Nadpřirozený thriller, zabývající sa otázkami života, lásky a víry na pozadí apokalyptického světa. Skupina blízkých přátel se sejde na svatbě, ale oslava je zmařená sérií katastrofických událostí, které připomínají apokalypsu předpovězenou v bibli. Ti, kteří zůstali naživu, musí nyní čelit děsivé, nejisté budoucnosti. Podaří se jim přežít a vyrovnat se s otázkami víry a všudepřítomným chaosem? (Bontonfilm)

Pitryx

Už první tři minuty pobíhání kluků s kamerou mne varovalo. Ale zvědavost je zvědavost. A zpočátku jsem toho vůbec nelitoval. Jenže pak se to zvrhlo v klasické klišé, kde se jen kecá a to ještě blbě. Bylo tu pár zajímavých okamžiků, to se nedá filmu upřít, ale celkově je to tak na usnutí. ()

PamelaJJK

Církevní agitka v lákavém obalu. V okamžiku rozbalení se však vyloupne nepříliš chutný obsah, který si hraje na horrorový thriller a rozumně uvažující (ať už ateista či věřící) divák se musí jen smát všem těm průhledným klišé a kecům, které pronáší nepříliš sympatické postavy a doprovází je nezajímavá hudba. Otevřený konec nekonec nic neřeší a má vyvolat dojem, že je jen a jen na divákovi, aby se nad tou slátaninou zamyslel a vybral si a možná si i autorský tým myslel, že tím zvýší určitou "uměleckost" díla. Nelze však zvyšovat něco, co vůbec neexistuje. Takže jedna hvězda za snahu a sbohem. Amen... ()

Kackucka

Další ubohý pokus jak ukázat nám bezvěrcům a pohanům, že musíme pochopit tu jednu pravdu a musíme přijmout Boha a jeho učení, jinak....... Tento film by mohli náboženští fanatici použít jako propagační materiál a nabízet ho v metru a na ulicích, třeba hned vedle svědků Jehovových s jejich časopisem Probuďte se. Nemám nic proti náboženství ani víře v Boha. Co mi vadí, že někdo dokáže z náboženství udělat takové béčkové klišé.... ()

Virusman666

Neříkám, že by se mi tyto postapokaliptické filmy nelíbily, ale tady bylo moc náboženství, což nesnáším stejně jako levičáctví... ()

moviefan4 odpad!

Tak nudne zrealizovať tak dobrý koncept je umenie. Ako uprimne takýto koncept mala aj Kingova Mlha, ako poviedka je to úžasná vec a film bol tiež skvelý ale ak to porovnám s týmto počinom je mi až zle keď vidím ako sa dá dobrý koncept posrať. Herci sú o ničom, nevedeli zahrať už tak zle napísané charaktery, tak aj nieviem či sa im to oplatí vyčítať. Ani jednej postave som nefandil a bolo mi jedno čo s ňou bude. Vizuálna stránka bola úplne chabá a trápna. A dej filmu? To čo bolo na papiery dobré zlyhalo na pred kamerou a aj za ňou. Nezáživné, nudné, predvídatelné, nestrašidelné a odpudzujúce. Asi tak by som zhrnul tento ,,filmový" počin. ()

koudak88

Ze začátku to vypadalo fakt pěkně, film měl celkem dobrou atmosféru a já si říkal, že by to nemuselo být tak špatné. Byla to chyba! V půlce filmu došly nápady asi i peníze a chuť film dotočit s nějakým koncem, který se velice podobal Cloverfieldu, ale to je trochu jiná třída. Prostě béčkový biblický post-apokaliptický horror, kde nebylo ani trochu z jednoho.. ()

frankiiee

Osobne si myslím, že sa zo toho dalo vytrieskať trošku viac, ale bohužiaľ to bolo dosť plytké, odflaknuté. Takže výsledok je taký, že je to totálny americký gýč, na ktorý si nebudem pamätať už asi zajtra. ()

Ondrew odpad!

