Cheap Thrills

Trailer 1

Zdá sa, že Craig Daniels (Pat Healy) má jeden z tých horších dní, do ktorého sa nikto nechce ráno zobudiť. V peňaženke má posledných dvadsať dolárov, niekoľko mesiacov je pozadu s nájmom a navyše ho čaká v práci namiesto povýšenia prepustenie kôli znižovaniu stavov. To by sa možno ešte dalo zvládnuť, ale doma má manželku s 15-mesačným synom, čo už problém je. Po tom, čo sa od svojho šéfa dozvie, že je prepustený, zájde popremýšľať nad svojou situáciou ''na jedno'' do ned'alekého baru, kde stretne starého kamoša Vincea (Ethan Embry), s ktorým sa nevidel už od strednej. Ako tak popíjajú, pozornosti im neunikne zabávajúci sa manželský pár, Colin (David Koechner) a Violet (Sara Paxton), ktorí veselo rozhadzujú nadmernými sumami peňazí. Ked' ich Colin pozve na pohárik a neskôr požiada, aby sa k nim i pripojili, naskytne sa im obom šanca, ako rýchlo a ľahko zbohatnúť... (sochoking)

Trailer 1

J*A*S*M

Na jednu stranu působí Cheap Thrills mírně povědomě - zoufalec soutěží o zvyšující se peněžní sumy podobně jako v téhle thajské hříčce, na druhou stranu je film neustále dostatečně zábavný a nadto ozvláštněný třeba tím, že zoufalci jsou tentokrát dva a soutěží i mezi sebou. Do jisté míry je to předvídatelné, diváka nestojí zrovna velké intelektuální úsilí odhalit, jaká asi bude finální stanice, ale nevadí. Zábava to je a úplný závěr je příjemně ostrý. 8/10 ()

Gilmour93

Když o peníze jde až v první řadě a exekuce odvrací exekuci.. Princip Faktoru strachu tu už byl několikrát, nicméně po herecké stránce dobře ošéfované (především komediant Koechner), na svůj subžánr poměrně inteligentní a vnášející zajímavé podněty. Jaká je cenová relace lidské důstojnosti? Kde berou peníze tu moc, že obnaží špatný charakter a zároveň obrní svědomí? Cheap Thrills, Valuable Experience.. ()

Fr

,,ČLOVĚK MUSÍ PŘIJÍT S NĚČÍM NEKONVENČNÍM. TAK JSME S VIOLET VYMYSLELI FAKT BEZKONKURENČNÍ NOC. NAJÍT PÁR LOSERŮ, DÁT JIM TROCHU PENĚZ A BAVIT SE TÍM, JAK SE PONIŽUJÍ...“ /// Na to, že to nemá ani hodinu a půl, se to kurevsky dlouho rozjíždí. Pak přichází zábava ve stylu reality šou, ve který jde vo prachy až v první řadě, a kterou už si Amíci stihli i rýmejknout. Jen tady je to jeden na jednoho, bez pravidel a se dvěma otázkama: ,,co mám udělat a za kolik“. Jednohubka s trochou (ale fakt maličko) hnusu, humoru, napětí, psychologie, s minimem překvapení… prostě laciná zábava, která možná neurazí, ale mě nějak nenadchla. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Pochopím, proč vobčas mívám v obejváku nasráno. 2.) Mám jít na pařbu s Peťou Kellnerem. 3.) Thx za titule ,,santiamen“. /// PŘÍBĚH ** HUMOR * AKCE * NAPĚTÍ ne ()

dobytek

Boháči v tomhle filmu maj opravdu pěknýho koníčka. Najdou nějaký dva pošuky a dávaj jim prachy za to, aby prováděli nějaký hovadiny. Rozjíždí se to fakt zajímavě, ale postupně film upadá do stereotypu, kdy jenom čekáte, jakej další úkol si David Koechner na ně vymyslí a za kolik peněz to ty dva blbci udělaj. Ale docela to uteklo a třeba takový handlování o částku za useknutej malíček mě docela rozesmálo. Je to taková poněkud drsnější verze Blbce k večeři :-) ()

EvilPhoEniX

Tohle je skvělá zkouška toho, jak daleko jsou lidé schopni zajít pro peníze, bez ohledu na kamarádství. Ústřední čtveřice výborná, černý humor solidní, atmosféra znepokojivá obzvlášť ke konci, kde se solidně přitvrdí. Velmi solidní, intenzivní zábava a překvapivě i velmi inteligentní. Doporučuji.75% ()

• Ve scéně, kdy Colin (David Koechner) zmíní, že má v domě celou lékárnu, že má bratra lékárníka, šlo o fakt. Bratr Davida Koechnera v době natáčení filmu skutečně jako lékárník pracoval. (vojacekr)