Období dospívání může být velice komplikované, a Riley, která je vytržena ze svého starého života na americkém Středozápadu poté, co se její otec musí kvůli novému zaměstnání přestěhovat do San Francisca, není žádnou výjimkou. Stejně jako my všichni, i Riley je ovládána svými emocemi – Radostí (Amy Poehler), Strachem (Bill Hader), Hněvem (Lewis Black), Znechucením (Mindy Kaling) a Smutkem (Phyllis Smith). Emoce žijí v Řídícím centru, centrále uvnitř Rileyiny mysli, odkud jí pomáhají vypořádat se s nástrahami všedních dní. Jak se Riley se svými emocemi společně pokoušejí vyrovnat s problémy nových začátků v San Franciscu, propuká v Řídícím centru zmatek. Ačkoliv se Radost, Rileyina hlavní a nejdůležitější emoce, pokouší zachovat všem pozitivní myšlení, objevují se mezi jednotlivými emocemi neshody v tom, jak se co nejlépe vypořádat s novým městem, domovem a školou. (Falcon)

onlyK2

Paráda. Tento počin od pixaru musím hodně vyzdvihnout, po delší době opět originální a precizně zpracovaný animák. ()

ruzmim

Na animáka jdu, protože čekám srandu. Tady jsem se ji nedočkal. Hezky zpracované, hezký příběh, ale to je asi vše. 60% ()

Martanecek007

I přes to, že podle traileru to vypadalo na větší dávku vtipných scén, tenhle animák je natolik miloučký, že si těch 5 hvězd ode mě zaslouží. ()

FellowT

Prvé čo ma zaujalo je nápad. Aké by to bolo, keby naše emócie vyjadrovali postavy ? Ako by sa správali ? Ako by na nás vplývali ? Musím povedať, že tento animák ma milo prekvapil... veľmi pekne spracovaná animácia, prekvapujúci príbeh ktorý je humorne založený, vtipne vytvorené postavy a ich špecifické správanie. Pixar znovu ukázal svoju svetlú stránku a zaslúži si 5 hviezd. :) ()

Lucbric

Miluju tenhle film! Je to naprosto skvěle natočený a příběh je úžasně vymyšlený - všechno je se vším propojené, charakter lidských emocí je výborně propracovaný, děj je docela napínavý, člověk se zasměje i zapřemýšlí nad vážnými věcmi, jako jsou např. vztahy v rodině - nebo vztahy mezi kamarády (viz jednotl. mosty). ()

Palisander

Myšlienka ľudí diaľkovo ovládaných nejakými panáčikmi v hlave ma vôbec neoslovila. Spokojne to mohlo byť v kybernetickom režime a nadopované umelou inteligenciou. Nemám rád keď z niekoho robia bábku bez názoru. Podložené 3D depresiou. Asi jediný animák, pri ktorom som sa každých päť minút pozeral na hodinky. Deti sa však bavili. Akurát netuším na čom. PS: Architekt pamäte by si mal za odmenu odslúžiť takých dvadsať rokov v kameňolome. ()

JannieMc

Hola Guys! =´) With Joy and Sadness hrdě nastupuji do vlaku dojatých až k slzách, a to hned milionkrát. Whatever! ;D ()

Facerr

Nečekal jsem, že mě animák tolik nadchne, ale JO! Tohle se fakt povedlo a troufám si říct, že to je dokonce jeden z nejlepších animáků, co jsem kdy viděl. V podstatě mi přijde, že takovej film jsem chtěl vidět už od puberty. O pár let později jsem se konečně dočkal náhledu na to, co a jak se nám odehrává v hlavě:). Byla to prča, mělo to příběh a když k tomu přičtu edukativní rozměr pro prcky, vyjde z toho jasnejch pět hvězd. Klobouk dolu, i s parukou. Doufám, že se dočkáme dvojky, která by mohla ještě víc využít načrtnutej potenciál. ()

DanielP.

