poster

Sprosťárny

 • USA

  Bad Words

Komedie

USA, 2013, 89 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jara.Cimrman.jr
  ***

  Základní školu jsem zvládl bez opakování jediného ročníku, takže jsem všemi obdivovaný intelektuál, kterému je naprosto k ničemu, že umí odhláskovat slovo "nejkulaťoulinkatější" maximálně se třemi chybami. Kdybych však byl méně geniální, základku bych nezvládl a někde v okolí by se konala nějaká podobná soutěž v hláskování, tak bych na ni taky vyrazil. Vždyť, co je zábavnějšího, než se vytahovat nad školáky a kazit náladu jejich rodičům? Asi nic a tento snímek určitě ne, protože i mě při jeho sledování bliklo hlavou 1.354 nápadů na to, jak by se mohl stát mnohem vtipnějším.(29.10.2014)

 • Gilmour93
  ***

  Fucking Spelling Bee, aneb co v AZ-kvízu s Alešem Zbořilem neuvidíte.. Bateman se ve svém režijním debutu celkem úspěšně snaží udržet balanc mezi oplzlým humorem a morální rovinou, nicméně sám se převtělil v takového asociálního šmejda, že při odhalení jeho motivů cítíte spíš lítost než uspokojení (mimochodem c-o-m-p-l-a-c-e-n-c a nakonec y). Ten plakát pro odečítače ze rtů je ovšem prvotřídní..(7.11.2018)

 • juta
  ****

  Nechápu, proč takováto soutěž vůbec existuje, ale jak znám třeba ze Survivora, pro amíky je potřeba si nějakým způsobem trénovat gramatiku. Naštěstí nudná soutěž to v tomhle filmu vůbec není. Humorných situací tu je dostatek, Bateman svou postavu zahrál dobře, stejně tak dětští herci a Rohan Chand je tady naprosto bezvadnej. S Batemanem mu to skvěle klapalo a jejich vycházky do nočních ulic neměly chybu.(9.11.2014)

 • Streeper
  ***

  Nejdříve mi to připadalo jako neuvěřitelně trapné, ale když t skončilo, tak mi nějak došlo, že to bylo i z části docela dramatická a milá komedie. Je pravda, že Jason Bateman mi celý film docela dost lezl na nervy, ale díky bohu, že se na konci zachoval konečně jako dospělý a ukázalo se proč, že se tak choval a tohle všechno udělal.(26.12.2014)

 • readan
  ***

  Jason Bateman perfektne ukázal, že vie byť aj hrubý, arogantný, ironický a predsa vtipný. Neskutočne mu tá rola sadla. Film obsahoval veľa scén, ktoré pobavili, takže som sa celkom dosť nasmiala. Malý Rohan Chand (Chaitanya) taktiež zahviezdil. Hudba bola príjemná a nerušila.. Ale aj napriek týmto pozitívam, mi film neprišiel nejak extra zvláštny, tak preto zostávam zhruba pri tom priemere.(12.7.2014)

 • - Jason Bateman uvedl, že pozorně sledoval kariéru ostatních herců, kteří se dali na režisérství, například Bena Afflecka, George Clooneho. Režírovat film pro něj byla výzva a chtěl najít rovnováhu v herectví a režírování. (Mitin)

 • - Film je věnován producentovi Jarredu Rodriguezovi, který zemřel v roce 2013 ve věku 26 let. (Terva)

 • - Ve filmu jsou v soutěži použita například slova "Floccinaucinihilipilification", což lze přeložit jako "bezcenný zvyk" nebo "bezcenná činnost", nebo "slubberdegullion", které znamená "bezcenný člověk", "opilý" nebo "alkoholik". (Terva)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace