Axe Cop (TV seriál)

Animovaný / Akční

USA, 2013, 6x11 min

Zajímalo by mě, co autoři hulili, šňupali, nebo si píchali do žil, ale chci to taky. Klidně bych osedlal svého dinosaura, své dítě-jednorožce nechal hlídat kamaráda Ponožkáře a zaletěl si pro to na druhý konec galaxie. A pro případ, že bych po cestě potkal nejchytřejší hovno světa nebo králíka, který porušil všechna králičí pravidla, bych si samozřejmě musel přibalit sekeru.(19.10.2013)

Se nemůžu dočkat, až s mým synem napíšem Axe Cop 2. sérii. Nebo s mou dcerkou Pink Razor Ladie Cop. Bude tam ubrousku poblij se, Šňupalka a dům duchodců, Pártyvrány, Cyklogang inpotentích eunuchů, obří škrkavka a to co by se stalo z Earla Hickeho. kdyby mu dali 5.-11. sérii. Ano Bad Blood AntiCop.(15.12.2014)

Axe Cop vypadá jako větší a namakanější Mario, což z něj dělá vostrýho týpka, kterej bere svou práci docela vážně. Spoustu nápadů.....vymazlenej bizarní svět a stejně tak postavy, které vás musí bavit. A taky bych rád vyzdvihnul 4.díl, který byl místy naprosto geniální. Každopádně bych uvítal i filmovou verzi... i když ....(30.10.2013)

Hodně, ale opravdu hodně ujetá věc.(1.5.2014)

Jednou, když hořelo, našel polda dokonalou sekyru. Toho dne se stal... Sekyropoldou! Rukavice dolů, vše je povoleno - Axe Cop je největší frajer a suverénním způsobem si přivlastňuje tuhle bezbřeze cáklou infantilní slátaninu, od které jsem nemohl odtrhnout oči. Hlavy i hlášky lítají a Axe Cop má vždycky pravdu. Okamžitě požaduji více dílů, nebo vám usekám kebule!(11.6.2014)