Divák by si řekl, že za ty léta natáčení prvních dvou westernů této trilogie se režisér a štáb poučil. Není tomu tak. Tato ukecaná, utahaná, nudná a pomalá fraška je naprosto k ničemu. Naštěstí to má jen klasickou stopáž, takže se to dá jakž takž přečkat, ale prst na knoflíku pro rychlejší přetáčení bylo těžké udržet na uzdě. Ze série westernů dvojky Spencer+Hill snad nejhorší film. 201502238802/9020 ()

pebe73

Podle mého nejslabší kousek z Colliziho trilogie. Nicméně stále poplatný Spaghetti žánru. V ději je několik nelogických zvratů, ale na nedělní odpoledne slušný western. ()

DooFooS

Když slyším o herecké dvojici Bud Spencer a Terence Hill, představím si okamžitě komediálně laděný film, což mi tady chybělo, ale na druhou stranu jsem se namlsal klasického westernu, kde pro humor zbývá místa pramálo. ()

yazik

Nudné, slabé a rozhodně už znovu neuvidím... Sám sebe se ptám, proč jsem vlastně dal tu jednu hvězdičku? Toť otázka za milion... ()

Darth Kedr

Spaghetti western s netradičním prvkem v podobě cirkusu. Dvojka Terence Hill a Bud Spencer ještě v takových vážnějších rolích, ale místy už se to zvrhává v ty jejich klasické bitky. Film se snaží působit vážně, ale moc mu to nejde, v tom je ten hlavní zádrhel. Proto klesá k průměru... ()

Stanmi

Ač by starší český název mohl napovídat, že se bude jednat o životního příběh jednoho plodného ševce, tak se nenechte mýlit, je to opravdu spaghetti western jak vyšitý. Jedná se o závěrečnou část westernového trilogie režiséra Giuseppe Colizziho s hlavními hrdiny Catem Stevensem (Terence Hill) a Hutchem Bessym (Bud Spencer). Co však hovoří v neprospěch filmu je fakt, že se svým předchůdcům kvalitativně nemůže přiliš rovnat. Příběh se v zásadě točí kolem malého cirkusu a jednoho městečka, kde jsou místní horníci terorizováni místním pracháčem a jeho pistolníky. A tak se cirkusáci, společně s Catem a Hutchem, jim rozhodnou pomoci. Problémem filmu je především to, že naší známí hrdinové tady hrají spíše vedlejší roli (Budova postava zde má naprosté minimum prostoru) a příběh jako takový prostě není dostatečně atraktivní. Naštěstí tuto situaci zachraňuje prostředí cirkusu, které je v rámci westernového žánru poměrně neokoukané a také solidní američtí herci Woody Strode a Lionel Stander. Boot Hill je tak v konečném výsledku spíše průměrný spaghetti western, na který se však dá podívat. ()

4567arthur

Třetí pokračování, který už navazuje spíš jenom hlavními jmény ( Hutch a Cat ), a který moc komediální není, jak se tu píše.. ( možná někomu přišlo vtipný ty rvačky s těma liliputama ). Terence, který tu má hrát hlavní roli, tak v samotném filmu tolik není a spíš se celý děj opírá jen o ten cirkus a později o léčku na hlavního padoucha. Bud je tu na oplátku ještě méně a dost mi tu chyběl jeho úsměv. Nějaký plusy se tu, ale samozřejmě taky najdou, např. ve filmu se objeví pár známých ksichtů, Hill tu vypadá skvěle, dějová linka na tom taky není tak zle a hlavní je, že to pořád baví. Přes ty menší nedostatky to svoje místo určitě má. 70% "Schovejte to! Schovejte to!" ()

PeteBuck

Na spaghetti western naozaj priemer. Nuda to nebola, ale ani zázrak. Ani som nevedel, kto je tam hlavnou postavou. Asi cirkusáci spolu s HIllom a Spencerom a hluchonemým týpkom, čo to iba hrá. Akoby sa nevedel režisér rozhodnúť, kam skôr skočiť. Celé zvláštne. Záporák dostal dosť málo priestoru. Naposledy som to videl tak 15 rokov dozadu a už teraz viem, prečo mi z toho nezostali žiadne spomienky. Je fajn, že sa Spencer a HIll dali potom na zosmiešňovanie týchto filmov, to im šlo oveľa lepšie. Ja neviem, 2 je málo, 3 asi veľa. ()

Pythonator

Totální nuda a kandidát na nejhorší film slavné italské dvojice. Rozhodně to není komedie, jak je psáno v databázi. A bohužel to není ani dobrý spagheti western. Je to jeden z horších italských westernů s nicneříkajícím příběhem a hroznou režií. Ne, tohle opravdu není Sergio Leone. Místy se to tváří jako dobrý western a proto dávám dvě hvězdičky i když je to spíš na jednu. Viděl jsem to dvakrát a potřetí už to protrpět nehodlám. ()

charles3

U mě nejslabší snímek jak Colizziho westernové trilogie, tak dvojice Hill + Spencer vůbec. I přes krátkou stopáž (ve filmotéce TV Seznam pouze 82 min), opětovné využití ikonických Leoneovských tváří (po Wolfovi v prvním dílu a Wallachovi ve druhém přišli tentokrát na řadu Strode a Stander) a pokusy o napodobení leoneovských scén (třeba úvodu Tenkrát na západě) působí Boot Hill zdlouhavě, nepřehledně až nudně. K tomu lehce bizarní cirkusové prostředí a množství postav, které vcelku nemají co hrát. Dobrá třetina scén se odehrává v noci, tudíž je nutno snímek sledovat s dobrým zatemněním, aby v nich bylo vůbec něco vidět. Plusem je místy zajímavá kamera, mínusem scénář, střih a podivný hudební doprovod. 45 % a zklamání. Žánrově bych film určitě neoznačoval kromě westernu ani jako komedii, ani jako akční. Není náhodou, že se tento snímek nikdy nedostal na plátna českých kin a na TV obrazovky teprve dlouho pro roce 1989... ()

PetrO.

Nejhorší popis filmu co jsem zde četl. Absolutní nesmysl, ve všem. Jinak nejlasbší díl "trilogie" ale i tak za mě na tři hvězdy. ()

Fujin

Pokus o vážnější western od starých známých. Komedie je to minimalní, což je na škodu, protože tihle chlapci jsou v komediích esa. Po většinu času nemá čím zaujmout. ()

SNCIS

Hodně slabá kovbojka: Spencer tu má minimum prostoru a poprvé se ukáže v 33 minutě. Hill drsňák ale nemastný,neslaný. Takový zcela průměrný příběh a je tam pořád tma. Takže akci nelze vychutnat, neboť žádnou nevidíte. - 10%. ()