Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kapitán Flint se svojí posádkou a lodí jménem Mrož snaží dohonit na moři kapitána Brysona a jeho loď Andromaché. Bryson totiž slíbil Flintovi půjčit svá děla, aby mohl přepadnout bohatou loď Urca de Lima. Přestože Mrož není zcela opraven a má s sebou jen minimum zásob, podaří se Flintovi dostihnout Andromaché. Během krvavého útoku se Flint zmocní Andromaché, zjišťuje však, že kapitán Bryson se s částí své posádky schovává v podpalubí, kde má veškerá děla a střelný prach. Navíc před útokem Bryson nařídil přeříznout kormidelní mechanismus, takže se Andromaché stává neovladatelnou lodí. Aby si byl Bryson jistý, že ho Flint neporazí, informoval o svém kurzu válečnou loď Scarborough, která Andromaché přijíždí na pomoc. Mezi otroky na Andromaché, kteří mají za úkol veslovat, se objevuje také pan Scott. Mezitím se v Nassau stávají Charlese Vane a Rackham majiteli nevěstince. Obchodník Richard Guthrie oznamuje všem na ostrově, že končí s obchodováním kradeného zboží piráty. Lidé se bouří a chtějí po Eleanor vyplatit peníze, které jim dluží. Eleanor se otcova rozhodnutí nezalekne a rozhodne se pokračovat v otcových obchodech. Jedná proto se samotnými kapitány, ti jí vyjádří podporu pouze pod podmínkou, že Vanovi vrátí loď i s posádkou. (TV Prima)

(více)

Recenze (3)

Big Bear 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Ha! Co to? Film, který se jmenuje Pod černou vlajkou, je o pirátech a konečně v něm tvůrci ukázali lodě ! No dyk už je to taky pátí díl a to už divák zná v Nassau každou uličku i dům (včetně některých žen) jak své boty. * * * * ()

Astaroth12 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Práve od tejto časti, ma to začalo k.r.v.ky zaujímať. Zatial jednoznačne najlepšia časť a dúfam, že v sérii nebude jediná. Presne touto cestou musia ísť, aby to diváka zaujalo. Drsnosť, bezočivosť, utrpenie, ctižiadostivosť, ale hlavne veľa brilantných zvratov a to nielen na strane pirátov. Moje slova boli vyslyšané, o pane. Dakujem za to, silná to petelica. ()

Reklama

Necrotongue 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tak sláva, tvůrci konečně dostali do seriálu o pirátech nějaké lodě a hned to šlape. Navíc byl děj zajímavý i na souši, kde se kromě neustálých obrazů ze života prostitutek dostalo i na přerozdělování moci. ()

Galerie (19)

Reklama

Reklama