Zatímco se po Americe šíří virová pandemie, Wade Vogel (Arnold Schwarzenegger) pátrá po své dceři Maggie (Abigail Breslin), která utekla z domova. Když ji objeví na uzavřeném nemocničním oddělení, ihned ji odveze domů. Tady ale Maggie zažívá bolestnou proměnu v zombie. Wade je odhodlaný nevzdat se své milované dcery tak dlouho, jak to jen půjde, a odmítá ji vydat místní policii. Pomalu nastává čas, kdy bude muset vzít věci do vlastních rukou. (Bontonfilm)

Tomko87

Ou. Tak takúto depresívnu vec som veru , nečakal. Vidieť Arnolda v takejto skľúčenej polohe je proste ,,iné.. No zvládol to na jedničku. Normálne ľudia, mám dosratý deň z tohto filmu. A to mám ísť dnes na Avengers. Ale páči sa mi, ako ukázali, že zombie apokalypsa nieje len o sekaní hláv , kvantá zombie a Ricka ..No na môj v kus to bolo príliž depresívne a miestami pomalé. Takýto film sa nevidí všade. ()

kaukola78

Nečekejte od tohoto filmu nějaký velkolepý příběh nebo akční řež zombiků.Film je stavěný vyloženě na pocitech hlavních hrdinů.Ardold v této roli obstál na jedničku.Nečekal jsem absolutně od něj že takovou roli zvládne.Zasloužené čtyři hvězdy. ()

Ace.A.T.L.

Zombie tématika je v dnešní době hit a tady se díváme na tohle všechno, z druhý strany. Přeměna neprobíhá tak rychle, jako v akčních zombie filmech a spíš pomalu deptá. Myšlenka skvělá, smysl filmu, jak by smet. Podle mě, hodně zajímavej počin :) Kdo čeká střílečku, krev a akci, tak ten si na svoje nepřijde. Za mě 4* a DOPORUČUJU ()

Vostok

eště sem to neviděl ale vím už ted že se mi to líbit nebude:-D tak už sem ti viděl a nic moc no ae arnie umí hrát . ()

RomaS

Nominuji na ocenění za nejdepresivnější rodinné drama a zároveň za nejlepší herecký výkon Arnieho za jeho kariéru. ()

Saxos

Další ničivá zkáza se žene na lidskou populaci. Fuj virus zombíkovej. Ještě, že fousatýmu farmáři Arnimu pokousali jen nejstarší dcerku. Film má takový spád a náboj, že když si v průběhu uvaříte večeři, dáte sprchu, zalejete kytky, vyvenčíte psa a dvakrát usnete, tak určitě o nic nepřijdete. ()

wick

"Artový" Arnold....a dlouhé nicneříkající záběry mění 90 minut na nepředstavitelně dlouhou nudu. ()

david666

Mě se atmosféra a vyznění filmu líbílo. Není rušen zbytečnými akčními scénami, spíš se jedná o osobní rovinu. Každopádně depka z filmu jen čiší. ()

Leuan

Arnolde vydrž. Tohle není ještě úplně ono, posrali ti to ostatní - kameraman, scénárista, režísér a hlavně Maggie. Ale něco temnějšího a tak trochu noir ještě udělej. Díky. ()

retrix

Nelze ani říct, že by to měl být horor. Nakažení mají sice představovat zombíky, ale podstatou filmu je spíše psychologická sonda o tom, jak deprimující je, když vám zbývá pár dní života a bezmoc někoho, komu umírá jeho dcera. ()

MiniRecenze

Ze startu se se bude film jevit jako komorní a on ve své podstatě je.Deprimující šeď Vás bude provázet filmem a celkový příběh Vás do sebe vtáhne.Postavy zaujmou,sice jsem si "lámal" hlavu jak se s tím "pobije" Arnie,ale musím říct,že to zvládl.Film si jede takovou svojí cestou,jde poznat,že zde byl malý rozpočet (4mil.USD) a tak se žánrově nejvíce upíná k dramatu.Dalo by se říct,že zde máme další jednorázovku,která se Vám za chvíli vykouří z hlavy,ale i tak na to bylo něco ZVLÁŠTNÍ!!! ()

punco

Famózna, ale námetom zaujímavá nuda. Predsa zombie rodinné drámy tu ešte nemáme. Arnold po rozvode asi ozaj berie všetko čo mu ponúknu. Jediné plusy filmu sú sympatická Abigail Breslin a výborná náladotvorná muzika, inak zbytočný film. ()

TonoM odpad!

Arnolda nemám rád, překvapení jako v Terminátorovi a Plán útěku se nekonalo, hrůzné výkony a hrůzný scénář za každou cenu se lišit neznamená úspěch . ()

Starý Conan je pořád ve hře

Starý Conan je pořád ve hře

05.08.2014

Arnolda Schwarzeneggera brzy uvidíme v Postradatelných 3 a do konce roku se objeví i v zombie dramatu Maggie. Velký kariérní test ho nicméně čeká až příští léto, kdy do kin vtrhne Terminator: Genesis… (více)