Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

9áťák odpad!

Tímhle směrem by se neměl vydávat žádný pořad. Žádný! Ale když to ty lidi žerou. Byl jsem svědkem na vlastní oči, že se na to jedna paní soustředila tak pekelně, že došlo k menší hádce potom co jsem řekl, co si o tomto pořadu myslím. ()

Snake.Charmer

Další z věcí, které je těžké hodnotit. "Herecké" výkony jsou tak otřesné, až se paradoxně stávají zdrojem nefalšované zábavy. Lenssen, se kterým se nabízí srovnání, je oproti tomuto klenotu nuda. ()

Košoun odpad!

Když si myslíte, že už česká televizní tvorba nemůže klesnout níž, tak v prime time náhodou přepnete na Primu... A něco podobného Křižovatkám života jsem v životě neviděl. Smutný (ale neoriginální) příběh o alkoholické matce zahraný těmi nejhoršími "herci", s amatérskou kamerou, rádoby dokumentárním stylem... Já o tom ani nedokážu psát, všechny ty vzpomínky se vrací... Nejzaslouženější odpad, který jsem tu kdy udělil! Zlaté Prostřeno... ()

Kubinn odpad!

Tohle je tak tak tak strašně moc dementní, že to snad ani nejde popsat! Smát se? Plakat? Zapálit tvůrcům domy a byty? Tohle je masová zábava dneška? To se snad radši dívat 45 minut dokola na reklamu o ženě, co nerozumí svojí vagíně... ()

pajmič666

Toto jsou křižovatky smrti, naprosté dno takzvané filmařiny, u které se občas ze srdce zasměji. Přesvědčivější "herecké" výkony jsem viděl na besídce základní školy prvního stupně. Kdo jsou ti lidi, co tam "hrají"? Jaká osoba toto ve své chorobné palici vymyslela s domněnkou, že to je dobrý nápad? Má to nějakýho scénáristu? Pokud ano, čte ten scénář někdo? Dobrá sranda je, když jako někdo dostane po tlamě a ctěný štáb se patřišnou osobu ani neráčí patřičně nalíčit. Chudák babička se na to dívá zcela dobrovolně. Možná proto je tak odolná. ()

alambert odpad!

Já nevim, mně to skoro připadá jako parodie :-D Ale spíš si bohužel myslim, že to mysleli vážně...takže Odpad! :-D ()

BazzoxCZ

A to jenom proto abych nešel s davem 5*......Kecám jasný odpad ale což. Nevím na co si to hraje ale tohle je amaterský jak fekal porno s antilopou.Tohle mohl do televize povolit jen opravdový LOFAS. ()

Ham.and.eggs

Jednu hvězdu za to, že to ASI někdo myslel dobře. Ale jinak je to kvalitní jak home-video točený psem, kde kočka psala scénář a casting řídila akvarijní rybička... ()

greenlord odpad!

v jedinem dile, ktery jsem videl byla z asi tak 500 prezentovanych "skutecnosti", vcetne manzelu, deti, jejich bytu, sousedky, socialni pracovnice, advokata, soudu atd. atd. skutecna jen plzen. dokument?? no to si snad delate soufky. jinymi slovy: toto je odpad vsech odpadu futral. zastrelit a zakopat!! ()

rhobos

Doporučiju si pouštět přes youtube kanál "Pí sí" - kvalita tohoto pořadu neuvěřitelně vzroste a je to i dost zábavné :D ()

Koprska odpad!

Tak hrozně natočené cosi, to se nedá. Nedá se na to koukat, i kdyby to mělo nějaké vyšší principy... Produkční tým by si měl dát pár facek. Děs! ()

Xanthe odpad!

Tenhle pořad lze označit jediným možným způsobem - naprostý amatérismus! První díl mi stačil. Never more... ()

phoenixer odpad!

Dokument? Vážně? To ani náhodou, takhle nemožnej serial, už jsem dlouho neviděl. Herci naprostý prkna. Všechno je přehrávané a slovnik příliš spisovnej s občasnými rádoby nadávkama.. ()

Kostexx odpad!

Počkat, takže stačí vzít mobil, natočit pár náhodných lidí na ulici za pár kupónů do fast foodu a ostatní se na to budou dívat v televizi? To jako fakt? Je to jen vtip, že? ŽE JO?! ()

Mara97

Šílená kamera, tragické herecké výkony, pochybný scénář. I když občas se najde díl, na který se dá kupodivu dívat a nesmát se v jednom kuse. Já docela chápu, že tvůrci chcou, aby příběhy vypadaly skutečně, ale ne vždy se to povede. Jenže příběhy v reálu nemusejí být ani skutečné, nikde to není potvrzené. Třeba vše pochází z ruky scénáristy, který si svoji kariéru představoval jinak... A když jsem Křižovatky začal sledovat jen proto, abychom mohli další den ve škole vyzdvihovat nejvíc nesmyslné věci a smát se jim, je asi něco špatně. Úplný odpad to tedy rozhodně není, aspoň Křižovatky pobaví, i když to nebyl původní záměr tvůrců. ()

candy_daze odpad!

Stačil mi jeden díl a mám jasno. Další z klenotů současné české televizní zábavy. Ráda bych věděla, co znamená ten "nový formát", protože hraný dokument nic nového opravdu není, a snaha o něj posílá už tak pekelnou splácaninu na hlubší dno. Herecké výkony tady snad nemá ani smysl rozebírat, už jsem se tak dlouho nenasmála. Čím se to snažilo být realističtější, tím víc jsem se řezala smíchy. Scénář, kterému sice nechyběla zápletka (i když jakkoliv pochybná), ale naprosto postrádal nějaké rozuzlení. Po tom všem dramatu se to úplně samo v posledních dvou minutách vyvrbilo, což tomu jen přidalo na směšnosti. Nejšílenější práce s kamerou, kterou jsem kdy viděla. Roztřesená, při rozhovoru dvou osob létala z jedné strany na druhou (až si divák připadal jako na pingpongovém zápase), spojené to bylo s neustálým (!) zoomováním do prostředka obličeje herců. Naprosto nelogické, přehnané, zbytečné. Kameramana jsem měla už po prvních deseti minutách chuť kopnout do prdele, bohužel jsem to musela vydržet dalších čtyřicet minut, a nejvíc ze všeho mě mrzí, že ho asi nikdy nepotkám. Celé to svojí amatérskostí připomínalo spíš studentský film (hodně špatný studentský film), než něco, co se sluší vysílat v prime timeu. Hodnota naprosto nulová, troufla bych si říct, že to jde i do mínusu. Pokud se opravdu nudíte, doporučuju se v pondělí v osm hodin večer posílit pořádným množstvím bylinek a jen se nevěřícně bavit. To mám ostatně v plánu taky. ()