Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

Trailer 1

*CARNIFEX*

Napriek tomu, že má Craig krásnu ženu i dieťa, neprežíva najšťastnejšie obdobie. Na dome si nachádza príkaz na vysťahovanie, hrozí mu exekúcia, a aby toho nebolo málo, v práci dostáva padáka. V ten istý večer stretáva Vinca. Starého známeho, ktorého nevidel posledných päť rokov. V neďalekom bare kde popíjajú pivko, spoznávajú zvláštny manželský pár, ktorý im ponúka zaujímavý spôsob zárobku. Stačí hrať podľa ich pravidiel. No to ma poser. Spočiatku som bol ozaj skeptický. O tom, že je tento film plochou vykrádačkou rozumu, niet pochýb. Ale tá pointa premeny osobnosti. To sa len tak nevidí. Napriek tomu, že divák tušil k čomu sa v závere schyľuje, smekám klobúk pred tým, ako sa s blížiacim "koncom" menili moje pocity. Zhrnul by som to tak - najprv trápne, potom pomerne depresívne. Nuž, peniaze menia charakter. To je stará vec. ()

juta

Laciná zábava je tak trochu mimo běžné koště. Nevím zda se může pokládat za komedii, nebo thriller. Je tu bohatej chlápek, který má spoustu peněz, také je v plánu rozdat a ti, kteří je chtějí, tak pro to musí něco udělat a jak je zvykem, tak se zvyšující se částkou se zvyšuje i obtížnost úkolů. Úplně mi to nesedlo, působilo to na mě až moc nerealisticky. ()

kinghome

Jestli měl bejt Craig ten dobrej už od začátku, tak se to vážně nepovedlo, jestli to je udělaný naschvál, aby mi byl nesympatickej, tak to je dokonalý! Vince byl prostě největší borec, měl jsem ho rád od začátku do konce, né jako toho vola Craiga, otce od rodiny, kterej je hroznej prudič a kazič srandy. Začíná to krásně nenápadně, jenže po chvíli se začnou hostitelé nudit a začne to být zajímavý :P Sara Paxton tam má hrozně divnou roli, ale strašně mi tam seděla, je to taková typická zlatokopka, která je znuděná svým bohatstvím a prostě jí to sedlo. Ethan Embry je sympatický herec a ta postava Vince byla boží a Craig je zmrd! Tím bych to asi ukončil. ()

EvilPhoEniX

Tohle je skvělá zkouška toho, jak daleko jsou lidé schopni zajít pro peníze, bez ohledu na kamarádství. Ústřední čtveřice výborná, černý humor solidní, atmosféra znepokojivá obzvlášť ke konci, kde se solidně přitvrdí. Velmi solidní, intenzivní zábava a překvapivě i velmi inteligentní. Doporučuji.75% ()

PetrPan

Postarat se dnes o rodinu není jen tak a hrozí-li vám vystěhování a navíc jste přišli i o práci, tak se není čemu divit, že pro spásu svých blízkých uděláte prakticky cokoliv. Je pravda, že u nás byste asi s úsměvem navštívili nejbližší pobočku Úřadu pro sociální zabezpečení a vyplnili patřičný formulář, ale tady nejsme v nejbohatší zemí světa, kde je sociální dávka sprostým slovem. A složitá, třeba i nezaviněná životní situace, je zejména vaším problémem. Co je lepší, je otázkou, kterou nechám bez odpovědi. Každopádně je Amerika zemí tisíce a jedné možnosti, a tak se vám nabízí další východiska z krize. Jedno z nich pak popisuje právě Cheap Thrills, staňte se hračkou znuděného milionáře a účastníkem jeho vlastní soukromé reality show. Hlavní cena – 250 000 dolarů, to už se vyplatí! Klasická povídánka o tom, čeho všeho jsme či nejsme za určitých okolností schopni, vlastně vůbec ničím nepřekvapí, zejména ne pak finálním úkolem, ale kvituji zejména absenci moralizování, byť jedno ponaučení z filmu plyne, následuje SPOILER: Chcete-li být dobrým manželem a skvělým tátou, musíte být sobecká a nemorální svině, checht ()

• Ve scéně, kdy Colin (David Koechner) zmíní, že má v domě celou lékárnu, že má bratra lékárníka, šlo o fakt. Bratr Davida Koechnera v době natáčení filmu skutečně jako lékárník pracoval. (vojacekr)