Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

Gilmour93

Když o peníze jde až v první řadě a exekuce odvrací exekuci.. Princip Faktoru strachu tu už byl několikrát, nicméně po herecké stránce dobře ošéfované (především komediant Koechner), na svůj subžánr poměrně inteligentní a vnášející zajímavé podněty. Jaká je cenová relace lidské důstojnosti? Kde berou peníze tu moc, že obnaží špatný charakter a zároveň obrní svědomí? Cheap Thrills, Valuable Experience.. ()

peiton

Nech sa páči,vážení!Toto je presná ukážka toho,ako daleko je človek schopný zájsť,alebo akých zverstiev je schopný dopustiť sa,kôli ,,pár" balíku peňazí..!A viete,že ma to v dnešnom svete ani neprekvapuje?!Už od samého začiatku som presne vedela do čoho idem.Čakala som originalitu,kreativitu,odlišnosť od ostatných podobne,ak nie tak isto ladených snímok a dostalo sa mi pravého opaku!Vravím si ,,Čo to je?!"Takéto ,,hry" ma už dlhšiu dobu nebavia,včetne 2-triednej hororovej bavičky Sary Paxton,ktorá okrem jedného svetlého momentu v podobe sex.divadielka so svojím kvázy hráčom nehrala absolutne nič.Nuda ako prasa,a ani ten záver nebol žiadne terno.Suma-sumárum neprekvapili ma a ani ja ich neprekvapím,ked udelím za toto pokrivkávajúce dielko slabé 3 hviezdy.Sklamali ma.Od amíkov a ich fantázie som si sľubovala daleko viac.A,že to oni vedia teda poriadne roztočiť.V tomto prípade sa o to ani nepokúsili. ()

S.Quentin QUALE

Další variace na úplatovo-úkolovou autodestrukci, no v tomto případě příjemně obskočenou komedií, což budiž plusovým bodem. Bohužel, na humorné stránce šlo určitě ještě zapracovat, nejlíp po anglicku, škoda je také komparzu jménem Sara Paxton. O zábavu se tedy starají v pořadí David Koechner, Pat Healy a sjetej Ethan Embry, plusem budiž taktéž moderní dubstepový šlahot v pozadí klubů, resp. apartmánku. Ale tak nakonec jo, chtěl jsem dát trojku, ale slabší čtverec pro černohumornou jednorázovku popustím, ale i tak je asi poslední povídka z tohoto lepší. 70% ()

honajz2

Já tyhle film typu "co všechno je člověk schopný za prachy udělat" rád a Cheap Thrills se mě osobně líbilo. Atmosféra se vyvíjí pomalu, ale funkčně, stejně tak i napětí, nenudil jsem se a ta hodina a půl rychle utekla. Bohužel ta hlavní dvojice mi moc sympatická nebyla (ačkoli od jisté chvíle mi byl sympatičtější Vince), úkoly mohly být odvážnější (ale zase se mi líbilo, že se k tomu přistupovalo spíš psychicky než fyzicky, ale i když nám jsou hlavní hrdinové představení docela dobře, dalo se na té psychice ještě zamakat) a zklamal mě i konec, který je strašně předvídatelný, pokud už jste aspoň 1 podobný film viděli. Být Cheap Thrills první, tak si moc nestěžuju, ale já ho neviděl jako první... Kvůli tomu zůstanu u silných 3*. Btw, hodně se mi zde líbila hudba, pasovala do toho skvěle. ()

Hrabka

Po skvělém thajském nářezu a solidním americkém remaku přichází další film na téma "splň úkol a dostaneš prachy". Tento kousek je trochu odlišný, ale určitě mu nechybí nápaditost. Film mě po celou svoji stopáž dokázal zaujmout, takže nemůžu hodnotit jinak než kladně. Může se to místy jevit předvídatelně, ale není to nic, co by nějak zvlášť rušilo dojem z filmu. Mužské herecké trio to zvládlo na výbornou. 75% ()

• Ve scéně, kdy Colin (David Koechner) zmíní, že má v domě celou lékárnu, že má bratra lékárníka, šlo o fakt. Bratr Davida Koechnera v době natáčení filmu skutečně jako lékárník pracoval. (vojacekr)

Časové pásmo bylo změněno