James (Hayden Christensen) vděčí za svůj život svému staršímu bratrovi Frankiemu (Adrien Brody), jenž na sebe vzal zločin, který spáchali společně. Zatímco Frankie sedí ve vězení, James zcela změní svůj život. Má stálou práci a začne se dvořit jeho bývalé přítelkyni Emily (Jordana Brewster). Nyní je Frankie propuštěn zpět na ulici, je bez peněz a nemá kam jít... (gegina31)

Druury

celkem dobrý obsazení, až na mistra přiškrcený koule AKONA. Kdyby tam nehrál Brody, jsem si na 100% jistej, že to bude propadák. Takhle je to jen menší zlo. V jednu chvíli jsem dokonce věřil, že se z toho vyklube, díky Brodymu, emocionální bomba. Kdepak, tenhle film stojí prostě za vyliž. S nikým se neztotožníte, nikomu nefandíte.. zkrátka je Vám tak nějak u prdele co se s kym stane. Dobrý je na tom akorát Adrien, který hraje na výbornou. ()

veronica 01

Adriena Brodyho je pro tenhle zbytečný film škoda (přijde mi, že tu roli vzal snad jenom protože tam hraje Akon). Navíc po deseti minutách mi neustále používání slova ,,Fuck" přišlo spíš směšné, něž že by to působilo nějak drsně. ()

Acrobat

Tak spusťte. A pomaly, za radom: „Človek by čakal, že to bude taký ťah, viete, plán, realita, sila, všetko premakané, chlapče, a že jediná kritika bude Akon. Ale ten je len čerešničkou tejto hovadiny.“ Slušný buď pred médiami! „V pohode. To je taký umelý mix, dnešnej produkcie. Samé Éčka, emulgátory. Kópie. Násilné emócie, ktoré nemôžu nikomu ublížiť a sú len na pohrdnutie.“ Pianistovi dochádzajú peniaze a tak zo seba robí sračku pre dvoch negrov, ktorých plán na prepad banky a jeho realizácia nie sú hodné ani De Nirovej krvavej košele. Nenormálna nuda a zvláštna rola Brodyho, klišé s dievčenským prvkom a zrazu... svetielko nádeje keď dochádza k prepadu. Nie je vyslovene odpadový, ale vrtuľník ma opäť zrazil hlboko dole a umožnil mi pochopiť, že nič sa rozpadnúť úplne nemohlo, lebo na začiatku nič pokope nebolo. Škoda, že také pravdivé a potláčané pravdy a dogmy o bankách sa vyslovujú v zabudnutom filme s nulovým vyznením. (videné 08.02.2015,BDrip) ()

elixir

Musím sdělit, že se jedná o dosti podceňovaný filmový snímek. Hodnotím třemi hvězdami za Adriena, ten byl perfektní ve své roli a dodával filmu jiskru, druhou za sestřelený vrtulník a silácké řeči černocha v odpadcích a třetí celkově za děj a průběh. Měl jsem v plánu dat čtyři, ovšem v rámci mozků celé loupežné operace jsem se přinutil dát triple-star. Co mi opravdu vadilo, bylo snad to, že jediný charakter byl Brody a to hrál pěkného usmrkance, ostatní mi absolutně nevoněli. Hrdých 60% si film zcela určitě zaslouží. ()

RAFT

No jak už se říká ,tak film nic moc .Čekal sem nějaký lepší akční film ,místo toho sem dostal film ,který stál za starou bačkoru.Docela sem se těšil na herečku Jordanu ale lepší výkon ve filmu moc nepřevedla .No nic snad se ukáže ve svém dalším dílu rychle a zběsile.Vlastně by se dalo říct že , i ostatní herci zde nepřevedli ten kdoví jaký herecký výkon. Za mě 30% ()

alldo.raine

Taky vás v tom filmu ten Brody tak štval? Jak mám rád filmy z prostředí bankovních loupeží, tak tohle byla jedná velká nuda, která by nebyla zajímavá, ani kdyby se vcucla do 15 závěrečných minut... ()

Mamlas odpad!

Nudné TV drámíčko o 2 bratrech. Jeden špatný, druhý ještě horší. První hodina jsou jen otravné kecy. To lze rovnou přeskočit, nic se tam neděje. Pak to už ta trocha akce, zase proložená bratrským drámíčkem, nezachrání. (8%) ()

blade23mc

Bylo to hodně nemastné neslané, prostě jen taková i trochu nezáživná akčňárna. I kočka, která v sérii F&F je fakt kost, tady ztrácela svoje veškeré kouzlo. Jediné, co jsem bral a líbilo se mi na celém filmu byl herecký výkon Brodyho, který si to zahrání vězením zničenou a zlomenou trosku místy pěkně vychutnával. 40% ()

linger

Na gangstersky film je to priam telenovelovo uplakane, a keby som za kazde slovo "fuck, man, bro" v scenari dostala cent, na konci si mozem kupit pizzu... ()

fabregas1

Vyzáblý Brody nikdy nebude drsný a proto i tento kousek není drsný. Dá se na to podívat, ale jeto celkem zbytečný a nedomyšlený film asi jako samotná loupež. ()

Chicharron

Adrien Brody v roli zoufalce, který je tak blbej, že nepozná, že plán na vyloupení banky v podstatě není žádný pořádný plán a tak to celé dopadne poměrně předvídatelně - policie má prostě více pušek. ()

hujerita

tak toto stálo za dve veci za hovno a za nič, a ani neviem ako som to dopozeral. Jo Brody bol fajn, ale nie zas tak fajn aby to vytiahol na tri hviezdy. Čistá nuda a hlúposť na druhú. Zbytočne strávený čas pri filme. ()

cartyci

Nudný film,ktorí mal hrať na city.Akcia prišla až neskôr avšak to ma donútilo dopozerať do konca.Koniec veľmi predvídateľný. ()