Pekelná výzva

(pořad)

Zábavný soutěžní pořad, v němž soutěžící odpovídají na poměrně lehké otázky. Jedinečnost Pekelné výzvy ale tkví v tom, že jsou během svých odpovědí vystaveni neobvyklému stresu a všelijakému vyrušování. Soustředit se správně zodpovědět byť i jen triviální dotaz bude opravdu náročné. Mezi rušícími elementy se objeví např. elektrické šoky, hlasovací tlačítko obklopené kaktusy (v tom případě budou mít soutěžící zavázané oči), prst v pastičce na myši, zásah paintballovou puškou, uhýbání wrestlerovi nebo třeba lechtání. V každém z dílů budou diváci svědky nejen nevšedních pokusů, jak soutěžící vyvést z míry a zabránit jim ve správných odpovědích, ale i neopakovatelných reakcí vyrušovaných uchazečů o „pekelné“ vítězství. (oficiální text distributora)

Splasher odpad!

Již jsem znal tu 10 let starou verzi s Jimmy Carrem (Distraction ? tuším). Ze zvědavosti jsem se koukl na jeden díl verze české. A k mému velkému překvapení jsem zjistil, že je to stejně, ne-li ještě více blbé, než ta UK verze. ()

cocrHeLL

Po několika shlédnutých dílech musím napsat, že se jedná o českou kopírku fear factoru. Jen se nevyskytuje tak rozmanité prostředí a rozpočet je viditelně nižší. Musím uznat, že moderátorka má občas slušné kecy a příjemně podívanou osvěžuje. 50% ()

Lachtaan

Neříkám, že mě pár etap soutěže dokonce nezaujalo, ovšem můj odpor vůči Ivě Pazderkové v jakémkoli pořadu mi nedovolil být k Pekelné výzvě více shovívavý. ()

LiborGondek

Soutěž za moc nestojí... Z počátku to na mě působilo jako česká verze Faktoru strachu. Moderátorka je extrémně nesympatická a to až takovým způsobem, že se neubráním pocitu, že je to záměr. Ale finálová disciplína byla naprosto geniální a když k tomu přičtu fakt, že se u toho člověk alespoň zasměje a ve finále soutěžícím opravdu něco dají a ne jak v těch dnes velmi populárních pořadech typu EZO.tv, apod., není to až tak špatný pořad. ()

PeterNet

Iva Pazderková je v tomto pořadu výborná, vtipná, dobře reagující. Ono, na riskuj by se už dnes nikdo nekoukal. Tohle má alespoň něco do sebe... 2 a půl hvězdy. ()

kinghome

Jojo jasně všechno je vždycky nahraný a nic není pravda a blablabla.. I kdyby to byla pravda je to soutěž udělaná jen tak pro prdel a nikdo to nebere vážně. Pár vtipů a soutěží je vážně dost o ničem a je to trapné, ale zase jsou díly, u kterých se směju a dost mě baví. Nepříjde mi to vůbec špatné.Jo a někdo mi tu nadával, že po jednom díle může hodnotit, protože se disciplíny nebudou měnit. Tak tomu dotyčnému bych chtěl říci, že jsem měl pravdu já a on je za kokota, protože se disciplíny obměňují. ()

Phietros

Po prvním díle celkem i zábavné! Otázkou je co bude dál.. Ale tlak působený na soutěžící je super! Zatím hodnotím na 55% ()

sskrblik

A pak že dělám ostudu, pche. Podívejte se na tuhle bandu, která ze sebe udělá blbce pro peníze. Viděn jeden díl této mega šou a skutečně asi i poslední. "Jdeme o semifinále! Sedněte si na mísu. Když budete chtít odpovědět na otázku, musíte se vymočit". Přesně toto je novodobá zábava. ()

Master19

Oddychovka pro uchyláky. Jediná škoda je, že se úkoly opakují do omrzení, takže pokud tam není nějaká pěkná dívčina, po pár dílech prakticky není nač se dívat... ()

Mr.KarlAdler

Bože, co to zase je? Už nevíme roupama coby, tak se na to radši vykadíme, vymočíme, sníme pár očí, ... a vlastně nejlepší je, že děláme "něco nového", něco, co je šoubyznys, a po čem diváci "touží". Já nevím no, nové mi to nepřijde, na záchodě jsem radši sám a jenom udiveně koukám, co za debilitu se to lidem zase předhazuje. Pazderková to hraje dobře, ale to snad ještě podtrhuje fakt, že má na víc. Už vidím toho taťku s mamkou, jak si večer, unavení po dvanáctihodinové šichtě, sednou doma k tesle, otevřou lahváče a s klidným žaludkem, který se otřásá tak maximálně souvislým smíchem, stráví večer u něčeho podobného. Takhle nějak si váleční veteráni bezpochyby představovali 21. století. Televizní produkce jde do kytek. ()

Kosmik 1

Na tohle jsem se docela po ukázkách těšil, ale zklamání přišlo záhy hned při prvním úkolu. Snaha vyrovnat se X-Factoru, nebo ho alespoň napodobit nevyšla a celá soutěž vyzněla spíše trapně. Závěrečné otázky byly strašné a nad hloupostí soutěžících mi někdy zůstával rozum stát a raději jsem pořad přestal sledovat, abych se touto nemocí taky náhodou nenakazil. Jeden nikdy neví, když je smích nakažlivý, tak třeba i blbost. 15% ()

giovanni3 odpad!

Tak přesně takovouto blbost jsem očekával... Pětice vyvolených si v "soutěži" plácá o obličej dorty, občas se píchne o kaktus a jindy si dokonce dá pořádnou pecku gumičkou do obličeje atd.. Jako co je na tom zábavného? Komentátorka se tváří rádoby intelektuálně a moc jí to nejde. Prostě toto mne fakt nebavilo a dávám rovnou odpad. ()