Škoda lásky (S01E01) (epizoda)

Škoda lásky

Povídkový / Komedie

Česko, 2013, 55 min

Pilotní díl seriálu sice lákal na zábavu typu Karel Gott a Karel Šíp v rolích Karla Gotta a Karla Šípa, ale nabídl toho víc. Hlavně ze strany mně zcela neznámých herců Zory Valchařové-Poulové a Petra Píši. Obzvláště první jmenovaná se proměnila v psychopatickou fanynku toho kalibru, že jsem střídavě nevěděl, zda ji mám litovat nebo z ní mít hrůzu. Jan Hřebejk to zrežíroval s přehledem, takže jsem se docela dobře bavil.(15.12.2019)

Karel Gott hraje sám seba a hlavne preto mu to o ide celkom dobre. Ako sa úspešne zbaviť neodbytnej fanynky a nezblázniť sa, s tým mu pomáha Karel Šíp, tiež veľmi prirodzený. Ich scény sú dobré, párkrát som sa hlasno a spokojne zasmial. Keď sa príbeh bez Karla zdá nezaujímavý, príde niečo, čo ho oživí a oblaží nás happyendom. –––– Tam za tím plotem, tam patřím svýmu publiku. Ale tady sám sobě a svý rodině. Pochopte to. –––– Jak víte, že mám rád rebarboru? – Já o vás vím úplně všechno.(5.1.2017)

Karel Gott a vynikající Zora Valchařová-Poulová v lehce ironizujícím příběhu o posedlosti až za hrob. Paradoxně jeden z mála filmů, který poodhaluje Gottův smysl pro humor a nadsázku. Velmi sympatické překvapení.(3.10.2019)

Viděla jsem díl z tohoto cyklu prvně dnes a jen proto, že se včera na ČT vzpomínalo na zesnulého Karla Gotta. Mě Škoda lásky pobavilo. A Zorka Valchařová-Poulová byla skvělá! Perfektní poblázněné strašidýlko, zamilovala jsem se do její role. :) Mistr klasicky fajn, smysl pro humor měl vždy a je sympatické, že si dělal srandu často sám ze sebe. V pohodě, líbilo.(3.10.2019)

Skvělá komedie, která perfektně ukazuje Gottův smysl pro humor i to, že si prostě ze sebe uměl vždycky udělat legraci. Gott i Šíp jedou na plný plyn, užívají si to (a scéna, kde předstírají gayství je geniální) a kromě milého příběhu je to navíc opravdu nečekaně vtipné a zábavné. Sympatická komedie, která je opravdu pravou komedií, škoda, že Karel nedostal takových příležitostí ve filmu víc. A škoda, že jsem tuhle krásnou věc, ve které mimochodem exceluje i Zora Valchařová-Poulová neviděl dřív.(18.10.2019)

• - Príbeh je inšpirovaný skutočnými udalosťami. V skutočnosti ale bola fanatická fanúšička Karla Gotta nemka Hannelore Uhl, ktorá na maestra striehla ozaj všade. Vidieť ju môžete aj vo filme, hoci sa tam objaví len na pár sekúnd. (Raccoon.city)

• - Karel Gott si zde zahrál se svou dcerou Charlottou. (Bioscop)