Sam neprežíva najšťastnejšiu etapu svojho života. Príchodom nového roka sa rozchádza s priateľom a na lekárskej fakulte nemá ukončenú skúšku z kriminológie. Aby aspoň trochu pozabudla na svoje problémy, prijíma pozvanie na malú silvestrovskú párty do bytu kamaráta Marka. Dobrá nálada upadá upozornením ľudí prostredníctvom TV správ, aby neopúšťali svoje príbytky a nikoho nevpúšťali dnu. Svetom sa začína za pomoci sociálnej siete "RedRoom" šíriť nákaza, ktorá zapríčiňuje samovraždy a fyzické útoky. A nik pred ňou nie je v bezpečí. (*CARNIFEX*)

Rodriguez

Zajímavý nápad i když s něčím podobným přišel před lety Puls. Ale i tak bylo o zábavu a zabíjení postaráno. Být to nepatrně svižnější, zvedl bych hodnocení. Jsem zvědav na pokračování... 50% ()

PavelVanekArt

No. Nevím no. Nějak jsem se u toho nedokázal soustředit, nevtáhlo mě to. Pár momentů bylo fajn, konec ušel, ale postavám jsem to nežral. Snaha byla, ale ne. 3* a.k.a 45% ()

elanius

(17/2014) / Výrazne rozporuplný film. Občas prekvapí perfektnou scénou alebo filmárskym nápadom. Ovšem väčšinou nasleduje desaťminútovka priblblých kecov a podpriemeru. Námet celkom v pohode, dalo sa s tým pracovať. A potom príde záver, ktorý točil asi niekto uplne iný. Gore level na maximum. V rámci žánru ale nejde o vyslovený prepadák. Odychovka, jednohubka, priemer. (5/10) ()

VanTom

Malý horůrek uzavírá pětici vysokoškoláků v domě jednoho z nich, zatímco venku propuká vražedná epidemie zuřivého násilí. Nejsou to naštěstí žádné extra vyšilující trubky, přes internet a TV zůstávají v obraze, dokážou rozpoznat příznaky a hledat řešení. Dočkáme se i nějakého toho umírněného gore a vědomě přepáleného závěru (aneb urob si sám operaci mozku), který mi celkem sedl, stejně jako jsem souzněl s předkládaným původem nákazy (to totiž vím už dávno, že sociální sítě jsou mor :-)). ()

zolo23

Po dlhšej dobe "dobrý" kanadský film. Vyzdvihujem hlavne docela normálne vystupovanie hlavných hrdinov v uzavretom priestore. Nič čo by ma nejakým spôsobom nasralo. Trošku mám problém s "daným" vírusom, pretože i pri takýchto filmoch si viac cením reálnejší scenáristický prístup. Inak o.k. ()

Forsberg11

Na môj vkus veľmi slabučké a bez šťavy. Aj keď potenciál tam určite nejaký bol, ostal nevyužitý. Nie len že je to miliónkrát omletá téma, ktorá už bola spracovaná mnohokrát a mnohokrát lepšie, ale navyše ma to aj počas tých na oko nie dlhých 90 minút dokázalo nudiť a otravovať. Film nemá aj napriek niektorým akčnejším scénam žiadny náboj. Chovanie postáv je maximálne predvídateľné a všetko sa deje podľa typickej (už vôbec nie zaujímavej) hororovej šablóny. Ďalší z filmov, ktoré neurazia ale netreba ich nutne vidieť. 40 %! ()

Corpsegrinder

Hrozná krávovina s rozpočtem tak 10 dolarů. Zavřít diváka do baráku s takovou partou idiotů je horor sám o sobě. Hvězdu dávám za sympatickou holku v hlavní roli. ()

mateas.matt

Film se zajimavou myslenkou. To, ze lide o sobe na socialnich sitich sdilej vsecko mozne tu je krasne aplikovane. Jak pise Hrabka, misty lepsi, misty horsi, myslenka fajn, jen nedomyslena a mistama nelogicka. A ten konec, kdy se slecna "uzdravi" a zacne "Texasky masakr.. sekyrou" mi prisel, na predchozi dej, az moc. Jsem si jisty, ze uz se na tohle vickrat nepodivam. 15% ()

