Všude dobře, doma peklo

• USA Home Sweet Hell (více)

Don Champagne má na první pohled všechno: vede úspěšný podnik, žije v dokonalém domě spolu s dokonalými dětmi a dokonalou ženu. Když se ale jeho manželka Mona dozví o Donově románku s pohlednou prodavačkou, promění se tohle předměstské hnízdečko pohody v pravé peklo. Donovi brzy dochází, že Mona se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, jen aby jejich pečlivě naplánované příkladné manželství zachránila. (Bontonfilm)

Doudis19

Hodně bláznivá ne-komedie, která se místy zvrhává až v drsný psychologický thriller. Známý herci ve zvláštních rolích (Wilson, McKidd), asi zatím nejvíce svlečená Jordana Brewster a překvapivě vysportovaná Katherine Heigl, která je pro mě jasnou jedničkou tohohle těžko uchopitelného snímku, který je vším, jen určitě ne, ztrátou času. ()

Motinski

Film nepôsobí vyrovnane. Striedajú sa nudné chvíľky s vtipnými, občas aj trochu surovejšími ( hlavne tie podľa mňa nefungovali ) a démonická Katherine Heigl bola super. Wilson mi ale nesadol vôbec. Tieto úlohy motákov ma vedia v jeho podaní až podráždiť. Celý čas bol nesympatický a vadilo mi ako vystupuje. Zvyšok osadenstva ešte pôsobil dobre a Jordana Brewster ako zvodkyňa dokonca veľmi fajn. Bohužial, nestačí mi to. Pri komédií sa chcem zasmiať a tu som skôr krútil hlavou a bolo mi trápne za postavy. ()

LiborGondek

Dobré. Obzvláště to vyřešení závěrečného problému... :D Prostě rodinka jak má být. Ideál každým coulem, který si nenechají nikým zkazit. Nebo ano? 65% ()

Johnny.ARN

Keď si vezmete prehnane ambicióznu ženu, ktorá vie naporcovať a skryť telo, tak čo iné by ste čakali? Dobre zahraté, statočne krvavé. Jedna za sexi telo Brewster, do ktorej by som to nepovedal. Ale čo tam akože malo byť komediálne, to netuším. 1 z 5 ()

YumiOkami

co udelate, kdyz zjistite, ze vas manzel podvadi s jeho mladsi kolegyni? rozvedete se? nee.. uriznete mu penis? moznaa.. zabijete jeho milenku? anoo! — manzel podpantoflak a manzelka psychopatka me fakt bavili; napad originalni a posledni vrazda potesila (svine si to zaslouzila). — nelibil se mi konec a obcasne trapne vtipy (rok 2015 byl rok spatnych vtipu, takze se ani nedivim, ze ten humor stal za hovno). || ❝𝐍𝐨𝐰, 𝐠𝐫𝐚𝐛 𝐚 𝐬𝐡𝐨𝐯𝐞𝐥. 𝐖𝐞 𝐧𝐞𝐞𝐝 𝐭𝐨 𝐟𝐞𝐫𝐭𝐢𝐥𝐢𝐳𝐞 𝐭𝐡𝐞 𝐠𝐚𝐫𝐝𝐞𝐧 𝐰𝐢𝐭𝐡 𝐲𝐨𝐮𝐫 𝐡𝐨𝐨𝐤𝐞𝐫.❞ 🏡🔨 ()

elanius

(49/2015) / Raz za čas treba šupnúť nenáročnú komédiu hollywoodskeho mainstreamu. V tomto po väčšinou nezáživnom žánri sa občas nájde vtipná a svieža výnimka. Bohužial tou neni tento kúsok. Radšej treba staviť na osvedčeného Sandlera alebo Rogena. (3/10) ()

