Crush

Scénografie:

Kara Lindstrom

Kostýmy:

Maya Lieberman

Vôbec to nebolo zlé. Ale niektorým ľuďom sa asi nepáči, že vo filme, v ktorom vystupujú prevažne pubertiaci nebola kopa sexu, vulgarizmov a násilia. A nevedia sa poriadne vcítiť do postáv......Je fakt, že mi ten blondiak nebol dvakrát sympatický, no viem pochopiť, že mali dotyčné devy iný vkus. A ako dievča viem pochopiť aj posadnutosť.(26.1.2017)

• Hapretor

No, jako mohlo to bejt horší. Jinak úplně otřepané téma - hlavní hrdina - modrooký blonďák, lamač dívčích srdcí, talentovaný sportovec a umělec, a tak chytrý a takový gentleman, že byste ho nejradši nakopali do řitě, do které si jistě občas dopřával se svými spoluhráči - jinak fakt nudné a ke konci strašně překavapující - ano, ten zvrat se jim fakt povedl - ehm, myslím to jako ironii.(15.11.2013)

• Wacoslav1

Polibil si spatne devce! zacatek mne jeste navnadil hlavni psychopatka co uz to jako dite nemela v hlave v poradku neni spatna ale film brzo sklouzne do totalni zanrovy rutiny plny klise neskutecny nudy a jednoho wtf momentu za druhym pred koncem uz jsem pak byl znechucenej uplne maximalne dokonce az tak ze jsem to chtel vypnout trochu dynamictejsi konec kdy se aspon neco delo mne primel premejslet ze bych udelil aspon tu hvezdu ale prostredni pasaz filmu mne proste tak nasrala a malem zabila nudou ze na to kaslu odpaduju tuhle kokotinu a musim konstatovat ze podle podobnyho mustru se kvalitni thriller proste udelat neda fakt ne(29.8.2013)

• zolo23

Úprimne..nudil som sa. Takýchto filmov tu už bolo habadej. Hrozne pomalý rozbeh, kde sa celý čas pozeráte na hlavného hrdinu ako behá, pláve, posilňuje...behá, posilňuje...toto robil zhruba polovicu filmu a medzi tým je veľké hovno. Nezachránil to ani záver, ktorý samozrejme chce prekvapiť, ale keď pozeráte pozorne podaktorý ho hravo prečítajú už niekde v 2/3 filmu. Tentoraz strata času a u mňa zbytočný film.(3.6.2013)

Thriller pro teenagery s podivínkou zamilovanou do školního krasoně. Nic světoborného, ale dalo se na to koukat. Nějaké krvavé hody a vyšponované napětí nečekejte, ale Crystal Reed působila celkem důvěryhodně a atmosférické chvilky se také našly. Jenže pak to vzalo obrat, na který po celou dobu neukazovaly žádné indície a nedával mi ani velký smysl. Spíš mi to připadalo jako výsledek scénáristické nemohoucnosti. Sice rozumím tomu, že se tvůrci chtěli vyhnout absolutní průhlednosti, ale tohle působilo spíš kontraproduktivně. Nicméně ten průměr to dá. 50%(21.3.2018)