Všude dobře, doma peklo

• USA Home Sweet Hell (více)

Don Champagne má na první pohled všechno: vede úspěšný podnik, žije v dokonalém domě spolu s dokonalými dětmi a dokonalou ženu. Když se ale jeho manželka Mona dozví o Donově románku s pohlednou prodavačkou, promění se tohle předměstské hnízdečko pohody v pravé peklo. Donovi brzy dochází, že Mona se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, jen aby jejich pečlivě naplánované příkladné manželství zachránila. (Bontonfilm)

Don Maty

Najhorší na celom filme je ten retardovaný úsmev toho pána, ktorým hrá každú emóciu. Strach? Retardovaný úsmev. Radosť? Retardovaný úsmev. Neviem čo tvorcovia berú, aké drogy. Možno berú ruského Krokodíla a toto vzniklo len náhodou pri záchvate trasu na zemi. Neviem ale vidieť to už nepotrebujem...2 ()

fimler

Úžasný film!Nevím asi se mě to zrovna hodila nebo jsem asi chtěl aby se mi to tak neskutečně líbilo.Úžasná a zvrhlá Katherine Heigl asi v tomhle filmu má u mě nejlepší roli.A Patrica Wilsona ani moc neznám, ale líbil se mi a nekazil mi dojem z filmu. Doporučuju! ()

cernakus

Zdejší komentáře dokazují, že pokud si na začátku kariéry udělá herec stereotypní profil skrze úspěšné snímky, diváci (a zejména divačky) mu už úchylku od steeotypu neodpustí i kdyby to zahrál božsky. Což je případ této černé komedie a její hlavní protagonistky. Kateřina je úžasně vyšinutá a být americkým vyšetřovatelem a mít ji v "rajónu", tak zkusím na pomníčky hodit její psychologický profil, páč ona nejspíše ani nehrála. Wilson jí slušně sekunduje. Poměrně zajímavou konstrukcí je pak upřímnost protagonistů, která se však nesetkává s klišoidní reakcí okolí. Za mně jasné 4 hvězdy. Můj vnitřní sadista se prostě bavil. ()

Domas88

Héj mazec.. Ze začátku taková normálka a čekáte něco bláznivého a ono to přijde, jen úplně jinak než čekáte.. Svěží, dobře udělaná komedie ikdyž trošku drsnější.. ()

strelenka

Upřímně, moc se mi líbí ten plakát k filmu. Samotný záznam snažení se o rádoby komedii, která vás spíš odpuzuje už nikoliv. Ale samozřejmě doporučuji k večerům, kdy máte pár krve v promilích a nemáte u čeho usínat... (Trailer vypadal lépe než film, ten si pusťte!) ()

DonBraso

Nemasný neslaný a ještě to hraje na obě strany.Myslím si,že tolik krve v jedné scéně není ani v ledajakém hororu a vůbec to tam nemělo co dělat.Jestli komedie pro rodinu,tak to asi ne.Když člověk přistoupí na záměr režiséra,tak ho to i chvilku baví,sice jsem si to pustil kvůli Wilsonovi,protože Heigl se mě stále hnusí,tak aspoň pro ní trochu jiná role v lepším slova smyslu.Nezasmál jsem se ani jednou,takže jsem to jenom dojel,protože jsem se těšil jak dopadne konec a ten aspoň dopadl jak jsem chtěl,jinak zklamání,který se snaží chvilku ukázat,že stokrát viděné jde natočit i trochu s tím naturalistickým násílím.Bohužel nejde.50% ()

lajkaof

Dost průměrný film s průměrnou zápletkou. Katherine Heigl mě na tom bavila nejvíc, pro mě její první role kde je vyloženě záporňačka.. a ještě tak "dobře trhle labilní". ()

anarya

Další film, co sází na pěkný ženský a násilí. Některé scény byly dobré - ty jsou ovšem zahrnuty v traileru a zbytek stál tak za ty dvě hvězdičky. Nicméně, Heigl zahrála roli okouzlující psychopatky na výbornou. ()

Olbi

Asi takhle.Máte doma jebatelnou Dorotku,ale ta nejebe,respektivě šestkrát do roka.A tak začnete jebat jinde a jebete a jebete,až se to pojebe.Dorotka se to,ale dojebne,až jí z toho jebne a začne jebat.Vy se z toho docela slušně vyjebete,ale nakonec se to stejně pojebe.Stručně řečeno,černohumorný jebanec:) ()

anonima

Film jsem si pustila s tím, že jsem vůbec netušila o čem bude... Začátek by se dal hodnotit průměrně až mírně nadprůměrně a občas jsem se i zasmála. Ale vše skončilo ve chvíli kdy Mona držela nad Dusty kladivo a já si v hlavě říkala: "to přece neudělá" a ona to udělala. Od té doby jsem si říkala, že je to pěkná blbost. Ale ačkoliv je Katherine má oblíbená herečka musela jsem se podívat do konce, navíc mě celkem zajímalo, jak to vše dopadne. ()

Dreamer

SPOILER - vsetky momenty su absolutne nelogicke, ved tie vyhrazky boli podmienene tym, ze to vyzradi manzelke ak nezaplati, no ona to uz vedela, dalsie chovanie postav je taktiez uplne nelogicke, este viac ako v C-ckovych hororoch, tam su aspon postavy v casovej tiesni a tym sa to da nejak ospravedlnit, tam je aspon nejaka atmosfera, napatie, tu nebolo nic z toho, ani horor, ani drama, ani komedia, 20%. ()

Saxos

Nic vtipného k zachechtání se jsem tedy nenašel. Ještě horší je, že hudba byla o hodně víc otravná, než celý film. ()

shi_sha

Film naprosto o ničem, nezajímavý a bez špetky humoru, s až příliš velkým množstvím krve. Ale Katherine to zahrála skvěle. ()

veverysiak

Zas až také smiešne to nebolo, nuž a pre komédiu by to hádam malo byť typické, príbeh nie celkom originálny, ale tá zmena na tarantinovský krvák celkom ušla, Katka je ako vždy fajn, no a Patrikovi úlohy pritrúblych neschopákov sadnú ako rozbitá držka k Willisovi, takže 40%. ()

david666

Perfektní Katherine-totálně šílená v tomto filmu. Ale i celkově se jedná o slušnou černou komedii až nečekaně krvavou ()

O_Peki

Mohla to být tak skvělá černá komedie až se mi chce brečet. První půlhodina skvěle utíká je plná černo černých hlášek, ale pak film ztratí tempo, rozdrobí se a nakonec nudí. Ale Heigl a Wilson jsou tady boží. ()

Ace.A.T.L.

Ale jo :) Neurazilo to, docela to i pobavilo, jen ne natolik, na kolik by mohlo. Katherine Heigl si vystřihla roli, která jí sedla. Děj se postupně rozjíždí a když Kath začne "řešit", tak jí člověk až fandí. Patrick skvěle doplňuje a dohazuje, to co Katherine nestíhá. Za mě 3* a DOPORUČUJU ()