Všude dobře, doma peklo

• USA Home Sweet Hell (více)

Don Champagne má na první pohled všechno: vede úspěšný podnik, žije v dokonalém domě spolu s dokonalými dětmi a dokonalou ženu. Když se ale jeho manželka Mona dozví o Donově románku s pohlednou prodavačkou, promění se tohle předměstské hnízdečko pohody v pravé peklo. Donovi brzy dochází, že Mona se nezastaví před ničím, dokonce ani před vraždou, jen aby jejich pečlivě naplánované příkladné manželství zachránila. (Bontonfilm)

ChArLeNe

Má to byť komédia, no ja som sa ani raz nezasmiala. Od podobných filmov ako napr. Keeping Mum to má ďaleko, po všetkých stránkach (teda až na telá Katherine a Jordany). Naivný bojazlivý mužský alias chodiaci penis bez mozgu a gulí a manželka, ktorá za neho musí upratať neporiadok, ktorý napáchal. SPOILER: koniec nedáva zmysel. Má gule zabiť svoju manželku, -ktorá mu pomáhala-, ale nemá gule na to, aby sa postaral o to, čo napáchal? Fakt logika nevďačného manželíka robiaceho zo seba obeť. ()

Terva

CITÁT - Budeme mít sex až devátého......... Strašná blbost. Trapný a přehnaný snímek. CITÁT - Asi budu zvracet......... ()

DEXTER099

Home sweet hell vám přinese příběh jedné dvojice kde manžel musí plnit životní plány tak trochu vyšinuté maželky,která jde doslova přes mrtvoly pokud něco narušuje její přesně nalajnovaný život.Film se pro mě nese na vlně tak populárního znaku,že masový zabiják muže být i ten od kterého to opravdu nečekáte.Přijde mi,že tyto postavy vtrhli do filmu od úspěchu Dextera.Jinak Patrick WIlson mě opět pobavil,ale to i James Belushi i když zde má malou roli,jen ta Katherine Heigl mi na tu roli dvakrát neseděla.Celkově za mě 65 % a tři hvězdy. ()

kaylin

Není to tak komické, jak jsem si myslel, ale postavy Patricka Wilsona a Katherine Heigl jsou natolik zajímavé, že mě to prostě postupně muselo začít bavit. Navíc je to tak krásně krvavé. Jen škoda, že většina dalších postav stojí za pendrek, hlavně u Chi McBrida mě to hodně mrzelo, podobně jako u Jima Belushiho. ()

..Lucas..

Velké zklamání, nezasmál jsem se snad ani jednou a celkově je to velmi zbytečný film. Dalo se z toho vytěžit mnohem víc. Ale Katherine ta role celkem šla. ()

gegina31

Je to taková pitominka. Ale měla koule. Několikrát mě ten film překvapil. Nečekala jsem, že to bude takový masakr. Katherine Heigl to zahrála skvěle. V takové roli jsem ji ještě neviděla. ()

TheDon

První půlka filmu se nese v klasickým klišoidním americkým duchu, Manželka kráva, manžel chudinka a hot chick u nich v práci. Bylo nad slunce jasný,co se stane dál. Ale už nebylo tak jasný že Káča Hajglová ráda vraždí bez jedinýho záškubu v obličeji. To se docela povidlo. Zbytek stojí za....dvě hvězdy. ()

Figu

Tak jako říkám, že do doby než se ve filmu začalo mluvit o těhotenství a přišlo na vydírání, docela jsem se bavil. Mohlo to být tak 20 minut? Půl hodinky? No nevím přesně, ale vím jistě, že dlouho to netrvalo. Jediné co vidím jako pozitivum je, že nemám doma takovou "supr" manželku jako Don, jinak bych to musel zřejmě na chloupek stejně vyřešit... Slabota za 50% ()

peiton

Lahkomyseľná čierna snímka narážajúca na problematiku prehnanej až chorobnej cieľavedomosti,ktorou trpí jeden z manželou,v tomto konk.prípade manželka.Pri momentálnom hodnotení tu to vyzerá,že mám vyberané chúťky len ja,či vari sa väčine nedarí stotožniť zo zakrvavenou Katherine Heigl v bielych lodičkách??Sú omnoho horšie snímky kde sa unudíte k smrti,no ja som sa u tohto cítila ako decko,ktorému dajú do pusy cumeľ.Mám rada situácie a také scenáre vo filmoch kedy sa prvotný plán zrúti a jednoduchá vec sa razom skomplikuje.Inými slovami fajnová záležitosť hlavne pre tých z Vás,ktorí majú radi psychycky narušených jedincov.Silné 4 hviezdy. ()

Martin741

Komedia, ktora ma vsetko, co treba : dobre tempo, krasnu Katherine Heigl a Jordanu Brewster ako sexice, ani chvilu nudy a vyborne dialogy. Patrick Wilson /The Conjuring/ v roli nymanda si to uziva : 69 % ()

Gee.Rocks

Co na to říct, když sprostá být nemůžu... Je tak nějak zvykem, že i vrazi se točej, tak nějak snesitelní, něco dobrýho na nich je, pokud nejsou rovnou nej postavou. No a pak jsou postavy jako ta fuchtle Mona, na které je pozitivní jen to, že ji hraje lady Heigl a jde na ní tím pádem koukat. Baba, kterou být chlapem zabiju v prvních pěti minutách. Ta jedna hvězda je za Katherine a to se ještě hvězda drží zuby nehty, protože Jordanu Dumpster nemůžu vystát od prvního dílu Fast and furious. Bez Kate by to byl odpad všech odpadů. ()

Streeper

Jako komedie mi to rozhodně nepřijde. Ani jednou jsem se nezasmála, ale musím uznat, že Katherine Heigl ta role opravdu seděla. Už na začátku jsem si říkala, že s ní nebude něco v pořádku, ale že půjde až takhle přes mrtvoly, když jí manžel svou nevěrou naruší její naplánovaný život, to bych nečekala. ()

bourec

Film mě ani moc nebavil,po polovině se to sice zvrhlo do ďábelský taškařice,ale ani tak sem z toho paf nebyl.50%. ()

Rodriguez

Úchylná rodinka, kdy manželku bych při první příležitosti zabil. Jediné na co se dalo ve snímku koukat, byla Jordana Brewster. A peklo může začít.... 30% ()

carlos 2010

Herecky je to v poriadku, ale čo to malo vlastne byť? Komédia: NIE. Thriller: NIE. Dráma: NIE. Z každého rožku trošku? Asi áno. Ale ja som sa bavil len v prvej polovici. ()

Juto

Dobrá násilná temná komédia, ktorá vás bude zabávať vďaka výkonom a chémii oboch ústredných hercov. 6/10 ()

URBAN

První půlka je přinejmenším tupá, ale s tou druhou to tak špatné není. Párkrát jsem se zasmál a tu první půlku mi to vynahradilo. ( 8.5.15/PC ) ()

Deyw

Jakoby ja to nechapu... proc mi doprdele nekdo nerekl, ze o me natocili film ? Hah! to byla jizda! presne takovejhle narez mam doma taky.. :D hodne dobra komedie. ()