Pavlínka9

Nápad - skvělý, atmosféra - dobrá, herecký výkony - úděsný. Manželka, která má vše do vteřiny naplánováno je skvělá, ale Heigl mi do toho herecky prostě neseděla - fyzicky ano, ale herecký výkon ne. Atmosféru "dokonalosti" měli dobrou :D :D Ale tak víte jak - většinou to bývá jen zástěrka pro to, co se děje za oponou ;) ()

venison

Čekala jsem průměrnou romantickou komedii, možná lehce nadsazenou, ale to, co přišlo od půlky filmu bych charakterizovala jako texaský masakr motorovou pilou :-D Průměrná USA blbina s neotřelým dějem ;-) ()

zdenny

Byl do dobrý film. Bohužel některé postavy tam byly jakoby navíc a zbytečné. Jordana Brewster byla hodně sexy vyzývavá na to, aby člověk odolal. Jenže bohužel nevěra nemůže proběhnout bez následků, když má chlap doma stepfordskou paničku se sociopatickými sklony. ()

VanTom

Vztahovo-manželská komedie se převleče do brutálně cynických šatů, když z ambiciózní manželky s přesně vytyčenými životními cíli udělá mužova aférka chladně kalkulující vrahounku. Dobří herci si role nejistých slabochů (Wilson), sexy provokatérek (Brewster) i skrytých psychopatů (Heigl) dávají, no i přes povedené černohumorné momenty film nemá takové koule a katarzi, jaké by mít měl. ()

zsn

Skvělé, dlouho jsem se tak nepobavila, Katherine Heigl je zárukou zábavy jako svého času Goldie Hawn nebo později její dcera. Zde fascinovala se svým obligátním výrazem jako Dexterka. Patrickovi sice komediální role nejsou v jeho filmografii blízké, a právě proto v tomto filmu dokazuje, jak kvalitní je herec, že i přesto nasadil výraz vtipného chudáčka (neustále mne tím rozesmíval) a podpantofláka, kterým je i ve skutečnosti. Snad se pro komedie propůjčí i do budoucna. Bavila jsem se. ()

Litvicek

Jestli ten, kdo tohle vymyslel dostal ještě zaplaceno, pak teda musím říct, že žijeme v pěkně zvráceném světě. OH MY GOSH! ()

peetriss

Černočerně černohumorná šílenost zajímavá námětem a tuze ďábelskou „luciferkou domácího pekla“ Katherine Heigl, která je opravdu radikálně prorodinný typ. Škoda, že tento nápad zůstal při realizaci někde na půli cesty. Chtělo to více vybrousit humor, lépe vystavět dění a především se vyhnout rozpačitému závěru. Jestli někdy někde potkám Katherine Heigl, poté co jsem viděl její porcování Jordany Brewster, beru raději nohy na ramena! ()

Marrty3

Jak tohle shrnout. Jestli tohle měla být komedie tak jsem měl asi špatnou náladu, jelikož jsem se za za celých 98 minut ani jednou nezasmál. Ano občas jsem se usmál, ale spíš tomu jak přihlouplé to je. Výhodou je, že Patrick a Katherine zahráli své role tak dokonale, že jsem jim vcelku vše věřil. Bohužel děj je tak absurdní a děravý, že zastínil i to nejlepší co ve filmu je. Na toto asi velmi brzy zapomenu. ()

Prochy38

Já fakt nemám L. Heigl rád, ani její filmy. Ale tento paradoxně fungoval a mně sedl. Černá komedie s fajnovým P. Wilsonem. Jako já se moc bavil. ()

jarmik

V rámci stupidního příběhu to ústřední dvojice, Katherine a Patrick, zahrála nadprůměrně. Což ale nevyváží to, že to vyjma pár slušných hlášek byla nehorázná slátanina. Párkrát se člověk zasměje, ale to nestačí. :) ()

Nethar

Takové trochu jednoduché, až skoro přehrávané, ale s trochu trpělivostí se to dalo, místy i vtipné. Katherine je dobrá mrška, ale nemůžu si pomoct, jak se film z milé komedie přehoupl do krvavé komedie, vzpomínám na rozličné asijské snímky, kde podobný styl humoru dokázali přivést do dokonalosti, absurdnosti. ()