28-ročná Megan (Keira Knightley) má zamestnanie, ktoré nie je primerané jej vysokoškolskému vzdelaniu, a prechádza urputnou krízou poškolského veku. Je vhodená do života dospelých, bez kariéry, motivácie či plánov o svojej budúcnosti, a tak pohodlne zostáva v úzadí, zatiaľ čo jej priatelia dosahujú rôzne míľniky a oslavujú nové a nové úspechy. Keď ju jej stredoškolská láska Anthony (Mark Webber) požiada o ruku, Megan spanikári, no naskytne sa jej nečakaná príležitosť na útek. Na týždeň sa skryje v dome jej novej kamarátky, šestnásťročnej Anniky (Chloë Grace Moretz), a jej životom unaveného slobodného otca Craiga (Sam Rockwell)... (figliar)

lineker

Fresh romantická komedie s příjemný hereckým obsazením. Netušil jsem, že Keira může být docela kus, ovšem vzhledem filmu jasně dominuje Chloë. ()

C.A.T.

Velmi milé pokoukání. Celý film jsem jen čekala, kdy Keira udělá to, co na konci přeci jen udělala. (nebudu prozrazovat). Příjemný film, pro relax jak dělaný. ()

Profík

Vcelku příjemnej filmík s dost sympatickým obsazením. Keiru nějak extra nemusím, ale tady mi moc sedla, Chloe mám rád moc a Sam Rockwell je podle mě jedním z nejnedoceňovanějších herců (i když pomalu se to asi lepší). 75% ()

Lofiodtahar

Romantická komedie..................popravdě jediné a to nejlepší z celého filmu rozuměj nejvtipnější, je poslední záběr na to jak se Otec vrátí před dveře pro víno. Jediné kde se člověk pousměje. Jinak nuda nuda šeď šeď. Romantika veškerá žádná a člověk musí přetrpět celý , ale úplně celý film, aby se té romantiky dočkal. Na chvilinku. Na druhou stranu tento film skoro ničím neurazí když už nenatchne a když už nebylo na co se podívat, tak byl pořád lepší než čumět na prázdnou zeď. Těžký průměr standardní na nedělní večer...... ()

Sejkorka

Mně se takovéto oddechové filmy líbí, a když v nich hraje skvělá Keira, tak tuplem. Chloë Grace Moretz (v tomto filmu je jí tak 16, znám ji z 500 dní se Summer, kde hraje sestru hlavního hrdiny Tonyho) je taky výborná, trio doplňuje výtečný Sam Rockwell (Oskar 2018 -Tři billboardy kousek za Ebbingem - Vedlejší herec). Vynikající je například scéna z baru, kde do sebe Magan s Craigem lejou jeden burbon za druhým. Hepyš z nich srší od prvního setkání. Na záver trochu angličtiny : What's the meaning of “Laggies” as a title? One who lags behind. The story behind that word is that Andrea Seigel, the writer, who's probably about ten years younger than me, used that word all the time in high school with her buddies. Překl. One who lags behind Ten, kdo zaostává PODRUHÉ 11-1-24 s českým dabingem (Terezie Taberyová - dabing FilmBox]). Naštěstí jediný ve filmografii mé oblíbené Keiry. Zní to fakt příšerně a vůbec se k ní trn hůsd nehodí. Keiřiným dabérkám vévodí Kateřina Lojdová, je tu i Jitka Ježková, Andrea Elsnerová apod. Ale tenhle film si raději ponechám v databázi s titulky. ()

Tom10000

Oddychová komedie s romantickým nádechem. Moje oblíbená herečka Chloe Grace Moretz v roli středoškolačky Anniky a Megan, jíž hraje Keira Knightley, v jednom filmu o Megan, dospělé ženě, jež si není jistá svým vztahem se svým přítelem, jenž ji požádá o ruku. S Annikou se setká v nečekanou chvíli, a stanou se z nich velmi dobré kamarádky. Čas ale na sebe nedá čekat. Svatba se blíží, otec Anniky ji moc neschvaluje, ačkoliv se postupně spřátelí rovněž, a k tomu všemu právě on, její otec, ji nesmírně uchvátí. Začne o všem pochybovat, dokonce i o svém příteli. Když nastává svatba, musí se rozhodnout, komu dá přednost. Svému příteli a partě kamarádů, či Annice, křehké a přitom zábavné dívce, jejímu opuštěnému otci, a snad i lepšímu životu? 95 procent. ()

Polik_

Tak průměrné, že si snad ani nezaslouží samostatný komentář. Pokud chcete vypnout, utišit proud nekonečných myšlenek a nechat na chvíli svět být, jako dělané pro vás. Kdybyste ale náhodou byli příliš uneseni přízemním a kompletně předpověditelným příběhem, jemuž jediný zajímavý rozměr dává Moretz, žádný strach. Autoři (spíše autorky) vám na konci prozradí tajemství šťastného života, takže po dokoukání se budete moct s prázdnou hlavou začít připravovat zítra do práce. ()

peproch

Vlastně znám dost mladých lidí, kteří nejsou filmově zajímaví, protože jsou laggies. ahle, je tu film právě o jedné. Neudělají zádné významné životní rozhodnutí, nechtí nic pokazit, vidí dospělce, kteří kazí, tak nedělají nic, zůstávají ve vztazích, vazbách, postupech z dospívání. Fajn, že tenhle filmík je i legrace i milostná romantika. ()