Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

fiLLthe3DD

Herecké výkony jsou(tedy až na pár vyjímek) opravdu,ale opravdu strašné. Celkové provedení je taky strašné. Dialogy jsou většinou trapně spisovné a působí nepřirozeně,neautenticky. Každý díl ovšem bývá velmi napínavý a člověk jen může čekat,jak to všechno dopadne. A proč se mi Křižovatky života tak líbí? Protože náměty zde jsou zcela reálné a narozdíl od jiných kund***n JSOU PROSTĚ ZE ŽIVOTA!!! Celkově hodnotím za 4 hvězdičky,ale dám jich pět,protože pořad,jenž(krom zpráv a publicistiky)divákům ukazuje v dnešní době pravdu,se jen tak nevidí... 70% ()

Kejdlo

Kvalitnější utrpení jsem v televizi už dlouho neviděl. Jelikož jsem ale dost škodolibý, tak mě to docela baví a některé díly jsou fakt pecka. Každopádně je to určitě více ze života než taková ordinace! ()

Firebug odpad!

Odpad ve své nejčistší podobě. Neveřil jsem vlastním očím, uším... nevěřil jsem, že bdím. Za tohle by měli někoho exemplárně potrestat. Pokud jste čerstvě vysmahlé smažky, může to být docela perverzní zábava. Všichni ostatní by se tomu měli v zájmu svém a svých blízkých obloukem vyhnout. ()

Lukoboss odpad!

Omylem jsem tam přepnul a skutečně to byl omyl! WTF aneb co to sakra jeeee?!! Tak tohle ne teda, amatéři amatérsky předvádí (rozuměj přehrávají) skutečný/amatérský situace, který jsou na zvracení, není to ničím zajímavý, poučný, hodnotný... nic. Děs prostě. ()

Paity odpad!

Nápad dejme tomu, ale provedení naprosto otřesné. Herci nejsou herci, ale amatéři, kteří by byli rádi i za účinkování v Kolotoči s Poulíčkem v roce 1997. Hodnocení tak nebylo těžké. ()

Michalechal odpad!

Už jen upoutávka (která rozhodně v tomhle případě dementuje význam toho slova) na tenhle pořad, musí odradit snad kohokoliv ... i "neherci" ve třicátých letech si počínali před kamerou lépe! ()

Rendiss odpad!

Chvilku jsme s přítelkyní nevěděli, jestli to jsou sebraní ochotníci z Podzámčí nebo to opravdu myslejí vážně. Bohužel jsme si slibovali víc, šíleně odehrané "dramatické" scény, které měli být vyhozeny do koše. TV Primu jsem měl za lepší televizi než Novu, škoda, teď je to odpad jako odpad. ()

bufanda8

To je taková ... reality show se špatnými herci, kteří rekonstruují jejich příběhy? Nebo já nevím :D Na úklid dobré ale co vedlo ty lidi to natočit netuším :D ()

Jennifer67 odpad!

To neeeeeeeeeeeee. Po týdnu jsem zapnula televizi a hned na mě vybafne tohle. Nutí mě to se smát, ale je to spíš k pláči jak něco takové vůbec může televize vypustit. Amatéři co mají naučený text a kolikrát ani oni smích neudrží a vlastně se jim ani nedivím.... ()

fummyk odpad!

Já být režisérem nebo hercem v téhle hromádce hoven, tak nevycházím z domu. Je to něco strašného, bylo mi zle se na to dívat. Příběhy, které jsou možná ze života, ale jak jsou natočeny, no.. děs. V tomhle působí nejen amatérští herci, ale i režiséři. Nechápu, jak tenhle pořad se mohl dostat do televize. Je mi na blití. ()