Stupidita najhrubsieho zrna, ktora v podstate nie je nicim inym, len pridrbana, Vatikanom financovana katolicka agitka, aka snad ani nema obdoby. Zase raz kecy a dalsie kecy o biblickom konci sveta, lenze pozor!!! Mam silny dojem, ze v tomto pripade skutocne ujovi scenaristovi, kretenskemu reziserovi (ktory si to cele vlastne ani nedokazal "ukocirovat", takze dla toho to aj tak vyzera) a v neposlednom rade -- ako inak -- zasranemu rozklepanemu kameramanovi, komplet hrablo a po natoceni tejto pitchoviny pravdepodobne sami seba vyhlasili za svatych. O hercoch sa ani nema zmysel zmienovat, nakolko hned po skonceni tohto utrpenia (btw, opat raz thx Luciferovi za funkciu rychleho pretacania) som nastastie komplet zabudol, ktory exot z celej tej partie stal za este vacsi exkrement, nez zvysok tohto groteskneho ansaaaaamblu. Tfuj a este raz tfuj!!! Yo... a aby som nezabudol: In nomine Dei nostri Satanas Luciferi excelsi! Ave Satanas!!! 0%. ()

brasek

Vcelku podarený mystický apokalyptický snímok. Snímok začína tak vanilkovo, hry na pláži... ale onedlho naberie atmosféru, ktorú nepustí až do konca. Páčilo by sa mi keby tie pekelné potvory hrali väčší prím v príbehu. ()

Světloslav odpad!

Nápad moc dobrý, provedení adekvátní, ale ten příběh to zkazil celé. SPOILER ALERT: Shánění antibiotik při probíhajícím konci světa :-)))))) ()

kyblik2

Za začiatok jednu hviezdu....no zbytok hrozná kravina...Prosím všetkých, aby neplytvali svojím drahocenným časom a tento film nepozerali. Život je len jeden, a je moc krátky na to, aby ste sledovali takúto neskutočnú kravinu.....PS: Zľakol som sa počas tohto hororu len raz a to keď ma drahá počas spánku popri filme zobudila ()

montel

Dan (Bryan Dechart) a Skylar (Alexa Vega) mají zrovna svatbu a kolem sebe spoustu příbuzných a kamarádů. V průběhu veselky se však stane něco nečekaného. Zemí otřásne apokalypsa, většina lidí umírá a Dan, Skylar a jejich kamarádi se snaží najít útočiště v blízkém kostele. Zde zjistí, že konec světa probíhá přesně jako je to popsáno v Bibli a tak musí vymyslet jak tuto katastrofu přežít... I přes nízké hodnocení jsem našel odvahu a pustil si to. Zcela nečekaně jsem byl překvapen, že to opravdu nebylo tak hrozné. První půlhodina byla super, dobře se to rozjelo. Další půlhodina v kostele už byla horší, ale pak se to zase zlepšilo. Konec je bohužel špatný, ale celkově na to, že rozpočet se asi sháněl velmi těžce, je tento apokalyptický horor slušnou záležitostí. 55% ()

NeverEver odpad!

Zlati vetrelci, mimozemstane nebo aspon klasicky zmutovany virus. Tahle nabozenska blbost pokulhava po vsech strankach. A po te hororove strance nejvice. Na zacatku se clovek "tesi" co to bude, nahla umrti vypadaji inovatorsky, ale pak to vsechno prebije naprosto stupidni story o konci sveta. Porad jsem doufala, ze je to jen slepa scenaristicka ulicka, ale kdyz se nactileti zacnou vyznavat z prave viry a padli andele okupuji svet, vrchol trapnosti je dokonan;-( Bohuzel vic nez "odpad" nemohu dat! A do odpadu by taky mely jednou pro vzdy patrit tresouci se zabery ze "selfie-kamery". ()

zeromen

Po ukázkách jsem se docela dost těšil, na kvalitní film. Myslím že kdyby tam bylo víc akce a efektů, a míň keců o bohovy, jeblému křesťanství, víře, tak by to bylo docela zajímavé dílko. Jinak dobré. ()

Pythonator

Taková amatéřina. Jako by se sešlo pár fanatických hnUSA křesťanů a rozhodlo se postrašit lidi nějakým tím apokalyptickým hororem. No, Zjevení Svatého Jana se nenaplnilo, jak by mělo, takže se tam vlastně nic zvláštního nestalo. Navíc to nemá konec a chybí tam ty nejdůležitější prvky ze Zjevení, zatímco tam přebývají kraviny jako zmizení textu Bible. Jako by ten text snad měl nějakou Boží autorskou hodnotu. Zjevně americký přístup k víře. Co je psáno v Bibli, to je svaté, a všechno ostatní je až potom. Psal to prý sám Bůh, a samozřejmě se nejedná o jakousi církevní ediční práci sestavenou z několika zdrojů, důmyslně vybranou a proškrtanou. A tak i tento film je tak nepromyšleně promyšlený, že vystraší snad jen děti několika fanatických hnUSA členů několika lokálních farností. A přitom... jaká to mohla být apokalypsa. ()