poster

Kdopak by se Čecha bál (TV pořad)

Talk-show

Česko, 2013, 50 min

Komentáře uživatelů k TV pořadu (29)

 • Jara.Cimrman.jr
  **

  Milé božské Ringo. Tvůj jedinečně infantilní humor, který v době budování rozvinuté socialistické společnosti tak báječně fungoval, se po pár desítkách let ochrany falešných svobod stal debilním. Nicméně i já jsem tak trošku idiot, takže mne každým dvacátým pokusem o vtip spolehlivě rozesměješ a občasným výběrem zajímavých hostů si i tu druhou pěticípou zasloužíš. To však nic nemění na tom, že Tvůj pořad je z hlediska zábavy průšvih a já jsem rád, že je Ti to jedno.(18.7.2016)

 • Tom_Lachtan
  *

  Barandov je jako stanice ojedinějej a jedinečnej v tom, že jakýkoli vlastní pořad který nasadí je nehorázná hovadina a tenhle není vyjímkou ani v nejmenším, Ringo je možná dobrej jako host, ale na moderování se hodí asi tak jako jednotlapý medvěd brtník s bifokální poruchou na pozici porodní asistentky pro přestárlé matky, dále je tu naprosto nevhodné publikum (když chce někdo dělat talk show, nesmí publiku platit, výsledek je pak vždycky na hovno) a vrcholem všeho jsou výstupy jedné z nejnenáviděnějších osob na čsfd Sypala, které jsou zenem trapnosti a vyvolávají úpornou touhu bolestivě mrzačit všechny na pořadu se podílející.(18.7.2013)

 • Phobia
  *

  Kdopak by se Čecha nebál? Než tento očekávaný a potvrzený destilát trapnosti a debility, další z prudce genitálních počinů TV Veškrnov, radši se nalokám do bezvědomí Okeny. Férově však musím uznat, že v pravidelné nabídce Barrandova se nachází i několik horších fekálií a třeba si v téhle talk- žumpě občas zaplave i nějaký ne úplně pitomý host, proto Frantíkovi Pako Čechovi jednu smrdutou půlhvězdičku ublinknu. 10%(25.7.2013)

 • A_FISH
  odpad!

  Absolutní dno televizní zábavy všech dob a vesmírů.(2.7.2013)

 • Aky
  odpad!

  Jak to, že si ještě nikdo nevšiml, jak je F.R.Č. neinteligentní? Proč se pořád neúspěšně vrací?(5.6.2013)

 • rt12
  odpad!

  Překvápko se nekonalo, to co jsem očekávala jsem i dostala, dobře mi tak. Ani žehlit se u toho nedá!(25.7.2013)

 • MurielRezek

  Já se bojím, pane Čechu. Tak jsem se vyděsila, že jsem to hned vypla.(10.5.2015)

 • Paity
  odpad!

  Tohle je přesně v duchu Františka Ringo Čeccha. Celé je to nesmyslné, alespoň podle mého vkusu.(19.8.2013)

 • jacksax
  odpad!

  Původně jsem chtěl dát jednu, ale Jandák tento díl pohřbil úplně. Ten člověk by měl být v psychiatrické léčebně, protože zcela nechápe realitu. Pochybuji, že se najde někdo, kdo by se rozhodl podívat na dva díly.(16.7.2013)

 • lubospoti
  odpad!

  Vydržel jsem 10 minut.. Tohle snad "předčí" i proslulé novácké "zábavné" pořady..(4.6.2013)

 • Olík
  *

  Pane Čech proč????????????????????????????????????????????????????????????????? Já osobně mám „Ringa“ a jeho, pro někoho vulgární, obskurní nebo sexistický, humor více než rád, ale……!!!!! Ale jako hosta některého z pořadů jeho kolegů (třeba Karla Šípa)……tam se mu dostane jeho patnáct minut slávy, on se „vykurvuje“ a za půl roku repete. V téměř hodinové stopáži obklopen vysloužilci nováckých estrád (Martinák, Maděrič, Sypal atd.) bohužel připomíná Ivana Mládka v nejslabších letech……a to uznáte samy, určitě není zrovna lichotivé přirovnání. :((16.8.2013)

 • Heroine
  odpad!

  Esence špatnýho českýho vkusu. Zlý a trapný humor, nesympatické, nepohotové poznámky, 100% opakované megatrapné anekdoty... pořad tak akorát na vyhození do odpadu!(31.8.2013)

 • Rockerman
  *

  Já jsem měl to štěstí, že jsem viděl díl s Janou Kratochvílovou, která ten pořad trochu zvedla. Jinak souhlasím, že se jedná o velmi trapnou záležitost a tu jednu hvězdu dávám jen z nostalgie. Měl jsem totiž rád F.R.Čecha v době, kdy hrával s Jiřím Schelingerem. Tyto doby jsou už ale nenávratně pryč a tak se Franta takto ztrapňuje, aniž by o tom věděl. Franto, myslím, že Jirka by se za Tebe styděl!(23.7.2013)

 • josieaddms
  odpad!

  Čech je vulgární zlý prase který, jen výjimečně kdy má vtipné chvilky, pokud je ve společnosti někoho na úrovni. Tady úroveň neexistuje. Jeho obrázky jsou trapné a hnusné. Zbytek je nevtipný, bez jakéhokoli smyslu a smysl pro humor který se tu ukazuje, je na pár facek. Zkazilo mi to náladu, hnus.(31.8.2013)

 • Hexa
  *****

  Ale no tak... Nebuďme tak přísní... Ringo si nehraje na nic extra, už podle názvu jde poznat, že jde hlavně o satiru. Já se na to občas podívám a docela se bavím. Ano, není to John King ani Kraus (abychom dali někoho z ČR), ale osobitej styl má, to se musí uznat. Když tak tady čtu některé úzkoprsé přispěvovatele, mám pocit, že bych radši šla na pivo s Ringem, než s těma nudnejma patronama. PS: Na 5* to normálně není, ale vy to tak taky přeháníte ;) PPS: Pořád mi to přijde 100x lepší než Leošovo QI, které má zas hodnocení hodně nadhodnocené ;))(25.9.2013)

 • PetrKai
  *

  Zklamání.(5.6.2013)

 • Havala
  odpad!

  Čech je dost nechutný vyžraný blbec, který si myslí že je zajímavý, použiju současnou oblíbenou hlášku - epic fail.(25.6.2013)

 • jfaba
  odpad!

  Vykrádání vtipů a napodobování Pitkina... katastrofa! Kam ta "zábava" klesá. Po pěti minutách jsem to přepnul. Děkuji nechci. Hnus!!!(11.6.2013)

 • mrLotus
  *

  Franto skonči! Tohle nemáš zapotřebí!(17.7.2013)

 • Neklan006
  odpad!

  Ringo, ty jsi jelito :-D(23.7.2013)

<< předchozí 1 2