První láska je nezapomenutelná. Připomíná jízdu na horské dráze, kdy člověka ovládají síly, proti nimž je bezmocný. Davidovi a Jade se právě tohle přihodilo. Podle slavného stejnojmenného románu Scotta Spencera vznikla plnokrevná romance, která vám připomene nebo ukáže, jak mocné a magické je období první zamilovanosti. David (Alex Pettyfer) a Jade (Gabriella Wilde) jsou spolužáci, čerství absolventi střední školy, ale to je to jediné, co je spojuje. Jade vyrůstala v přepychu, opečovávaná starostlivými rodiči, kteří jí nalinkovali kariéru lékařky. David má za sebou jeden drobný střet se zákonem, pracuje s tátou v jeho autodílně a na budoucnost radši nemyslí. Když mezi nimi při náhodném setkání přeskočí mohutná jiskra, nedívají se napravo ani nalevo a s nasazenými růžovými brýlemi kráčí vstříc šťastné společné budoucnosti. Neuvědomují si přitom, že existují lidé, kteří jim jejich vztah nepřejí a udělají všechno proto, aby ho zničili. Říká se, že láska hory přenáší, ale jsou věci, se kterými si poradit nedokáže. (CinemArt)

Guran

Neuvěřitelně nudná, nezáživná a herecky spackaná Love Story. Ta divná a nudná atmosféra vás nenechá se dokoukat. Tolikrát okoukaný scénář doplňován trapnými dialogy opravdu je propadák. ()

DjsVorel

Reklama na americké štěstí! Stejný příběh stále dokola....jak podle jednoho musteru. Mám ráda romantické filmy, dojáky, slaďáky, ale tohle je prostě úplně mimo. Neříkám, že je to nekoukatelný, ale kvalitu v tom nehledejte. ()

mata77

Miera naivity je tu tak vysoká, že prevyšuje úplne všetko, ešte aj tú ich krásnu, romantickú a nekonečnú lásku. Alex Pettyfer hrá nevýrazne a bez vášne, navyše má otrasný účes, ktorý ho urobil ešte starším. Gabriella Wilde je peknučká, zdá sa mi ale, že je to skôr divadelná herečka. Herecky, ale aj režijne, je film dosť odfláknutý. Dej je nuda, naordinovaná po celú dobu. V prvej polovici filmu som mala dokonca pocit, že pozerám videoklip. Ale nezachránil by to ani dejový zvrat, lebo filmu celkovo chýba iskra, náboj, uveriteľnosť a emocionálna hĺbka. ()

Blazis34

Klasická romantika s happy endem. Toužené seznámení, zamilování, určitý problém, vyřešení a šťastný konec. Klasická osa filmu, však to znáte. Nicméně Nekonečná láska je příjemná na shlédnutí, nenaštve, naopak pohladí a krásně nevinná Gabriella Wilde zaujme nejedno muže. Tak že nic nového, ale příjemné - přesných 60% a tři hvězdy. ()

lobo87

Príjemná romantika s krehkou Gabriellou Wild. Film obsahoval veľa žánrových klišé, ale vo výsledku to hodnotím ako príjemne strávený čas... 65% ()

blondboss

Modernejšie poňatie "klasiky" od Zefirelliho, ktoré síce oplýva gýčom a klišé, ale celé to na diváka pôsobí milo a miestami aj zaujímavo. Originál mal ale lepšiu atmosféru a nedržal sa tak kŕčovito sterilného scenára. Dosť mi vadili občasné totálne nelogickosti, ako napr. keď hlavná 17-ročná hrdinka príde na párty a povie, že toto som prešvihla....ako by mala 60 a život jej práve končil....a pod. Hlavný párik sympatický. Nenadchne, ale aj poteší. Priemer v rámci romantiky. 55 % ()

