Všude dobře, doma peklo

• USA Home Sweet Hell (více)

Don Champagne má na první pohled všechno: vede úspěšný podnik, žije v dokonalém domě spolu s dokonalými dětmi a dokonalou ženu. Když se ale jeho manželka Mona dozví o Donově románku s pohlednou prodavačkou, promění se tohle předměstské hnízdečko pohody v pravé peklo. Donovi brzy dochází, že Mona se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, jen aby jejich pečlivě naplánované příkladné manželství zachránila. (Bontonfilm)

RAFT

Film totálně o ničem,nebýt krásných hereček Katherine Heigl a Jordana Brewster ,tak se na film ani nedodívám .Za mě 50-45% ()

jos_sep

To už se fakt netočí komedie, který by byly vtipný? Jako abych se za celý film nezasmál, to jde ne? Celý úplně špatně. Na ten xicht Wilsona bylo utrpení se dívat. Jediný co bylo v pohodě byla Heigl. ()

Domis93

Film jako takovej moc komediální není, ale postava manželky je úplně fascinující a to, jak ji Katherine zahrála...super...celkově herecké výkony ve filmu byly super, prostředí fajn, zápletka bez řešení manželky je vcelku reálná....dala bych tomu 3 hvězdičky, ale za to, jak to Katherine zvládla dávám jednu extra ()

TommyDiamond

Zajímavé a zábavné. Heigl i Wilson ve svých rolích doslova excelují...Tento film je zněť mnoha žánrů a kdyby se mě někdo zeptal, jaký žánr tento snímek nejvíc vystihuje, asi bych hodně váhal. Podle mě je to buď černá komedie nebo hodně odlehčený horor, ale myslím, že každý si v tom najde to svoje. Já hodnotím třemi hvězdami.... ()

viky13

První role kde mě Katherine Heigl vytáčela do nepříčetna. No zatímco první polovina byla k uzoufání nudná, ta druhá byla zajímavá, psychopatická a hlavně černohumorná. ()

Megynka

2* - a to jen díky hl. postavám, protože ty prostě nejde nemít rád ... Ale jinak je film totální katastrofa, přišlo mi to spíše jako parodie na nějaký horor a ani omylem bych tomu neříkala komedie (což je stejně jen díky hereckému obsazení) ... ()

DavidWebb

So smútkom v srdci musím skonštatovať, že Katherine Heigl definitívne nepatrí medzi hereckú elitu, ani do "Á"čkových filmov, a zostane navždy iba "výplňou" podradnejších snímkov, resp. priblblých komédií. Z jej postavy mala ísť mrazivá hrôza, nanešťastie sa tak nestalo a nechcem sa tu príliš rozpisovať o tom, čo z jej postavy šlo. Ja mám strašne rád čierne komédie a keďže ich vyhľadávam, tak veľmi dobre viem, ako málo z nich je skutočne dobrých. Patrick Wilson sa síce snažil, ale jeho budúcnosť by som v tomto žánri takisto nevidel. Filmu ako takému chýba ľahkosť, nadhľad, zabíjanie nie je ani groteskné, ani komické, ani strašidelné, všetko je tu také polovičaté, bez atmosféry, vlastne ani neviem, či by som sa niekedy nato pozrel znova. Osobne si myslím, že prvá časť filmu (kým ešte žila Dusty) bola paradoxne lepšia, pretože som sa tešil nato, ako to Wilson vyrieši, ale po jej smrti to vzala do rúk Katherine a celé sa to stalo akési silené a neuveriteľné (práve pre chýbajúce komediálne prvky). Na jeden krát to ešte akotak ujde, ale... veľmi slabé tri. ()

Uesbe

ostrejšia verzia Šesť vrážd stačí, mamička.....ale žeby Heigl predčila Turner? Dá sa to? A prečo hrá perfekcionistky vo väčšine rolí? Hm..........ale brutálne to prekročilo všetky hranice....super film na koniec zlého dňa ()

1mArc0

Všade dobre, doma ..... „najlepšie“. Tu už zvrhlosť filmu nepozná hraníc.. a to je dobre.... poriadna čierna komédia ...... Mona mám pre teba niečo: aj keď sa umyješ, stále budeš špina, moja zlatá... poriadna jazda... písať o tom, že aké sú tu chyby nemá zmysel ..bolo mi jasné, že čo tým chceli tvorcovia dosiahnuť a to sa im podarilo... nešlo im o žiaden trhák, ani vytvoriť svetoborné dielo, kde sa naňho bude spomínať na veky vekov .. len čierna komédia. Katherine Heigl applause belongs to you. /70%/ ()

Shitonit

Taková hezky usměvavá komedie, kde se řežou na mikrokousky hezký děvky, a člověk se z toho raduje. Barevný film o hovně, ze kterýho zůstane hezký teplo na duši :-) ()

Clark_Kent

Psychotická Katherine Heigl, by se mohla klidně zarámovat. Čekal jsem jak tenhle příběh skončí a byl jsem celkem mile potěšen. P. Wilson chameleonský herec, hezky sekunduje. Bylo to teda kurevský peklo. ()

Guran odpad!

Naprostá zhovadělost se stokrát ojetým scénářem a příšerným "hercem" Patrickem Wilsonem". Moc se k této kravině nechci vyjadřovat, je to nezajímavý, zbytečný, hloupý film, který mě vůbec ničím nezaujal. ()

rala

Zřídka si ode mě film vyslouží jednu hvězdu. Tohle ale byla hrůza. Jak kdyby někdo smrsknul poslední sérii zoufalých manželek do jednoho celovečerního filmu, nechal tam jenom Bree a rudovlasou Marcii Cross nahradil za blond Katherine Heigl. Akorát to nebylo ani vtipné a ani napínavé. ()

Pitryx

Tak to byla jízda jako hrom. Konec je sice strašný, ale přesto jde a velmi dobrý film. I nějaký překvapivý zvrat se zde najde. Herci podali kvalitní výkony. Mohlo to být pojato poněkud akčněji, takto ten rozjezd trvá dost dlouho. ()

maniacxl

Normální černá komedie,která sice nurazí,ale ani ničím zajimavým bohužel nenadchne.Snad jen možná výkon Katherine Heigl.Jo ta mě bavila ze všeho nejvíc,byla docela přesvědčivá mrcha jedna.Jinak děj ničím výjmečným,jasně daný podle šablony tohodle žánru.Ale nemůžu říct,že bych se nudil.Dobrých 60%. ()

Spilif

Dám dvě protože na tři to není, ze začátku jsem se dost usmíval až mi přítelkyně říkáš co ti je jako tak smíchu protože semnou nekoukala, když tam do toho midlili tak mi říká co sis to proboha pustil takhle odpoledne... No a přešlo cca 20-30 minut a tahle ze začátku našláplá komedie se dostala do tak zvláštních kolejí že jsem se už neusmál... No nevím prostě začátek skvělej a pak už jen útlum. Za mě velká škoda ale určitě tahle komedie neurazí. Znovu bych si ji už ale nepustil:) ()