Silviaxx

Keďže som vďaka hodnoteniam veľa nečakala nebola som sklamaná. Priebeh ušiel, hlavne gore scény a tí mutanti, aj keď by som si ich prosila viac, škoda. Postavy boli sympatické, záverečná hudba super. Väčším problémom bola hlavná myšlienka, ktorá skôr ako sa o nej začalo nejak dopodrobna rozprávať ešte pôsobila celkom zaujímavo. To hlboké, prešpekulované rozoberanie pôvodcu nákazy mi už ale prišlo vtipné a poriadne "sci-fi" spolu so záverečným vrtákom v ruke Sam. Extrémny prúser to nebol, ale ani extrémne prekvapeníčko. ()

drankeryth

Filmu chybalo viacej toho masakru, ktory by sa najviac vykrystalizoval pri konci filmu, keby film bol dlhsi, pretoze ten naval ozivlych mrtvol by bola pekna podivana a mozno sa dockame aj pokracovania, co by bolo fajn, ale to je uz bohuzial vo hviezdach, ci tak bude. Filmova zapletka nebola zrovna najhorsia, len toho napatia a akcnejsich scen by chcelo viacej, nie len klabosenie nad katastrofou, kto ma kolko priatelov na nete a vsetok cas traveni v jednom dome, kde velmi zriedkavo niekto mal zalusk sa dostat dovnutra bolo pre mna malicko. Uvital by som aj detailnejsie sceny, co sa tyka gore zaberov. Nieco konkretne aj by bolo nacrtnute vo filme, ako je to vrtanie do hlavy, ale obcas to kamera aj troska ignorovala, akoby sa hanbila na to zabrat objektiv, co mi fakt vadilo:) Film je priemerny vo vsetkych smeroch, to znamena, ze neni spatny, ale ani vynikajuci. ()

Rathalos

Nechapem,ze ma tento horor take slabe hodnotenie,ale to nevadi,ja som si ho uzil naplno,skvely namet,vyborne prevedenie,fakt dobry hudobny doprovod a velmi pekna herecka Michelle Mylett,paradna jazda...:-) ()

glorious

Dosť slabý amatersky počin. V niektorých scénach som zaspával, ako tie dialogy fakt unavovali a kludne by som ich vystrihol. Námet bol fakt dobrý však to odrzkadluje realitu a závislosť na socialnych sietach, škoda len že to nebolo dobre spracované. Herci sa mi tiež velmo nepáčili a krvave scenky taka slabotinka až na mozgoveho červa :D ()

Knor

Poslední čtvrthodina to trochu zachraňuje, ale jinak nuda. Myslím, že je ten námět dost nevyužitej. ()

MaxForValue

Príliš šablónovité, omielajúce stokrát známe klišé v síce originálnom, no nie naplno využitom hábite. Antisocial sa dlho nevie rozhodnúť čím chce byť, je to taká všehochuť od hororu, cez melodrámu až po drámu o hrozbe sociálnych sietí. Je paradoxné, že napriek tomu, že to o hrozbách hovorí, samo sa to uchyľuje k rozprávaniu práve prostredníctvom nich. Slabé 2*. ()

Martin29

Nechápu tak nízké hodnocení rozhodně je to lepší než tyhle sračky http://www.csfd.cz/film/404843-carodejnice/komentare/ http://www.csfd.cz/film/367712-the-visit/komentare/ http://www.csfd.cz/film/358596-babadook/komentare/ nebo podobně laděný http://www.csfd.cz/film/66761-containment/komentare/. Rozhodně zajímavý horor s dobrým námětem a slušným gore navíc ke konci potěší narážka a Resident Evil. Díky za titulky Viny95501. Snad někdy vyjde i dvojka ()