Eywa11

Pri takýchto presladených somarinách je dobre zobrať si vedro na zvracanie( pri tomto filme rovno lavór), keď Vás bude napínať z toho aké je to klišovité a nechutne presladené. Zo začiatku som si myslela, že sa mi to bude páčiť, pretože Jade mi tým aká bola utiahnutá až tak, že si k nej nik nevedel nájsť cestu pripomínala mňa na strednej..ALE keď David spustil tie svoje romantické kecy, ktoré keby mne niekto povie chytím záchvat smiechu ( alebo sa dogrcám), celý film stratil čaro. Miestami mi to pripomínalo NOTEBOOK (zlý papík, ktorý sa snaží rozdeliť svoju lovatú dcérenku s veľkou budúcnosťou a chudáka, ktorého žiadna nečaká) ... Ale Notebook, aj keď je presladený, má CHARIZMU a ČARO....bože mala by som dostať medailu, že som to dopozerala bez toho, aby som si od zúfalstva prežehlila ruky žehličkou.............. ()

HrudkaJ

Jo, škoda, že si pletou lásku se zamilovaností a ještě k tomu ji dají do tak pitomého názvu, ale jinak dobrý. ()

kaculinka777

Tento film se mi líbil hlavně kvůli hlavnímu páru. Ale štval mě tam ten její otec, z traileru se zdá být ještě v pohodě, ale kdybych byla ve skutečnosti na jejím místě, hodila bych hned mašli. ()

Mr_Corny

Jedná sa o klasický príbeh, v ktorom stojí chudobný chalan zaľúbený do krásneho dievčaťa z bohatej rodiny proti jej otcovi, ktorý ju chráni. Áno, je to romantické klišé a hrozí zvýšenie cukru v krvi, ale aj napriek tomu stojí za pozretie. Niekedy stoja aj posledné dva dni za to prežiť ich s milovanou osobou. V každej rodine sú problémy a deti nie vždy spĺňajú ideálne predstavy svojich rodičov. No aj napriek tomu sa oplatí bojovať za lásku či už milencov, rodičov alebo súrodencov. ()

Leegy

Film, který přetéká sladkostí a zamilovaností. A já osobně tyhle filmy normálně moc neprožívám, ale tenhle byl v něčem jiný. Tenhle film ve mě něčím pohnul a proto se u mě nezařadil do kategorie klasických slaďáků na jedno brdo. Řekla bych, že nepojednával jen o lásce dvou lidí, ale i o tom, jak se rodina vypořádává se ztrátou syna, protože na tomhle filmu bylo vidět, jak těžké to je... Takže ano, byl sladký až hrůza, ale přijatelným způsobem a přiznejme si to, sladké k životu potřebujeme :) ()

Element2

"Béčko" - Tento film jsem se chystal zhlédnout s nadšením, že je Alex Pettyfer v hlavní roli a zaručí mi to nějakou kvalitu po snímcích jako In Time, Komorník, Netvor, no bohužel, dobrý herec se pozná hlavně tím, že je selektivní při výběru "svých" filmů. ()

cooper7

Oni jsou sladcí. Mladí, krásní.. Beru to jako odpočinkový film u kterého nemusíš zapojit ani na okamžik mozek, což někdy nezaškodí. ★★ dávám za ten okamžik, kdy jsem se zasnila a v duchu si řekla jak by bylo fajn zažít Nekonečnou lásku. ()

Fajung

Presladené ako cukrová vata na mede. "Bohatá princezná sa zaľúbi to chudobného roľníka". Kde sme to už len videli ? ... no predsa v každej druhej rozprávke od Disney-ho. Nakoľko hneď po úvodnej scénke viete ako to celé skončí, tak o nejakom príbehu tu nemôže byť ani reč. jediné čo drží film nad vodou sú občasné scénky, pri ktorých si gabriella Wilde vyhrnie sukňu, a vyvedie vás to tak trocha z delíria. Pokiaľ by som mal 14 a počúval práve teraz Blue, tak by som dal 3 a kto vie, možno aj 4 hviezdičky. No v tomto prípade je to len obyčajný pocahontas film. 40% ()