Křižovatky života, to jsou reálné příběhy obyčejných lidí. Uvidíte rodinné příběhy, které se mohou týkat i vás nebo vašich blízkých. Násilí, zrada, nemoci, závislosti, těhotenství náctiletých… Příběhy přinášející zlomové životní okamžiky, emoce, drama s dobrým i špatným koncem. Příběhy, které zatím nezachytil žádný dokumentární seriál. Křižovatky života sledují celý průběh událostí od počátku až k jejich vyřešení nebo konci. Ne každá životní situace má svůj happy end. Pokud jste si prošli nebo právě procházíte podobnými situacemi, možná vám pomohou podívat se na problém z jiné perspektivy. (TV Prima)

Lucius55 odpad!

Chce se mi napsat, že dokážu pochopit aspoň dobrý záměr TOHLE natočit, ale když jsem TOHLE viděl, tak to ani pochopit nechci:-( ()

borohub odpad!

Proč takovéhle sračky cpou to televize? To už fakt nemaj co dávat? Mě jsou upřímně u řitě problémy ostatních, vůbec netuším jaká je cílová skupina ale tohle je prostě hovno, které nezaujme nikoho. Trapný ()

matab odpad!

Pro zajímavost jsem se kouknul, ale od začátku jsme tušil, že to bude průser. Netuším kdo dokázal vymyslet a dát do televize takovou sr**. Kam ještě české televizní stanice klesnou, hloub už to asi nejde. ()

kubeba

Ty náměty nejsou špatné, ale provedení je naprostá hrůza, nedá se na to koukat. Hlavně že má Prima svůj nový formát pořadu, opravdu zabodovala :D ()

Mr.nachos

Natočeno je to tedy příšerně, ale na druhou stranu účinkující nejsou herci, takže je to na výkonu sakra poznat. Ale jinak je to velmi zajímavý pořad, který ukazuje realitu, před kterou spousta lidí zavírá oči. ()

Ferenzo odpad!

To snad ani není možný. Ta Prima už neví, co dát do hlavního vysílacího času a dá tam tohle neskutečný hovno, který má jako dělat co ? Absolutně amatérský, rádoby realita ale je to tak strašně trapně nahraný že mi zůstává rozum stát. 0%. ()

warhammer odpad!

Úplně stejná debilita jako pořad Na plac! Ty hovada mluvěj jako když to čtou z nějakýho taháku. Nechápu k čemu je taková sračka. A vůbec... to ještě lidi nemaj dost svejch problémů? Asi ne, když na to musej čumět ještě v televizi. ()

Skendl

"Herecké" výkony jsou strašné, ale příběhy jsou zajímavé. Určitě bych ten pořad neoznačil jako odpad ... ()

HEED odpad!

Reklamní upoutávka v tv mi naprosto stačila k tomu, abych si udělal obrázek. Vyšší pozornost si to vážně nezaslouží. ()

niska98

To nějaké době a shlédnutí snad všech dílů opravuji hodnocení. Musím se přiznat. Když to zhodnotím jako celek - těžký průměr. Někdy šílené herecké výkony (..režisér řekl, buď přirozený...). Ale bylo pár příběhů, které byly podle mě udělány dobře. Ty to zhodnocení trošku zlepšují. ()

Tashi odpad!

Náhodou jsem na tento pořad narazil v televizi a dlouho jsem v TV neviděl nic tak amatérského a trapného, jako bylo toto. ()

Anteia odpad!

Pravá filmařská škvára a zlí aktéři hrozné piče, nečekaně, naštěstí sortě takových lidí se v reálném světě můžete poměrně lehce vyhnout, pokud na to máte. Ale jako jo, chvílemi příšerností přehrávání k pláči z pobavení, nedokážu dosledovat díl, jak je to hrozné, což vůbec nevadí. ()

budha.j odpad!

Bohužel jsem 1 díl viděl. Snad už mě k tomu přítelkyně víckrát nutit nebude. Tohle je ohromná blbost. ()

LordArthas odpad!

Musel jsem se smát...něco mezi Soukromými pastmi a Výměnou manželek! Ve verzi, která by se měla vysílat někdy ve 3 hodiny ráno jako ten největší výplach televizní zábavy! Kdo toto vymyslel nebo se snad snažil konkurovat dvěma zmíněným pořadům netuším, ale zasloužil by odseknout hlavu, ruce a ještě propíchnout na odseknuté hlavě oči a rozdrtit mozek! Smál jsem se trapností! Hnus! ()

PamelaJJK

Tak to se opravdu nepovedlo. Bohužel. Samotné příběhy jsou z reálného života a při lepším zpracování by se na ně dalo dívat. Ale takhle? Je to tak amatérské, že i začínající ochotnický spolek z psychiatrické léčebny v Horní Dolní je proti tomu souborem par excellence... Dialogy neskutečně skřípou, tahají za uši. Výkony "herců" se vlastně ani nedají nazvat výkony. Celé to působí amatérsky a strašně uměle a trapně... I zvolená forma je nevyhovující. Ani film, ani dokument. Ta jedna hvězda se tam krčí za opravdovost a reálnost příběhů. Všechno ostatní je špatně!!! ()