poster

Hazardní hráči (festivalový název)

 • USA

  Mississippi Grind

Drama

USA, 2015, 108 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kleopatra
  ****

  Dva závisláci na gamblerství, přičemž jeden se štve za vidinou balíku peněz, druhý si to prostě jen užívá a jak sám říká: baví mě ta cesta. Koníček je spojuje, cíl rozděluje. Ben Mendelsohn - Australan, jehož je dobré si všimnout, a Ryan Reynolds, který přes modelí vizáž umí občas i skvěle hrát, to jsou oni. Sladkobolná pohoda skoro za pět set.(7.12.2015)

 • Davies182
  ***

  Nejdivnější film z prostředí casin, kterej sem kdy viděl a nejspíš i do budoucna uvidim. Nedokážu přesně identifikovat, co to jako všechno vlastně mělo bejt (i za žánr!), ale zas tak moc mě to kupodivu nenudilo, Mendelsohn je přeci jen hereckej bůh a Reynoldse žeru. A už mi taky konečně někdo vysvětlete, proč vypadá Sienna Miller v každým jejím filmu úplně jinak... Jak to ti maskéři dělaj?(30.1.2016)

 • Lukoboss
  ***

  Trochu jsem měl pocit, jako by film nevěděl, čím chce být. Drama sice vystupuje asi nejvíc, ale chvílema to klouže ke komedii, chvílema road movie. Nicméně snímky o pokeru a kasínech mám rád, asi i proto, že se člověk jen tak do Vegas nedostane, takže to má nádech určitýho tajemna. No ale musí to být dobře napsaný a zpracovaný. Tady je to nějak na půl cesty. Gamblerství je tady sice dobře ukázaný, touha hrát a vyhrát je silnější než cokoliv jinýho, ale dát si za cíl filmu o hraní v kasínech výhru pohádkovýho balíku, to není nic novýho. A hlavně bych čekal jinej závěr (nechci spoilerovat). Tak nějak to pomalu plynulo až do "americkýho konce" - že je to ještě pořád baví?!(12.12.2015)

 • Doudis19
  ***

  Tragikomický pohled na životy dvou zoufalců, kteří neuplně zvládají své soutěživé povahy. Hazard je svinstvo a tenhle film ještě nezobrazuje uplně ty nejhorší scénáře lidí s tímhle problémem. Herecky super, jinak ale dost čitelný a dalo by se říct, že i nudný. Navíc ten konec mi uplně nesedl do celkové nálady snímku a hlavně je extremně nepravděpodobný ;-).(28.1.2016)

 • Rakosnicek77
  ****

  Jsou to čtyři hvězdy, ale velmi odřené, jsou tam jenom tak tak :-) A možná to není ani tak kvůli kvalitě filmu, ale pro to téma, které představuje a dost realisticky podává. Vím že to asi není moc spravedlivé hodnocení, ale svoji objektivitu, si prostě jednou za čas, můžu dovolit trochu přiškrtit :-) Raději nedomýšlet, jak by to celé pokračovalo, mít to o 10 minut víc!(19.1.2016)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace