Nadzemští duchové zla (S02E04) (epizoda)

Evil Spirits in Heavenly Places

Drama / Horor

USA, 2015, 51 min

Pán Gray je stále najslabší článok, mal by sa už do niečoho normálneho tiež pridať. Jeho pletky ma nezaujímajú.(21.8.2016)

Samozrejme návrat do súčasnosti nemohol byť takým prekvapením ako minulý diel, každopádne mám dojem, že sa celá séria po trojke poriadne rozbehla. To cítiť najmä v hororovom a napínavom finále, kedy dôjde k prvej poriadnej konfrontácii čarodejníc a našich hrdinov. A je dobré, že neprebehla príliš akčnou formou, a kým aj k nejakej tej akcii príde, máte poriadne našponované nervy. Dokonca zaujal aj Dorian, pretože so svojou novou láskou navštívili stolnotenisový klub. Samozrejme z hľadiska deja to bolo v jeho prípade zase o ničom.(5.6.2020)

Čtvrtá epizoda mě příliš nebavila. Tempo příběhu bylo už zase zbytečně pomalé, podstatné záležitosti se dostaly na vedlejší kolej a místy jsem se přímo nudil. Vztah Doriana Graye a Angelique mi lezl vyloženě na nervy, chápu, že si mají zřejmě všichni přijít na své, ale mě je pohled na dva chlapy, kteří si navzájem ohlodávají obličeje, hodně nepříjemný.(27.5.2018)

80%(3.11.2016)

Ethan: How could this one monk know all these languages? Vanessa: He didn't, the demon did.(10.9.2017)