Pod hladinou (E01) (epizoda)

Česko, 2013, 1 h 11 min

Toto si moja obľúbená Aňa vychutnala ako kruto a dlho klamajúca manželka. Lží je v tomto príbehu trochu viac a nevedú k žiadnej úľave. Ako jej poradila psychologička, klamať je veľmi vyčerpávajúce. (28.9.2014)(23.3.2017)

Takhle bych si přál, aby Alice Nellis znovu režírovala a psala - vztahově, žensky, životně, reálně. 90%.(4.5.2017)

• Likan7

V několika věcech podobné jako Něžný vetřelec ze Soukromých pastí. Příběhově se jedná ale o tak prázdnou a nudnou záležitost, že mě to po 40 minutách totálně přestalo bavit a jen jsem to přetrpěl do konce, od kterého jsem čekal alespoň trochu něco, co by mě vytrhlo z letargie, bohužel nic.(2.1.2018)

Silnej příběh s Geislerovou, jejím (ne)těhotenstvím a hlavně skvělym realistickym koncem - podle mě jeden z nejlepších dílů (společně s Vedlejšíma příznakama /10./ a Na dně skleničky /11.dílem/).(14.11.2016)

U prvního dílu jsem si především vychutnal hereckou parádu Ani Geislerové v hlavní a Daniely Kolářové ve vedlejší roli. Téma je hodně bolestivé a smutné, ve vztazích je to sakra těžké, zvláště pokud si partneři lžou v zásadních věcech.(18.3.2017)