Gerry (Ben Mendelsohn) je talentovaný hráč pokeru, ale sklon ke gamblerství ho spíše sráží na kolena. Dluží, kam se podívá, svou neochvějnou víru ve velkou výhru však podporuje neustálým poslechem instruktážních audionahrávek od úspěšnějších „kolegů". Jednoho dne potkává charismatického mladíka Curtise (Ryan Reynolds), který je v kasinu jako doma, pokud zrovna necestuje. Pouhé stovky mil dělí trochu lehkomyslnou, leč sympatickou dvojici od vytoužené výhry v legendární neworleanské pokerové hře. (MFF Karlovy Vary)

J.Gotti

Pěkný (škaredý) pohled do smutného života gamblerství. Pro mě parádní příběh dvou chlapů co jsou totálně na dně. Jeden gambler už od pohledu, druhý fešák o kterém by jste řekli že nemá hluboko do kapsy. Jen škoda že je spojuje stejný problém. Vsadit i na to zda vyjde chlapík ze záchodu s brýlemi, či bez nich. VELMY dobře zahraná podívaná! 4 jak vínko. ()

Majky00

Měl jsem pocit, že pro hlavního hrdinu už není gamblerství o pocitu z výhry, ale o pocitu z prohry. Jak jinak si vyložit pocity hlavního hrdiny, že ten humr chutná divně. Reynolds sympaťák. KVIFF2015 ()

cores

Pokud tenhle film někomu přišel nudný, tak mě rozhodně ne, možná proto, že jsem světem gamblingu mírně prošel. Film mě vtáhnul hned od začátku, žádné překvapení se nekonalo, děj se dal s přehledem předvídat, ale mou pozornost tenhle snímek určitě upoutal. Napomohli tomu i herecké výkony obou hlavních představitelů. Zejména Ben Mendelsohn svou roli gamlera sehrál opravdu přesvědčivě. A jak sám ve filmu řekl: "Já jsem opravdu špatný člověk", tak jsem mu to věřil. ()

Andrew88cz

Bída, bída a zase bída... Po úvodní půl hodině jsem si říkal, že by se konečně mohlo začít něco dít, ale bohužel. Pro mě podání tohoto filmu bylo dost slabé, nezáživné a od 30.minuty jsem se několikrát musel podívat, kdy už ten film končí a sám se divím, že jsem to vůbec dokoukal... Snadno předvídatelný děj, opravdu nechápu jak to může mít téměř 60%. Proč si třeba Reynolds nechal dát na pouličním basketu zbytečně přes tlamu? To mi hlava nějak nepobirala. Za mě asi nejhorší film o hazardu, co jsem za poslední roky shlédl. (4/10) ()

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

Kdo vyhrál první filmové ceny za rok 2015?

02.12.2015