Původně lákavý teaser, který mě nalákal na tenhle film... Inu totální masáž od Disney-Pixaru a já smekám! Luxus! ()

Lula.cz

Asi už můžu s klidem napsat, že V hlavě je pro letošní rok mým nejoblíbenějším animákem spolu s Ovečkou Shaun ve filmu. Buď senilním nebo se vracím do dětských let, ale mě tenhle animák fakt dostal. O animaci se bavit nebudu, ta je bombová. Líbí se mi, že postavičky, představující lidské emoce mají takovou zvláštní texturu, kterou úplně ani nedokážu popsat. A taky jsou emoce hezky barevně rozlišené - Radost září, naopak Smutek je do tmavě modré nebo Vztek je samozřejmě rudý. Miluju, když mě příběh dokáže rozesmát, rozplakat....a v tomhle případě mi to připadalo obvzlášť výstižné :) A doufám, že bude druhý díl, kde emoce zmáčknou ten "zbytečný" čudlík jménem puberta. ()

Detektiv-2

Opravdu by mě zajímalo jak někdo mohl vymyslet tak dokonálé fungování mozku. Z filmu jsem naprosto nadšený a odnáším si z něj blažený pocit. Opravdu skvěle zpracovaný námět, vtipné scény, které vyvažují i ty dojemnější. Klidně bych uvítal pubertální pokračování. Děj nijak složitý, ale prostě to skvěle funguje a bavil jsem se. Hodnotím 5* ()

karolina.val

Ani jsem nevěděla, co od filmu vlastně čekám, když jsem ho pouštěla, ale ukázalo se to jako moc milé překvapení. Dojemný příběh s promyšlenou zápletkou si mě získal a já můžu říct, že jsem ho rozhodně neviděla jenom jednou. Prožívala jsem s postavami každý okamžik a Radost mi někdy přišla až otravně pozitivní :D ... Každopádně jsem byla opravdu ráda za zvrat, který v ději nastal. Další z animovaných kousků, které rozhodně nejsou jenom pro děti. Doporučuji! ()

swinevenca

Chci udělat dítěti radost. Děcko by rádo štěně, tak mu koupím to nejkrásnější, nejroztomilejší a už se těším, jak si spolu budou celý dny hrát. Jenže ouha, to štěně je astmatický, po jednom ranním štěknutí celej den srdceryvně oddychuje. Děcko na kouká na ten krásnej psí čumáček a brečí, že ten pes se dalšího štěknutí nedočká. No kterej debil si myslí, že tím udělá dítěti radost? A kterej debil z Pixaru si vymyslel, že z naprosto skvostnýho nápadu v perfektním grafickým hávu udělá slzy tahající natahovanou roadmovie? Tenhle film dělila od naprostý bomby jedna podstatně špatná idea, škoda. EDIT: Po zhlédnutí s pětiletým děckem mám pocit, že jsem jemu před očima láskyplně, až do lupnutí ukroutil stěňátku všechny 4 pacičky a pak ho položil na záda, ať si ho děcko může rozkošně lechtat. Včera u mě vládnul červenej vztek a ne modrá depka. ()

Stepka.T

Super oddychovka, vůbec mi to nepřišlo jako film výhradně pro děti, jak jsem slyšela od pár lidí. Je teda pravda, že jsem u sledování žehlila, ale některé nápady mě opravdu pobavily a konec mi přišel opravdu dojemný. Doufám, že bude druhej díl o Rileyině pubertě a že ho tvůrci nepohnojí. ()

Don Maty

O čom sa tu chceme baviť. Deti to nenadchne. Za to ja som úplne hotový. Toľko emócií, vo filme o emóciach by som nikdy nečakal :). Humor, a úžasné charaktery postáv to vypilovali do úplnej dokonalosti. Takto skvelo som sa cítil naposledy pri sledovaní UP. Jednoducho krásny, milý animák s kúskom temna. To dokáže iba pixar :))...5* ()

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

Disney oznámilo kupu animáků a taky vyhazovy

09.02.2023

Toy Story 4 má scenáristku

Toy Story 4 má scenáristku

20.01.2018

Čtvrtý díl Toy Story se nedává dohromady úplně snadno. Pixar ho oznámil v roce 2014 na červen 2017, jen aby se odsunul na červen 2018 a nakonec až na červen 2019. Původně ho měli napsat Rashida Jones… (více)

Startuje první ročník festivalu Na hlavu

Startuje první ročník festivalu Na hlavu