Poté, co mu v rezervaci zavraždí matku, se indián Wolf rozhodne vzít spravedlnost do vlastních rukou a skončí v hledáčku FBI. Na motorce prchá napříč americkým západem, kde se spřátelí s drsným Cashem, který se pokouší uživit jako muzikant. Jason Momoa, známý ze seriálu Hra o trůny, si ve svém režijním debutu zahrál hlavní roli indiána Wolfa, který pomstil smrt své matky a nyní utíká před zákonem. Zatímco prchá na motorce napříč pustým americkým západem, zjistí, že spravedlnost něco stojí - Wolfova touha po spáse odhalí skrytá tajemství a zavede ho na cestu plnou velice nečekaných zvratů. (Cinemax)

DonBraso

Momoa se mě líbil už v seriálu The Rod Road(ano zase Road),který jakoby chtěl vyšperkovat a zkusit i on sám na poli režiséra a scenáristy přijít s něčím podobným.No on přišel naprosto se stejným vyprávěním jako v seriálu,kde doopravdy tempo je až to poslední.Tady se hrajou pecky,projíždíme se na motorkách hezkou krajinou a vůbec nikam nespěcháme.Podle mě FBI je tam moct nuceně,což tak nějak je sakra znát od půlky filmu,kdy si říkáte,to je zas ubohák,který ho vlastně stejně nedostane nakonec.Chtělo by to trochu dopilovat na pořádnou drámu,je to všechno rozjetý,ale pořád tomu chyběla třešinka na dortu.Na to,že to jelo pomalým tempe,se mezi hlavníma postavama neutvořilo takový pouto,které bych čekal a vždycky to rozjela jenom hudba.Závěr byl parádní a podtrhlo to,o čem se šuškalo,protože on ten film občas na člověka plivne,nechá postavu nazdař bůh a jede se dál. ()

wick

Indiánské road-movie...které se ale bohužel samozřejmě nevyrovná svým vzorům, jako nedostižný Easy Rider. Postrádá ducha a občasné hlášky jako Na motorce jsi svobodný nevyznívá přesvědčivě. Na vině bude nejspíše režie, snažící se spíše samoúčelně vyhledávat fotogenické obrazy přírody a řídký scénář. ()

Illithune

Vlastně klasicky když si napíšete a zrežírujete film a zahrajete si v něm i hlavní roli, tak z toho vznikne taková ta typická samokuřba. Nicméně je to první film, kde Jason Momoa něco hrál. Zápletka je opravdu jednoduchá, ale i tak se na ten film hezky dívá, pěkně to odsejpá a je tam super soundtrack. Velmi obstojné 3 hvězdy. ()

Mukade

srandovné že kto všelikto tam hral indiánov - Momoa (hlavná postava) je havajčan, jeho filmová sestra zasa španielo-iránčanka. Snáď aspoň tí megaobézny indiáni boli skutočný. :) ............ znova pozreté 3.2019 (lebo som myslel že som to nevidel) a zvyšujem zo 4 na 5** ()

terordemon

Veľký sympaťák Jason Momoa sa rozhodol režírovať a na prvý krát to zvládol celkom v pohode. Stihol dokonca aj napísať scenár a zahrať si hlavnú úlohu. Robert Wolf je indián ktorý zobral spravodlivosť do svojich rúk, následkom toho prišiel o všetko a stal sa z neho štvanec na úteku, osamelý motorkár ktorý, jazdí po púšti a snaží sa nájsť cieľ. Jason má charizmy na rozdávanie a tak v jeho podaní túto postavu budete milovať a držať jej palce. Keď ako riadny badass so šatkou na tvári v koženej bunde, roztrhaných nohaviciach na starej motorke premáva oblakmi prachu máte chuť dať výpoveď v práci, vykašlať sa na všetko a pridať sa k nemu. Atmosféra prostredia indiánskej rezervácie a drsná a špinavá ako život v nej. A koniec ma prekvapil. Na takéto béčko bol celkom neočakávaný. Film mi pripomenul skvelý komiks Scalped. Škoda toho množstva záberov na hlavné postavy ako jazdia a pózujú pred drsnou americkou prírodou a horami. Pozerá sa síce na ne dobre ale o postavách a príbehu Vám nepovedia nič. Nehovoriac o tom že samotný príbeh má nieaké tie diery. 61% ()

AlohaAnty

Perfektní film na čtvrteční večer. Dobrá hudba, Rychlé motorky, Dva frajeři, Dva odlišné příběhy. Jason ukázal, že umí i napsat dobrý film. I když od půlky filmu, jsem čekal, že Wolfa chytnou, ale konec mě překvapil. Film je na 4* + hraje zde muj oblíbenec Jason, + je to jeho první film, proto plný počet. ()

DrifterSoul

Wasn’t as bad as all that, but ... kolik podobných příběhů už bylo natočeno/viděno (?). Velkým kladem filmu jsou ovšem nádherné krajiny amerického jihozápadu a hudební soundtrack. Na druhé straně, pokud si odmyslíme smutný Wolfův příběh (odvíjející se od tragického osudu jeho matky), pak ani jeden ze dvou hlavních protagonistů (těžce nemytých) nevzbuzoval velké sympatie. ()

maxi_tom

Jason Momoa ako indián? Ja proti tomu výhrady nemám. Ako režisérsky debut slušná práca. Krásna americká príroda a dobre počúvateľný soundtrack. Pomalší rozbeh mi nevadil, ale všetko to zhadzuje slabučký scenár. Každopádne zaujímavá roadmovie, ktorej dávam 3* (5/10). ()

Googooplexer

Počas filmu a tesne po som myslel, že dám 3, možno 4 s vypichnutým okom. Ale nejak som postupom času začal ľutovať, že film už skončil a na tento roud múví rozhodne nikdy nezabudnem. A na začiatku som si vravel - to je debil. ()

padina odpad!

Mám ráda Momou, Indiány i motorky, ale tady je všechno naprosto zabitý. Nuda, střihem zničená atmosféra, Indiáni jako vystřižení z gipsy vesnice, nesympatické zlomkovité postavy. Zdlouhavá depkoidní slátanina. ()